Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem kawał forum i nie znalazłem odpowiedzi. Kiedy wpisuję hasło by ustanowić połączenie z wifi ( sieć domowa, hasło składa się z 10 cyfr) wyświetla się uporczywie odpowiedź, że hasło ma mieć 13 lub 5 znaków. W czym problem? Oprogramowanie aktualne ze strony AB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu skonfigurowałbym ponownie połączenie bezprzewodowe w routerze internetowym. Zabezpieczenie WPA (jeśli masz też starsze urządzenia, które mogą nie obsługiwać WPA2) lub WPA2 jeśli nowe urządzenia będą podpięte do tej sieci (powinny mieć już WPA2) i jako hasło nawet poprzednie składające się z 10 znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja próbowałem mam moduł Cyfrowy Polsat i cóż koduje kanały płatne i nie wyświetla kanałów tylko jest czarny obraz ustawienia modułu informuje o błędzie kodu 17 wrzuciłem do wcześniejsze oprogramowanie bez problemu kanały działają.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od tygodnia mam problem z odbiorem kanałów satelitarnych. Siła jest na poziomie 73-78 % natomiast jakość 0. Wszystkie 4 satelity jakby zamarły, sprawdzałem okablowanie a nawet ustawienia anteny i nic. Podejrzewam awarię DiSEqC, ale czy możliwe aby awaria przełącznika uszkodziła konwertery? A może padła głowica satelitarna? DVB-T działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Używałem modułu na najnowszym patchu w sierpniu 2018 i działał, ale to było w modelu 752HD. Nie można było nagrywać ani zrobić timeshiftu, ale podobno zostało to naprawione w nowym patchu.

Edytowane przez Linz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Linz napisał:

Używałem modułu na najnowszym patchu w sierpniu 2018 i działał, ale to było w modelu 752HD. Nie można było nagrywać ani zrobić timeshiftu, ale podobno zostało to naprawione w nowym patchu.

Czy poza tymi niedogodnościami co wspomniałeś, wszystko było OK, tz. jakość dekodowanego sygnału oraz szybkość przełączania kanałów w porównaniu do modułu Cyfrowego Polsatu (jeśli takowy używałeś)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł był nc+, nie miałem modułu Polsatu. Zmiana kanałów tak gdzieś do 3 sekund, czasami po zmianie kanału robił się czarny ekran i trzeba było jeszcze raz włączyć kanał, aby zaświecił. Jakość sygnału bez zastrzeżeń.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tego tunera. Jak wygląda współpraca tego tunera z modułem Cyfrowego Polsatu i karty Smart HD+ na ostatnim dostępnym sofcie?nie ma problemów z wczytywaniem EPG?tuner potrafi nagrywać gdy w menu ma włączony tryb głębokiego czuwania?czy w epg jak będę chciał coś nagrać będzie opcja nagrywanie czy raczej będzie to oglądanie które będę musiał zmienić na nagrywanie jak w badziewnych tunerach polskiej konkurencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie zasadnicze. Dlaczego z oficjalnej strony zniknęła możliwość pobrania oprogramowania?

Czy teraz można pobrać firmware tylko "pokątnie" z różnych mniej oficjalnych źródeł? Czy jest to spowodowane jakimiś problemami z licencjonowaniem? Miałem wymienić moją 652 na 752 ale widząc co się dzieje, wstrzymam się.

BTW

Może ktoś z zaawansowanych użytkowników zapytałby producenta o ten brak możliwości pobrania oprogramowania z oficjalnej strony. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...