Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja: 652HD_V1.09.13436_18-12-2014-A

glebokie czuwanie wylaczylem

CI Message wlaczylem

kontrola rodzicielska wylaczona

Nic nie dzala pisze kanal kodowany

Po wyjeciu karty i ponownym wlozeniu mam komunikat: reset karty nieudany a nastepnie nastepny komunikat kanal kodowany.

Czyli dalej to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chipem do dolu. jak juz wczesniej pisalem w sobote dzialalo. Karta tez dziala bo na skrzynce cyfry biega. nie mam pojecia co moge jeszcze zrobic :(

 

Dziala :)

przywrocilem ustawienia fabryczne.

Zaladowalem od nowa satelite.

Wgralem ten najnowszy Patch.

Zaczelem sprawdzac czy dzialaja kanaly cyfry znalazlem dzialajace.

Wiec wgralem liste programow juz ustawionych poprzednio, moglem ogladac :)

Wylaczylem i wlaczylem skrzynke dziala dalej. Nic nie rozumiem gdzie lezal blad. Moze moze mi ktos napisac jakie ustawienia powinna miec skrzynka, co wlaczyc co wylaczyc itd

Z gory dziekuje

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można trochę konkretniej jak to wgrać. Jak wejdę do dodatków sieciowych to w nazwie serwera mam tylko 0.0.0.0. Co mam tam wpisać. Są jakieś gotowce? O co chodzi z tym "patch"? Ze strony producenta pobrałem najnowsze aktualizacje, ale wchodzi mi tylko "mcas", Może robię coś źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradziłem. Jednak chętnie bym dowiedział się coś więcej o tych FTP, tylko nie wiem w jakim dziale założyć ten temat.

A co do odbiornika, to gdzie mam przeskanować DVB-T. W moim starym odbiorniku (ariva 153c) było osobne podmenu, a w tym nie umie tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy odbiornik CryptoBox 652HD od 650Hd różni się tylko wbudowaną głowicą DVB-T2 ??? Czy są też inne różnice np. lepsze oprogramowanie, stabilność działania itd. Właśnie przedłużyłem umowę z Nc+ na 24miesiące (karta nie sparowana z dekoderem) i zastanawiam się wymienić obecne dekodery: Globo 9600TS/ PACE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś bardziej szczegółowo opisać kwestię PVR. Chodzi mi o:

-timeshift (uruchamiany klawiszem pause czy działa non stop, możliwość zapisu nagrania z timeshiftu)

-ilość timerów (powtarzanie codziennie\tygodniowo\pn-pt,itd)

-jednoczesny zapis 2 lub więcej stacji w różnych kombinacjach (2xsat z 1tp, 2xdvbt z 1mux, 1sat+1dvbt) i możliwość oglądania kolejnej stacji lub nagrania z dysku. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiem się szczegółowo to dam ci znać.

Co do sat to tuner ma jedną głowicę i możesz oglądać to co jest nadawane z jednego transpondera.

Timeshift działa jak włączysz pause lub ciągle jak uruchomisz taką opcję w menu tunera.

Ilość timerów nie jest mi znana.

Nagrywania z dvb-t nie przerabiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...