Jump to content
ircios

WiFi Premiumbox+ (ADB NCP-4740SF)

Recommended Posts

Problemy z EPG wynikają z dwóch rzeczy : jeden kabel antenowy oraz odłączanie dekodera z prądu.

Edited by Pawel

O tym że przez jeden kabel pobiera gorzej to wiem.Do starej anteny mam problem by wymienić konwerter bo antena jest dość wysoko trzeba rozkładaną drabinę.Nową antenę montowałem tak na próbę i nie kupiłem więcej wtyków i przejściówki przez okno.A że do tej pory korzystałem z jednego kabla i mi to wystarczało to nie widzę aż tak pilnej potrzeby by jechać specjalnie 50 km po takie bzdury.

witam chodzi mi o zwiastun (full screen) posprawdzajcie bo w punkcie nie chcą mi go wymienić tłumacze im że jak chce kupić film to chce zobaczyć zwiastun z głosem

Witam, prosba o info, czy orientujecie się czy jest możliwość wymiany starego Pace PVR 500 gb na Premiumboxa? Obecnie mam w darmowej dzierżawie ten stary dekoder a już troche wolno chodzi i nie ma pełnej oferty VOD, wiem że dałem ciała bo przy przedłużaniu powinienem sobie go wynegocjować, ale zastanawiam sie jakie Wy macie doświadczenia, dzięki za info

Witam, prosba o info, czy orientujecie się czy jest możliwość wymiany starego Pace PVR 500 gb na Premiumboxa? Obecnie mam w darmowej dzierżawie ten stary dekoder a już troche wolno chodzi i nie ma pełnej oferty VOD, wiem że dałem ciała bo przy przedłużaniu powinienem sobie go wynegocjować, ale zastanawiam sie jakie Wy macie doświadczenia, dzięki za info

W zeszły czwartek, 5 stycznia wymieniłam Pace na ten dekoder. Niestety Pace uległ awarii. Też dotychczas miałam go nieodpłatnie. Teraz musiałam zapłacić 30 zł aktywacji i pogodzić się z 10 zł comiesiecznej dzierżawy. Inna opcja to jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 199 zł. Walczyłam przez reklamację o zniesienie tych opłat, ale nie dało rady. Mogłam wziąć ponownie za darmo Pace ale wolałam już nie pchać się w stary sprzęt. Co ciekawe o wiele drożej oferowane Turboboxa i Mediaboxa. Tam aktywacja 80 i 49 zł, plus dzierżawa też bodajże 10 zł. Więc wzięłam WiFi Premiumboxa. Jestem jak na razie zadowolona.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Ktoś wie czy można i gdzie zgłaszać sprawy dotyczące propozycji zmian w oprogramowaniu dekodera, bo przypomniała mi się funkcja z sprzętu od Orange nazywała się zaplanuj oglądanie, czy coś w tym stylu jeśli chodzi o nazwę, a nawet do nagrywania też by było przydatne.

Zapomnij o jakichkolwiek zmianach funkcjonalnych.NC+ ma tak dopracowane dekodery, że nowe funkcje nie są potrzebne :D Raczej tendencja jest odwrotna.

W zeszły czwartek, 5 stycznia wymieniłam Pace na ten dekoder. Niestety Pace uległ awarii. Też dotychczas miałam go nieodpłatnie. Teraz musiałam zapłacić 30 zł aktywacji i pogodzić się z 10 zł comiesiecznej dzierżawy. Inna opcja to jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 199 zł. Walczyłam przez reklamację o zniesienie tych opłat, ale nie dało rady. Mogłam wziąć ponownie za darmo Pace ale wolałam już nie pchać się w stary sprzęt. Co ciekawe o wiele drożej oferowane Turboboxa i Mediaboxa. Tam aktywacja 80 i 49 zł, plus dzierżawa też bodajże 10 zł. Więc wzięłam WiFi Premiumboxa. Jestem jak na razie zadowolona.

Dostałem wifi premiumbox+ przy przedłużeniu umowy za 0 zł aktywacja i opłata miesięczna

Dostałem wifi premiumbox+ przy przedłużeniu umowy za 0 zł aktywacja i opłata miesięczna

Tak, rozumiem. W ja umowę przedłużalam we wrześniu, przez telefon, a weszła w życie z dniem 1 grudnia. Wcześniej nie byłam zainteresowana wymiana dekodera, a też nikt mi jej nie proponował. Dlatego też złożyłam reklamację, która poradzili mi złożyć w autoryzowanym punkcie sprzedaży, w celu zniwelować tych opłat. Czekałam tydzień na odpowiedź. Niestety Pace kompletnie przestał współpracować i wolałam już zgodzić się na opłatę, i wymienić na nowszy sprzęt, aniżeli znowu brać pocyfrowy dekoder. Wszystko zbiegło się że zmianą dostawcy internetu i teraz przynajmniej wiem co to dekoder podpięty do internetu, w porównaniu z tym co oferował Pace.

Czy w tym deku istnieje możliwość ręcznego dodania kanałów? Na stronie nc+ w kanałach FTA na pozycji 356 widnieje TV Congo (podobno pokazywany jest tam Puchar Narodów Afryki), a na moim dekoderze na tej pozycji nie znajduje się żaden kanał. Sprawdzałem na innych pozycjach i nie znalazłem tego programu, więc chciałbym dowiedzieć czy można dodać go ręcznie.

Damn... Gdybym wiedział te kilka miesięcy wcześniej przy przedłużaniu, że polskie stacje nie wykupią PNA, a będzie on na kanale, którego nie będę miał na tym dekoderze to zostałbym przy box+. 

Edited by luke93

Kanały FTA powinny być dostępne wszędzie takie same.To mnie dziwi.

Opcje dodatkowo płatne mogą być dostępne lub nie w związku z innymi systemami kodowania obsługiwanymi przez poszczególne dekodery.Tutaj sprawa jest jasna chociaż nie do końca normalna.

Ja dostałem że ma być aktualizacja.Ale dzwoniłem i niby tylko to obejmuje ewentualnie inne zmiany ale to juz kosmetyczne.

Jeżeli chodzi o multiroom. Ten dekoder trzeba podłączyć kablem do drugiego dekodera czy działa niezależnie bez żadnego połączenia?