Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze smarthd+ możesz nagrywać wszystkie kanały bez problemu bo są nieparowane

 

Nie bardzo rozumiem co ma piernik do wiatraka...

 

Sprawdziłem osobiście. Nagrania  ze SMART HD są nagrywane w postaci zaszyfrowanej i odtworzenie ich na komputerze jest niemożliwe!

Edytowane przez DiscoLED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że producent udostępnia oprogramowanie do deszyfrowania, ale jest to u[beep]liwe i trwa strasznie długo. Poza tym, nie mam pewności czy jest to zgodne z prawem. Jako, że z kartą SMART zostałem wprowadzony w błąd jeszcze raz pytam:

Czy moduł CI cyfrowego polsatu szyfruje nagrania (kanały kodowane nie fta) na pendrejwie? Bardzo proszę o odpowiedź osoby, które mają taki moduł i mogą to potwierdzić lub zanegować. Nie chciałbym podpisać umowy z polsatem i bawić się w jakieś deszyfrowania. Potrzebuję jak większość z nas zarchiwizować niektóre nagrania wycinając uprzednio reklamy.

Edytowane przez DiscoLED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Panowie czy do tego g...na znajdzie się jakiś alternatywny soft ? Czy można użyć tego od 650-ki ?

Niestety dałem sie namowic.

Widzę, że na producenta nie bardzo można liczyć.

Męczę się z tym [beep]em około roku. Na roznych softach od producenta, raz lepiej raz gorzej ale ogolnie dno.

EPG - cyrk na DVB aby podejrzeć należy wejsc w dany kanał. EPG na smart HD praktycznie nie działa - albo w kratke, albo nic nie sciaga . Mam jakieś tunerki fergusona arive gdzie to jest sensownie ogarniete. W sensie tresci i wyswietlania.

Tiimeshift  - raz działa raz nie. Czesciej nie dziala. Play po pauzie powoduje albo reboot tunera albo nic nie nagrywa.

Nagrywanie z epg - rowniez ruletka.

Zainwestowalem juz w dysk SSD - niewiele poprawilo

Czeste zamieranie obrazu na 1-2 sec. w trybie ogladania. Nie ma znaczeniania czy na dvbt czy na sat . Sygnaly z anten - bdb.

Przepuszczanie uprawnien na conax - przy wylaczonym emm

Nie potrzeba zadnych cudow po za tym aby to stabilnie funkcjonowalo. Samo epg i nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy soft usuwa podobno poniższe problemy:

1. oprava problému aktualizácie RS232;
2. oprava Edit Channel / premenovanie – názov kanála sa neobjaví v hornej lište okna
3. oprava USB premenovanie súboru sa neobjaví v hornej lište okna;
4. oprava problém txt;
5. oprava youtube problém;
6. oprava iný problém;

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problemy z odbiorem na najwyższych częstotliwościach? U mnie juz powyzej 12.630 obniża sie poziom sygnalu i powyzej 12.700 juz tnie obraz i zanika sygnal. Tak jest na wszystkich satelitach. Na Opticumie X7 wszystko dziala ok. Nie wiem czy tak mają wszystkie dekodery 652 czy tylko mój.

Edytowane przez pilek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problemy z odbiorem na najwyższych częstotliwościach? U mnie juz powyzej 12.630 obniża sie poziom sygnalu i powyzej 12.700 juz tnie obraz i zanika sygnal. Tak jest na wszystkich satelitach. Na Opticumie X7 wszystko dziala ok. Nie wiem czy tak mają wszystkie dekodery 652 czy tylko mój.

Ponawiam swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po zainstalowaniu softu: CR652 652HD_V1.09.15588_03-02-2016_A (posiadam moduł CAM CI z CP)

 

Wyraźnie wolniej zmieniają się kanały i co chwile przed startem kanału pojawia się napis "Kanał zakodowany" po czym już pojawia się obraz, ale w soficie z czerwca 2015 tego nie było. Zastanawiam się nad downgrade do starszej wersji.

 

EDIT: Wystarczyło wyłączyć "funkcje rodzicielskie" na karcie CAM CI. TO one powodowały lag.

 

Pojawiły się dwie nowe funkcje których wcześniej nie widziałem:

 

 - AD Service - zupełnie nie wiem do czego to jest - coś z reklamami? EDIT: Rzeczywiście tak funkcja była już wcześniej tylko po co ona jest?

 

 - Enable X-TIMESHIFT - i można ustawić do 2s - też nie wiem co to jest - jakieś opóźnienie nagrywania czy co? W sumie nawet tego nie mogę włączyć bo co przestawię na 1, 1,5 lub 2 sekundy to po wyjściu z ustawień funkcja się wyłącza.

 

Ktoś ma jakieś sugestie?

Edytowane przez lotnybartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...