Skocz do zawartości

Najgorszy kanał roku 2014


Rekomendowane odpowiedzi

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat HD

2) Najgorszy kanał informacyjny - Republika TV

3) Najgorszy kanał filmowy - Polsat Film

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport News

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Polsat Viasat Explore

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Polsat Jim Jam

7) Najgorszy kanał muzyczny - Muzo TV

8 ) Najgorszy kanał zagraniczny -Russia Today

9) Najgorszy kanał HD - Polsat News HD

10) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2014 r. w Polsce - iPol TV

12) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -TV Republika

13) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Republika TV

14) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -ATM Rozrywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP 1

2) Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika

3) Najgorszy kanał filmowy - Kino Polska

4) Najgorszy kanał sportowy - TVP Sport

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Adventure Tv

6) Najgorszy kanał dziecięcy - CN

7) Najgorszy kanał muzyczny - Disco Polo Music

8 ) Najgorszy kanał zagraniczny - ---------

9) Najgorszy kanał HD - TVP Sport

10) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2014 r. w Polsce - Disco Polo Music

12) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TV Republika

13) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV TRWAM

14) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat 2

2) Najgorszy kanał informacyjny - Republika TV

3) Najgorszy kanał filmowy - Filmbox

4) Najgorszy kanał sportowy - brak zdania

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - brak zdania

6) Najgorszy kanał dziecięcy - brak zdania

7) Najgorszy kanał muzyczny -brak zdania

8 ) Najgorszy kanał zagraniczny -brak zdania

9) Najgorszy kanał HD - brak zdania

10) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2014 r. w Polsce - iPol TV

12) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -Republika TV

13) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Republika TV

14) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -ATM Rozrywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat 2 - powtórki powtórek

2) Najgorszy kanał informacyjny - Polsat News 2 - dubel kanału informacyjnego

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka - dobrze zaczęła, ale zaczęła się powtarzać

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport News - nieaktualne informacje i transmisje sportowe po tygodniu

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery - jedyny kanał który swoją misję widzi w realizacji reality show ze śmieciarzami, drwalami i kierowcami tirów

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Disney XD oraz Cartoon Network- wrzaski bez konkretnej treści

7) Najgorszy kanał muzyczny - Polsat Disco Polo - kanał premium z reklamami i disko polo

8 ) Najgorszy kanał zagraniczny - Euronews i Russia Today - najlepsze kanały propagandowe na świecie

9) Najgorszy kanał HD - CANAL+ HD - i kanały z transpondera z 14111 o jakość na poziomie żenującym

10) Najgorsza paczka kanałów premium - Canal+ - za dużo powtórek

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2014 r. w Polsce - iPol - szkoda miejsca na brednie

12) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Disco Polo Music - dlaczego mam płacić za coś czego nikt nie chce?

13) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - ATM Rozrywka - powtórka goni powtórkę

14) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - ATM Rozrywka- powtórka goni powtórkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny -TVN7

2) Najgorszy kanał informacyjny -Superstacja

3) Najgorszy kanał filmowy - Ale Kino+

4) Najgorszy kanał sportowy -Canal+ Sport

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovey

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Disney Channel

7) Najgorszy kanał muzyczny - Muzo TV

8 ) Najgorszy kanał zagraniczny - RT

9) Najgorszy kanał HD -RT HD

10) Najgorsza paczka kanałów premium - Canal+

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2014 r. w Polsce -iPol TV

12) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - IPolTV

13) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak zdania

14) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Superstacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 - pozostałe mają zdecydowanie lepszą ofertę.

2) Najgorszy kanał informacyjny - Polsat News 2 - Mimo zmian nadal ma najsłabsze wyniki oglądalności.

3) Najgorszy kanał filmowy - 13 Ulica - dużo powtórek, bardzo mało premier, ogólnie nie jest dla mnie ciekawy.

4) Najgorszy kanał sportowy - Sportklub - kiedyś się starali, ale obecnie ten kanał nie jest dla mnie ciekawy.

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - ID HD - ogólnie nie jest dla mnie ciekawy.

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Disney Channel - coraz mniej seriali animowanych.

7) Najgorszy kanał muzyczny - VIVA Polska - coraz mniej muzyki.

