Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamierzam nabyć ten odbiornik ...

Pytanie do użytkowników:

 

1 czy nie ma problemów z nagrywaniem z EPG w DVB-T ?

2 czy można nagrywać 2 programy jednocześnie z tego samego MUX-a w DVB-T ?

3 czy nagrywając program z DVB-T, można jednocześnie odtwarzać program z dysku wcześniej już nagrany ?

4 czy można podpiąć dysk 2.5 cala bez zasilania (w ARIVA T650i tak podpinam i działa...)

 

Dziękuję

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mogę wrzucić z 650HD (prawie to samo), pisz jeśli chcesz ;)

 

Edit: Naganie z 650HD: http://www109.zippyshare.com/v/uAiRflEu/file.html

Edytowane przez lukaszuk1995
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od pewnego czasu mam problem z odbiorem programów, siła 63-74 % a programy szatkują lub mam info brak sygnału. Oczywiście problem znika po pewnym czasie, jednak niepokoi mnie ta sytuacja. Czy muszę serwisować tuner, bo np. głowica pada, czy wina jest po stronie przełącznika DiSEqC? Kanały DVB-T działają bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim 652HD jakość 66% odpowiada wartości MER ok. 13 dB, a 74% to ok. 15 dB. Zatem sygnał masz dobry. Może w instalację wnikają Ci zakłócenia, konwerter nie trzyma parametrów lub któraś F-ka dobrze "nie łączy". Czy w pobliżu dekodera lub instalacji nie masz routera LTE lub jakiegoś telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka tych odbiorników i jedynie co zaobserwowałem to zakłócenie od sieci komórkowej - pojawia się zakłócenie obrazu w czasie inicjacji połączenia.

Ogólnie to za tę cenę nie widzę lepszego odbiornika.

Szukałbym przyczyny na linii kabel-diseq-konwerter. Na antenie 125cm na tvp1hd mam poziom 82%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy dostałbym jakieś informacje, jak to wykonać? Rozumiem, że potrzebuję do tego dekoderów z podłączoną tą kartą Wi-Fi na USB, czy jakkolwiek to coś się nazywa :)

 

I czy może być tylko 1 master i 1 slave?

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od pewnego czasu mam problem z odbiorem programów, siła 63-74 % a programy szatkują lub mam info brak sygnału. Oczywiście problem znika po pewnym czasie, jednak niepokoi mnie ta sytuacja. Czy muszę serwisować tuner, bo np. głowica pada, czy wina jest po stronie przełącznika DiSEqC? Kanały DVB-T działają bez zastrzeżeń.

Sprawdziłem swoją instalację, F-ki poprawiłem a niestety bez zmian. Kanały pomimo dobrego sygnału szatkują, przy przełączaniu programów kanały nachodzą na siebie. Dodam, że korzystam z 4 konwerterów i na wszystkich mam ten sam problem, wątpię aby 4 konwertery uległy nagle uszkodzeniu. Czy jest możliwość uszkodzenia przełącznika diseqc lub uszkodzenie tunera? Jakiś czas temu miałem komunikat podczas oglądania TV "zwarcie kabla antenowego 2".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...