Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegóły jakieś proszę - to jest domyślny edytor od producenta (chińskiego) - jeśli nie działa - trzeba poprawek, a jeśli działa to mam złą wiadomość - lepszego nie będzie...

EDIT: Jeśli ktoś ma ten odbiornik - niech zarzuci zgraną listą na zippyshare, ja sobie to sprawdzę po swojemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się 'rozsypuje' i zamiast czegokolwiek sensownego są nieczytelne bohomazy, chyba będą potrzebne poprawki.. Przy próbie wgrania do edytora z 650 wszystkie dane znikają(!)

Chcę edytować kanały z pliku Channels w edytorze, a plik jest pusty(!?), przed próbą edytu sprawdzałem, miał ok. 80 paru kb... klapa, trzeba 'senatorskiej głowy'

Zrzuciłem ten plik 'CHANNELS' na zippyshare, spróbuj.... z cryptoboxa 652 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry dzięki, przy czym nie wstawiłeś linka do pliku, więc nie mogę pobrać - podrzuć link i popatrzę ;)

 

EDIT: Ponieważ @lubicz gdzieś przepadł, a ja muszę znikać na parę godzin - wrzucam poprawioną wersję tego samego edytora: http://www65.zippyshare.com/v/B3AaYUPN/file.html

 

Proszę kogoś o wrzucenie pliku z listą kanałów na Zippyshare, bo nie mam tego odbiornika i w ciemno nie podziałam. Jednocześnie jak ktoś ma ochotę - proszę zbadać ten podlinkowany edytor, zwłaszcza tematy następujące: działanie ulubionych, częstotliwości kanałów z TV naziemnej, odczyt i zapis. Proszę zachować szczególną ostrożność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - pobrałem i wytestowałem na wszystkich modyfikacjach tego edytora, jakie posiadam, ale niestety - format danych jednak trochę się różni i to rozsypuje listę w edytorze. Wracamy więc do wersji @Fotodetektora - że "trwają prace" - miał rację, ja się myliłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do CB- 652 polecam ten: STBEditor_V1.6_6X0HD.exe , sprawdzony!

 

FOTODETEKTORZE, wstyd mi ale trudno.. wgrywam nowym edytorem w odbiornik listę i w odbiorniku mam co innego( ustawienia fabryczne, a jakże..) nie zachowuje się MÓJ układ kanałów.Napisz jeśli łaska całą procedurę wgrywania, sorry... ukłony L. Za edytor chapeau bas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w edytorze czy nie masz na, którejś z list ulubionych powyżej 200 kanałów. Ja tak właśnie miałem (600HD), po wgraniu do tunera kolejność się nie zachowała, ale jak w edytorze zmniejszyłem liczbę kanałów na listach ulubionych poniżej 200 to było już wszystko OK (po ponownym wgraniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do CB- 652 polecam ten: STBEditor_V1.6_6X0HD.exe , sprawdzony!

 

FOTODETEKTORZE, wstyd mi ale trudno.. wgrywam nowym edytorem w odbiornik listę i w odbiorniku mam co innego( ustawienia fabryczne, a jakże..) nie zachowuje się MÓJ układ kanałów.Napisz jeśli łaska całą procedurę wgrywania, sorry... ukłony L. Za edytor chapeau bas!

Ale używasz dobrego edytora? Ma być nie STBEditor_V1.6_6X0HD.exe tylko STBEditor_V1.6_652HD_combo.exe do pobrania tu: http://download.abcom.sk/abcomeu.php?&d ... er%20files

 

We wgrywaniu nie ma specjalnej filozofii - po wyedytowaniu wrzucasz na USB i ładujesz tak jak zgrywałeś ;) Jeśli mimo tego (pamiętając o ograniczeniu 200 kanałów na jedną listę ulubionych jak słusznie zauważa @bogas82) po wgraniu lista Ci się rozsypuje, to niestety pozostaje czekać na dalsze poprawki tego edytora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się lista kanałów do CR652 :brawo:

Lista do pobrania u źródła.

 

FAV ::

1.FUll Polskie

2.NC+

3.Polsat

4.VOD-PPV

5.SMART HD+,NNK HD

6.Bajki

7.Muzyka

8.Sport

9.News

10.Bis

11.Nova

12.ORF-AuSat

13.CanalSat

14.SkyItalia

15.SkyDeutschland

16.HD+ Deutschland

17.Canal+(Astra)

18.TNTSAT

19.RAI-TivuSat

20.SSR-SRG

21.FTA Polskie

22.FTA Russian-WNP

23.FTA Italian

24.FTA INNE

25.FTA Deutschland

26.XXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calego watku nie moge wywnioskowac czy ktokolwiek probowal uzyc istniejacej listy z 650HD w edytorze do 652HD?

 

Mam teraz 650HD ze zmodyfikowana lista (bez XXX) u syna w pokoju - czy ktos moze potwierdzic, ze powyzej opisana operacja jest mozliwa?

 

Dzieki!

 

Edit:

Moze nie bylem zbyt precyzyjny: chce wyeksportowac istniejaca liste z 650HD, otworzyc ja w edytorze do 652HD i nastepnie zaimportowac ja na 652HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Orbita, dowcip polega na tym że dekoder nie zapamiętuje moich wyedytowanych list, ad rem; wgrywam listy (góra 198 kanałów każdy fav..) H+A. skanuję blinde-scan i w tym momencie szlag trafia kunsztownie ułożone listy. Panowie inżynierowie, napiszcie mi na miłość boską step by step.... Wgrywam soft: 652HD_V1.09.13627_13-02.... i listę z wczoraj CR652.. JakiegoTakiego, Edytor STBEditor_V1.6_652hd_combo i w dalszym ciągu klops....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...