Skocz do zawartości

Zamienniki dekoderów platformy CANAL+


lukx95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy (i koleżanki jeżeli tutaj piszą). Który z tych dekoderów będzie lepszy od Pace PVR? Atemio AM6200, Miraclebox Twin, Golden Interstar Xpeed LX2 lub VU+ Solo2 Twin. Chodzi o to aby był szybszy od Pace oraz żeby miał tą samą możliwość co Pace czyli jedno nagrywam a coś innego w tym samym czasie oglądam. Chciałbym też, że jak już przy zakupie poproszę sprzedawcę aby mi wgrał odpowiedni soft, to żeby nie było problemu z obsługą i żeby nie trzeba było przy nim co chwilę grzebać.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlatego własnie mam TNK HD ( biały bska ) oraz pakiet podstawowy tv Orange ( biała karta ) tak na wszelki wypadek ;). Mam własny dekoder z wejsciem na 2 karty i moduł na Linux - E2.

Mi się umowa konczy w listopadzie 2015 i po ostatnich przejsciach z NC+ nie mam zamiaru przedłużac. Tym bardziej że coraz więcej powtorek.

Bez telewizji da się życ poza tym są ciekawsze rzeczy do robienia niż oglądanie tv.

Poza tym zawsze mogę doładowac kartę TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka nas wymiana kart (mam 2 kameleony, więc splitter nie jest mi potrzebny), czy może wymyślą coś, co uniemożliwi odbiór na własnym sprzęcie? Innymi słowy, czy pakować się we własny sprzęt (przynajmniej 1), czy też zacisnąć zęby i pozostać przy sprzęcie operatora?

BTW, zauważam już jakieś dziwne ruchy operatora. Nie wiem jak u Was, ale u mnie podczas oglądania kanału z paczki Canal+ co jakiś czas wyświetla mi się numer karty. Nie mam tego na własnym dekoderze. Jak zgłosiłem to na partyline, to kazali mi przywrócić dekoder do ustawień fabrycznych. Na jakiś czas "pomogło", ale teraz znów się zaczyna powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin77 - co będzie z Cameleonami nie wiadomo, na tą chwilę wszystko powinno zostać jak jest, ale nikt nie da Ci gwarancji, że np. na jesieni czegoś nie zmienią. Co do cyferek na kanałach to nie wada sprzętu tylko NC+ sprawdza czy przypadkiem nie rozprowadzasz sygnału po sieci. Jest o tym osobny wątek to sobie poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem abonentem nc+...korzystam z kart cyfy+ czyli nieparowanych...

 

Zamierzam kupić dekoder CRYPTOBOX 600HD lub 650HD....

 

Czy jeśli nagram interesujące mnie treści na dysk twardy lub na pendriva to odtworzę te nagrania także na innych sprzętach np.na tv lcd , na innym dekoderze lub na komputerze ?

Czekam na konkretne odpowiedzi od posiadaczy tego tunera....

POZDRAWIAM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mam mętlik w głowie... Muszę wymienić w sypialni dekoder - główna cecha - ma być tani i obsługiwać splitter diviso (o mpeg-4 i HD nie piszę bo to chyba oczywiste). Fergusona już mam na dole (250combo) i jakoś nie uśmiecha mi się ponowny zakup w tej firmie... Myślę o nBoxie z Enigmą... Ktoś coś poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Pewnie takich tematów były już setki, więc wybaczcie.

 

Poszukuję dekodera do odbioru NC+. Obecnie posiadam Sagemcoma DSI 83 więc chyba nadszedł najwyższy czas aby wreszcie się przesiąść na coś nowszego.

 

Kompletnie nie wiem na jakich modelach miałbym się skupić. Kiedyś słyszałem, że Fergusony to bardzo dobre dekodery, ale czy ciągle tak jest?

 

Co do grzebania w środku, edytowania listy kanałów, USB i LANu - jak najbardziej, ale pewnie 99% dekoderów nowej generacji już to posiada. Nie wiem jak się ma kwestia WiFi.

Mam też małe pytanie - czy jest możliwość, aby dekoder można było w jakiś sposób podłączyć do laptopa i oglądać na nim jakiekolwiek programy przełączając je na tunerze? Nie chodzi mi tutaj o kartę satelitarną, tylko po prostu o podłączenie go kablem.

 

Nie będę określał konkretnego budżetu. Czekam na propozycję :)

 

Z góry bardzo dziękuje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak jak w temacie, czy można kupić swój własny dekoder (nie te co oferuje nc+) spokojnie do niego włożyć kartę i korzystać z telewizji nc+ ? Czy może jest tak,że karta będzie działać tylko z dekoderami nc+ ? Pytam ,ponieważ pisząc delikatnie nie jestem zadowolony z wifiboxa... a jeżeli nie ,to czy można włożyć kartę bezpośrednio do TV modułem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...