Skocz do zawartości

FILMNET+ niekodowany


gary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eutelsat 16E 11303 H DVB-S2 8PSK MPEG-4 30000 2/3

 

Czy ktoś z was testował FILMNET+ z tej pozycji .. przekaz ponoć jest niekodowany w MPEG4 (SD)...

11303 H DVB-S2 8PSK MPEG-4 30000 2/3

 

http://www.lyngsat.com/tvchannels/me/FilmNet--.html

https://www.facebook.com/pages/Filmnet- ... 8144093508

 

screen:

556865_537347153025272_376486548_n.png?oh=0c5e298fc7a043887197921c04fb02fd&oe=5540174E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Pamiętam Filmnet 24, który miałem przyjemnośc oglądać za dzieciaka. Ostatnio będąc u rodziców, a posiadają zestaw obrotowy przejechałem się na 16E wyszukałem kanał i przypomniały się fajne czasy. Tylko te logo kanału żeby było takie jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz jednakże jak na kanał nadający w j.polskim prezentował się całkiem dobrze:

Kanał FILMNET jako jeden z pierwszych kanałów filmowych na rynku polskim miał podpisane umowy z wytwórniami 20th Century Fox oraz Warner Bros. Nadawał w miarę nowe filmy pełnometrażowe skierowane głównie do widowni rodzinnej. W ramówce można było znaleźć przede wszystkim komedie, filmy przygodowe, obyczajowe, filmy sensacyjne, rzadziej horrory czy science fiction. W weekendy stałym punktem były mecze piłki nożnej ligi włoskiej oraz południowo-amerykańskiej. Dużą część ramówki programowej tworzyły filmy telewizyjne o różnej tematyce. Kanał Filmnet zainicjował jako pierwszy nadawanie programów w dwóch wersjach językowych. Abonenci mieli możliwość oglądania filmów w wersji oryginalnej lub z lektorem. Kanał istniał do 1997 roku do czasu, gdy został przejęty przez konkurencyjny CANAL+.

Oczywiście w praktyce te filmy były różnego pokroju jednakże było dużo nowości które pojawiały się dopiero na VHS np. ;) "Edward Nożycoręki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gary - ja to samo czytam już po raz n-ty, więc nie wiem ile w tym twojej pracy. Jest także wątek Filmnetu tutaj na forum tego dawnego, nadawanego w Polsce i można przeczytać w wypowiedziach wiele razy to samo. To, że jest na twojej stronie o niczym nie świadczy. Widzę, że wypowiedź @gawcio125 jest po dwukropku, czyli zasugerował, że to nie jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą z ciekawości zajrzałem na ten kanał ale coś z audio jest nie tak (przerywa) a i obraz jakby był w zwolnionym tempie. Na plus jest to, że film jest w wersji orginalnej (po angielsku) a minusem są napisy doklejone do filmu (chyba po bośniacku) i nie da się ich z poziomu pilota wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawcio125, Filmnet nigdy nie miał umowy z Warner Bros. Taką umowę miał C+, a potem HBO. Umowy z Foxem też podejrzewam, że nie mieli, tylko kupili pakiet kilkunastu/kilkudziesięciu filmów, które puszczali od września do grudnia. Później powtórzyli to z Paramountem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...