Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@termostat

Lista od CR 650 nie będzie działać w CR 652,edytory list należy używać pod dany model CR . Są przecież listy do CR 600 i 650 od JAKITAKI .

@lubicz

Lista dla CR 652 powstała wczoraj i jest to lista "testowa" ,pierwsza jej wersja była poprawiana i uzupełniana . Jeśli lista jest już z ułożonymi grupami FAV ,nie można już zmieniać układu kanałów w grupach FAV . Sporo kanałów jest w różnych grupach FAV ,zmiana położenie kanału w jednym z FAV ,powoduje zmiany w innych FAV i lista się "rozlatuje ".

Dla tych ,co chcą się "pobawić" listami ,ale tylko dla CR 600/600mini/650 nie dla CR 652 , polecam edytor Clarke Tech Editor Studio i listy od tunera Qviart Unic (listy od GIORGIO_team_Unic_motor) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

20, ale uwaga - przy rezerwacji z EPG jest obecnie bug, który nie ostrzega przed tym ograniczeniem (przy rezerwacjach ręcznych ostrzega) i pozwala dodawać dalej, co generuje nieoczekiwane problemy (najczęściej - wywala wszystkie timery, zgłasza nieistniejące konflikty, raz mi się zrestartował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder mam krótko i zastanawia mnie czy wszystkie mają tak słabe głowice sat czy po prostu uczulone są na kiepskie konwertery,

Opticum HD TS 9600 jakość sygnału miał 94% a siła sygnału 92% a na słabszych transponderach jakość spadała do 60% ale obraz i dżwięk ok, CryptoBox CR652 ma 84% siła sygnału a jakość max to 70% i na niektórych kiepskich transponderach gdzie jakość spada do ~ 50% szatkuje obraz, z góry uprzedzam pytanie i napiszę że talerz 90" jest i dobrze ustawiony miernikiem + tylko 30m dobrego kabla sat, konwerter niestety nie markowy i 8 latek już,

jeśli te tunery takie czułe wszystkie na kiepskie konwertery to jaki kupić by było ok, tylko na HB mam ustawioną antenę i Astra mnie nie interesuje obecnie więc zez zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem ustawienia anteny/konwertera poprawne a tnie V/H na słabych transponderach SD/HD a podmiana na Opticum HD TS 9600 i problem znika, co do skręcania konwertera to robię to na koniec na najsłabszych transponderach bo tam korekta jest najbardziej odczuwalna (wzrost lub spadek jakości sygnału),

drobny deszcz i taki sygnał jak na 2 zdjęciach (jakość zdjęć marna bo z telefonu).

b7WVd4gy.jpg

ebmrdkUO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda YouTube ale mam to w Media Box na Android więc nie płaczę, soft zaktualizowałem i szczerze in plus zmian nie widzę,

EPG działało poprawnie i nadal tak działa więc jest ok, jedno co zaobserwowałem to około sekundy dłużej przełącza kodowane kanały ale to mi nie przeszkadza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reset do ustawień Fabrycznych i znowu przełącza kanały kodowane ~ 2 sekund (tylko karta Smart HD+), jednak jest lepiej bo skanowanie HB szybciej idzie 8)

jednego mi brakuje w sofcie > opcji wyboru dekodowania kanału karta/moduł CI < tuner z automatu blokuje kanał jeśli moduł CI nie ma uprawnień na dany kanał pomimo że karta ma full pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotodetektor na oryginalnym sofcie tuner był a 652HD_MCAS_V1.09.13836_05-05-2015_A teraz wgrałem tylko i CP + Smart HD+ działa to po kiego wgrywać jakieś poprawki, ta łatka co wypisałaś stara tak na marginesie i niedziwne jak macie problemy z dekoderem potem, jak mnie natchnie to sam wgryzę się w ten soft bo Linuksa znam, chwilowo takiej potrzeby nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...