Skocz do zawartości

Soft V1.26B9 dla 52E/102mini/102E/150/202E/250


xb3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe oprogramowanie V1.26B9 można pobrać ze strony producenta

http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobierz.html

Zmiany : " Nowa wersja oprogramowania systemowego wprowadza wiele usprawnień i poprawek błędów zgłoszonych dotychczas przez użytkowników. Między innymi poprawiono dostęp do wszystkich usług internetowych. Zalecamy aktualizację do nowej wersji, a następnie przywrócenie ustawień fabrycznych w celu "wyczyszczenia" ustawień odbiornika."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kiedy Ferguson naprawi błąd w oprogramowaniu polegający na blokowaniu się serwisu YouTube podczas włączania pierwszego filmiku, po restarcie dekodera wszystko działa poprawnie. Powyższy problem występuje od kilku edycji softów i nie ma "mądrej głowy", aby to naprawiła. Dekoder współpracuje w modułem wifi W03 ale "po kablu" to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ładnie wyglądało na stronie producenta (+1 wspaniała funkcjonalność), która ma przyciągnąć klienta, ale i tak nie działa. Za to producent może śmiało się na Ciebie wypiąć, bo napisał drobnym druczkiem, że nie odpowiada za brak działania usługi.

 

Generalnie soft w dniu premiery był całkiem dobry na tle poprzednich, przynajmniej coś naprawiono a nie popsuto jak dotychczas. No ale skończyło się jak zwykle, po chwili większość nie działa i trzeba czekać kilka miesięcy na ewentualną poprawkę, która ewentualnie coś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące działania Arivy ze spliterem. Mój zestaw to Pace 2221 i Ariva 102E do tego spliter MediumIV. Do tej pory wszystko ładnie śmigało a teraz zacinki i to chyba na wszystkich kanałach :( Wiecie czy coś może kombinują z ECM? A może włączyli już na stałe? Jakieś rady dla mnie macie? Dodam, że gdy jest włączony tylko Pace wszystko jest ok, pewnie dlatego, że jest to tak jakby karta była bezpośrednio w slocie dekodera, natomiast gdy włączona jest tylko Ariva też są przycinki (ale to muszę jeszcze sprawdzić ponieważ nie jestem pewny, ze względu na to, że nie mogłem tego zweryfikować, ponieważ na Pace praktycznie cały czas ktoś coś ogląda).

Właśnie sprawdziłem przy wyłączonym Pace na Arivie ciągle przycinki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowe Fergusony mają opcje wyboru Caid (wybór kodowania) na każdym kanale jak to miało miejsce w starych Ferdkach AF???

Tak, jak już napisał kolega powyżej, tunery te nie mają takiej opcji. A poza tym, ja poprzednio miałem "Ferdka" AF-7318UCI i w tym tunerze również nie spotkałem się z taką opcją. Możliwe, że miało ją jakieś oprogramowanie nieoryginalne. :roll: Ja jednak zawsze korzystałem i nadal korzystam (na moim obecnym tunerze) wyłącznie z oprogramowania oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde oprogramowanie jest oryginalne . Na bazie oryginalnego, ludzie mądrzy dodają ulepszenia ,aby pomóc firmowym programistą w rozwijaniu ich dzieła i jak to działa to tylko chwała im za wkład swojej wiedzy... pro publiko bono .

Fabryka czasem nie ma praw do instalowania w swoim oprogramowaniu czyjegoś patentu i wypuszcza swoje dekodery ze zubożonym oprogramowaniem.

Gdyby dali wszystko co ludzie mądrzy wymyślili ,to dekoder nie kosztował by tak tanio.

Wgrywasz tylko oryginalne oprogramowanie, to jesteś na tą chwilę pozbawiony pełnych możliwości dekodera i jak coś gra u innych ,to nie miej pretensji że u Ciebie nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...