Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest wpisane w instrukcji obsługi tego dekodera,żeby nie straszyć laików pewne opcje są ukryte pod 4 cyfrowymi kodami dostępnymi z pilota.IPTV nie musi kojarzyć się zaraz z piractwem bo mnóstwo stacji oferuje swoje programy w DARMOWYM streamie i to całkowicie legalnie.Ten tuner ma większe "możliwości" po satelicie co prawda ale to już nie miejsce i czas na takowe dyskusje.Będziesz chciał,to znajdziesz co Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie tego dekodera .Odbiera on w ogóle kanały  Man Pack NC+ http://ncplus.pl/strefa-abonenta/promocje-dla-abonentow  ? Zakupiłem ten dekoder i mam bardzo mieszane uczucia co do niego .Niby obraz jest ok ale nie odbiera mi połowę kanałów NC+ z pakietu komfort + Man Pack którego wcale nie obiera .Też tak macie z tym dekoderem ? Kanały są na pewno aktywne bo na starym dekoderze od NC+ działają wszystkie . Niestety stary dekoder się psuje i restartuje się bez powodu po 3 godzinach oglądania .Zastanawiam się czy go nie oddać bo co mi po czymś co nie odtwarza kanałów na których mi zależy .Piszę w nadziei że macie jakąś radę na to . Nie polecam dekodera AB Cryptobox_CR_652Combo  dla posiadaczy kart NC+ gdyż nie działają one prawidłowo z tym dekoderem . Piszę to na swoim przykładzie posiadając pakiet komfort i man pack .Z całego pakietu działa może 20 kanałów i to tych które nadają się tylko dla kobiet 

Edytowane przez akko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,posiadam od niedawny owy dekoder mam problem z DVB-T przy wszystkich kanałach że ze co 2 lub minute mam zaniki sygnału typu pikseloza.Kabel koncentryczny w razem wzmacniaczem i wtykiem zasilającym jakość wacha się między  87 a 95℅antena siatkowa i pytanie moje jak to naprawić? Iż telewizora niema takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel podłącz bezpośrednio do dekodera (oczywiście poprzez wtyk), pomiń zasilacz i separator, włącz opcje instalacja>ustawienia zasilania anteny>włącz. Zasilacz i separator nie będą potrzebne. Zainstaluj najnowsze oprogramowanie, ewentualnie popraw ustawienia anteny. Najprawdopodobniej masz niedokładnie ustawioną antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jakby co to sprawdzenie drugi problem to konwersja obrazu z HDMI na VGA D-sub (żeński)obraz wlaczam to chwilami mruga odbiór lub brak przekazu na projektor NEC roku produkcji 2004r adapter kupiony pisane szyfrem a.p. o.l.l.o z a.l.l.e.gro.Niewiem co może być przyczyną. Czy te Hz-e?

