Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Mam wielką prośbę

Mam moduł CAM CI+ z kartą c+ w Dekoderze CryptoBox 652 Combo 
Po włożeniu modułu 
"Weryfikacja zakończona niepowodzeniem.
Twój odbiornik jest niezgodny z tym modułem"
i nic nie działa.

Oprogramowanie dekodera
1.09.14294_patch
data oprogramowania
Jun 30.2015

Co można zrobić? Myślę ,że trzeba zmienić oprogramowanie , tylko nie wiem gdzie je mogę znaleźć.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich, kilka dni temu nawalił mi moduł CI+ z CP, w sklepie dostałem nowy i jest problem, o ile poprzedni moduł sprawował się bardzo dobrze w obu modelach, tak tego nowego model CR 652 prawie nie widzi. W ustawieniach napis:Wyczyść zapisany kod PIN i Moduł CI, jak wcisnę przycisk do wysuwania modułu ukazuje się komunikat:Moduł usunięty. Co może być tego przyczyną, jest na to jakaś rada? Moduł w modelu CR 752  sprawuje się wzorowo.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tym modelu tunera już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam problem z tunerem, mam przełącznik diseqc na 4 satelity, jakiś czas temu gubiłem siłę na różnych tp. Aż w końcu padł mi odbiór z każdej satelity. Poprawialem okablowanie, konwertery i nic. Wymieniłem wszystko i nadal nie mogę złapać sygnału. Siła na poziomie ok 70-79%. Czy mam brać pod uwagę awarię głowicy, dodam że dvb t działa. Tuner do naprawy czy zakup nowego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem w tych granicach ale jakość miałem w granicach 53-83%, a podczas przełączania kanałów to niekiedy obraz robił się jak kolorowy negatyw. Nie wiem to już była jakaś powstająca awaria. 

Edytowane przez bedtom79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteną kręciłem to podstawa, jakość jest 0, mam dwie anteny po dwa konwertery, turksat, intelsat 45*e/azerspace, hellas i astra 31.5*e. Zmieniłem diseqc na opticum 4/1, konwertery single Televes i nic. Napewno jak będzie ładniej to jeszcze będę kręcił anteną i raz jeszcze przejrzę okablowanie ale takiej sytuacji jeszcze nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend postanowiłem zaktualizować oprogramowanie, tuner zaktualizował się ale po włączeniu miał nie naturalne barwy, filmy z dysku były w kolorze niebiesko-zielonym. Menu zmieniło się na angielski, obraz tylko 576 p,  jak próbowałem wejść w menu wówczas odbiornik restartował się. W końcu załączył się i przywróciłem ustawienia fabryczne, dvbt działa ale zauważyłem że siła spadła do 9 %. Dziś korzystając z pogody poprawiłem kable, wtyczki i siła nadal 9 %. W końcu odpiąłem kable z przełącznika i podłączyłem bezpośrednio konwerter. Siła wróciła na 77-80 %, po wkręceniu wtyczek w diseqc siła jest ok aczkolwiek czasami jest spadek do 9 %.  Mam brać pod uwagę awarię tunera a może awarię nowego przełącznika i nowych konwerterów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...