8 ) Najgorszy kanał zagraniczny - MTV Hits - za płatne hity na czasie.

9) Najgorszy kanał HD - Tele 5 HD - za słabą ofertę programową.

10) Najgorsza paczka kanałów premium - Cinemax - Filmboxy nie są w CP traktowane jak kanały premium.

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2014 r. w Polsce - Zest TV - ogólnie nie jest dla mnie ciekawy.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - ID HD - ogólnie nie jest dla mnie ciekawy.

13) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Music Box UA - kolejny kanał z muzyką taneczną jest moim zdaniem niepotrzebny.

14) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - 13 Ulica - w tym przypadku przydałby się porządny rebranding, ponieważ seriale obecnie emitowane na tym kanale idealnie pasują do Universal Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki plebiscytu Najgorszy kanał roku 2014:

 

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - konieczna dogrywka: Polsat, TVN, Polonia1 i Polsat 2 (po 5 głosów); TVP 1, Tele5 i ATM Rozrywka (po 2 głosy); 2 głosy pojedyncze; 2 głosy nieważne

2) Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika (14 głosów); TVP Info i TVN24 (po 4 głosy); Polsat News+ i Superstacja (po 3 głosy); 2 głosy wstrzymujące

3) Najgorszy kanał filmowy - Polsat Film (8 głosów); Filmbox (5 głosów); Stopklatka, 13 Ulica, TCM, Kino Polska i CBS Europa (po 2 głosy); 4 głosy pojedyncze; 1 głos nieważny; 2 głosy wstrzymujące

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport News (11 głosów); SportKlub (4 głosy); TVP Sport i FightBox (po 3 głosy); FightKlub i Extreme Sports Channel (po 2 głosy); 3 głosy pojedyncze; 2 głosy wstrzymujące

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel (8 głosów); History (6 głosów); Water Planet (4 głosy); Polsat Viasat Explorer (2 głosy); 6 głosów pojedynczych; 1 głos nieważny; 3 głosy wstrzymujące

6) Najgorszy kanał dziecięcy - konieczna dogrywka: Cartoon Network i Disney XD (po 5 głosów); Polsat JimJam i Disney Channel (po 2 głosy); 4 głosy pojedyncze; 1 głos nieważny; 11 głosów wstrzymujących

7) Najgorszy kanał muzyczny - Disco Polo Music (10 głosów); Polo TV, VIVA Polska i 4fun.tv (po 3 głosy); TV Disco i Muzo TV (po 2 głosy); 1 głos pojedynczy; 2 głosy nieważne; 3 głosy wstrzymujące się

8 ) Najgorszy kanał zagraniczny - Russia Today (5 głosów); 4 głosy pojedyncze; 1 głos nieważny; 19 głosów wstrzymujących

9) Najgorszy kanał HD - AXN Spin HD (3 głosy); Polsat HD, History HD, TVR HD, TVN24 HD i TVP Sport HD (po 2 głosy); 12 głosów pojedynczych; 5 głosów wstrzymujących

10) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (22 głosy); Cinemax, HBO i Canal+ (po 2 głosy); 1 głos wstrzymujący

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2014 r. w Polsce - Disco Polo Music (11 głosów); iPol TV (10 głosów); Zest TV, Mjuzik.TV i Adventure (po 2 głosy); 1 głos pojedynczy; 2 głosy wstrzymujące

12) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Disco Polo Music (11 głosów); TV Republika (6 głosów); Fokus TV (2 głosy); 7 głosów pojedynczych; 1 głos nieważny; 4 głosy wstrzymujące

13) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Trwam (6 głosów); iPol TV (5 głosów); ATM Rozrywka (3 głosy); TV Republika i Disco Polo Music (po 2 głosy); 7 głosów pojedynczych; 1 głos nieważny; 4 głosy wstrzymujące

14) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - ATM Rozrywka (6 głosów); TV Republika, MTV Polska, TV6, Superstacja i Viacom Blink (po 2 głosy); 11 głosów pojedynczych; 2 głosy nieważne; 1 głos wstrzymujący

 

Warunki dogrywki oraz sama dogrywka będą w nowym wątku: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=23&t=38172. Zapraszam do oddania głosu w dogrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...