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że post pod postem ale muszę napisać że mam problem modułem Polsatu Poprostu nie pojawiają się uprawnienie na satelitę prubuje któryś raz ale bez rezultatów próbowałem resetu poprzez wyłączenie pilocie kablowe tylne przyciskiem z tyłu ale nic nie zachodzi a dwa dni temu wyjmnolem sprawdzić wszystko.Sygnal średni nie przerywa.Prosze o pomoc.Czy jednak nowsze oprogramowania są w tym stosunku bardziej zaradne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz oprogramowanie - chodzi mi o numer. Po włożeniu modułu powinien pojawić się komunikat. Należy wyłączyć komunikaty z modułu. Aby kanały działały należy ustawić dekoder na Polsat HD z satelity i wysłać sygnał aktywacyjny z konta w ICOK lub poprzez konsultanta z infolinii (to drugie nie polecam bo nie wszyscy kumają o co chodzi). Uprawnienia powinny dojść do 24 godzin - w praktyce jest to znacznie krócej. Jak wskoczy obraz na Polsacie to należy poczekać z 15 minut na załapanie całych uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pendrive najlepiej gdyby był pusty, wgraj na niego soft, włóż do usb z przodu pod klapką,na pilocie wcisnij MEDIA, przesuń na opcję OPROGRAMOWANIE, wybierz soft który masz wgrać, naciśnuj OK, na pytanie czy wgrywać nowe oprogramowanie odpowiedz TAK i niech się wgrywa. Nie spiesz się, pilot na bok, zaczekaj aż wszystko wgra się i dekoder zresetuje się i ponownie wystartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rezultatu nie odczytuje oprogramowania na wszystkich tak ale niedawny się załączyć będę musiał poprzez sieć zrobić czyli jak piszesz zawsze Ci odczytywał czytnika moduł cam,a jak miałeś stary to pojawiały się problemy.Ja żałuję że brak ostatnio wejść na component żeby puścić na projektor starszych wersji z HDMI na VGA mam ale obraz mruga i brak dostępu ciekawi mnie czy to samo będzie z innymi konwerterami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że do tego chciałbym wgrać aktualizację przez sieć. Jakie numery podać i o co chodzi z portami i hasłami?
Dodam, że moduł sprawdzany, działa na innym Cyptobox w sklepie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Problem u mnie rozwiązany.
Karta nie do końca wchodziła do dekodera, po prostu zawadzał przycisk. Odbiór z DVB-T na razie nie przerywa, więc oprogramowanie i ustawienia fabryczne pomogły. W związku z czym poproszę moderatora z forum o usunięcie postów z ostatnich i z dwóch tygodni. W związku z problemem i dziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy na tym forum  i prosiłbym o doradztwo i pomoc.

Zakupiłem ostatnio moduł CAM razem z kartą do odbioru telewizji n na kartę (TNK HD) z 3 miesięczna usługa na telewizję. 

Planuję kupić do tego dekoder CryptoBox 652HD Combo, żebym mógł nagrywać telewizję po USB na tym dekoderze. I mam pytania:

- czy dekoder będzie pracował bezproblemowo z tą kartą i modułem? Nie będzie się zawieszał i tym podobnie?

- czy będę mógł nagrywać na tym dekoderze telewizję na USB lub HDD i czy te programy przy nagrywaniu są szyfrowane, żebym mógł później to odtworzyć na TV z USB lub HDD?

 

Pozdrawiam, czekam na pomoc.

Miło o jakiś kontakt na GG: 55374100

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście! Wyjątkowo poprawiono post. Posty pisane w ten sposób będą trafiały do Kosza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Cryptoboxa 652HD (a właściwie to 4 sztuki bo zakupiłem je dla całej najbliższej rodziny) z modułem polsatu i kartą TNK HD i zdecydowanie polecam. Moduł działa bezproblemowo, karta z modułu w czytniku również działa oprócz 3 kanałów parowanych. Nagrywanie działa, ale nagrania są szyfrowane. Nagrania te można później odtworzyć na dowolnym Cryptoboxie 6.. lub przetworzyć odpowiednim programem na format niekodowany. Zresztą wszystkie odbiorniki mają taką przypadłość oprócz odbiorników na Enigmie. Podobno w czytniku działa karta opłaconego Polsatu oraz wszystkie programy z niektórych kart N z oferty na kartę, ale tego nie potwierdzę bo nie widziałem. Działają opcje internetowe i inne o których nie mogę napisać. Producent dba o ciągłą aktualizację softu. Z czystym sumieniem polecam go, za tę cenę nie znajdziecie nic lepszego. Lepsze są tylko odbiorniki na linuxie np. Vu czy Dreambox ale to nie ten przedział cenowy.

Edytowane przez otsenre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od wczoraj mam zablokowane kanaly nc+ na Combo 652 HD. Soft jest nowy ze stycznia (probowalem tez starsze, bez zmiany). Na Sagemcom DSI87 chodza. Ma ktos podobny problem?

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...