Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Solderowy123

Ja bym wolal jednak, żeby kanal ten, pokazywal reklamy, ale miedzy filmami.

A tak apropo, jak z tym kanalem w innych krajach, przerywają reklamami czy nie? Patrzac na ramowke, rzucił mi się film o dlugosci 1h 40min, albo krotki z 1h 20min albo brak reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warner prędzej uruchomi CN HD niż TCM HD. Ten filmowy nie cieszy się nawet w połowie takim zainteresowaniem, jak ten dziecięcy. Ale to najwcześniej w II połowie roku.

 

Wracając do tematu. Jeśli będzie dużo klasyków, to będę oglądał nawet pomimo reklam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku liczyłem, że kanał będzie w stylu MGM. Starsze filmy, kultowe jak i te mniej znane i to co lubie najbardziej czyli filmy lat 80-tych i 90-tych, które oglądało się na VHS. Na MGM znalazłem takich sporo więc liczę na Paramount Channel.

Może zabrzmi to trochę jak post szaleńca, ale w przeciwieństwie do HBO czy Canal+ o wiele bardziej cenię sobie właśnie takie kanały jak Cinemax/2, Ale Kino+, CBS Europa, TCM, MGM, Paramount, TVP Kultura itp. właśnie z powodu takich filmów - wśród których można znaleźć prawdziwe perełki - często białe kruki niedostępne nigdzie indziej.

 

Nie chcę tu wszczynać kolejnej polemiki o piractwie, ale prawda jest taka, że to na co abonenci C+ i HBO czekają kilka miesięcy ludziska z for warezowych i torrentów mają o wiele szybciej. Do wyboru do koloru. W każdej jakości, z możliwością wyboru z lektorem lub napisami. Każdy doskonale wie, że nie ma nic prostszego niż zasysanie najnowszych, aktualnych produkcji.

 

Co innego gdy jakiś kinoman zapragnie obejrzeć film typu:

http://www.filmweb.pl/film/Gra%2C+kt%C3 ... 990-10331#

 

Konia z rzędem temu kto znajdzie mi ten film w internecie, w jakiejkolwiek wersji językowej. Sprawdzałem, szukałem, prosiłem innych - nie znaleźli. Nie ma na to szans. Ostatni raz obejrzałem fragmentami ten film na Zone Europa i od tamtej pory ani widu, ani słychu. Film zapadł się pod ziemię. Niedostępny nigdzie.

 

Takich filmów, które z chęcią bym obejrzał, ale nikt ich nie emituje jest więcej. Pozostaje mi tylko cierpliwie czekać. Na pewno nie na serwujące swoje odgrzewane kotlety z 2014 i 2015 roku HBO i Canal+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączenie Paramount Channel HD do Polski to super posunięcie, ponieważ może zmobilizuje właścicieli TCM do uruchomienia TCM HD :) Jak wiemy roczniki filmów będą zbliżone tych kanałów... powstaje taka trójca (MGM HD, Paramount Channel HD i TCM) :)

O tym samym pomyślałem. Tylko, że w przypadku TCM trochę wstyd nadawać w SD, jak w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii jest w HD.

 

Co do MGM HD, to nc+ mogłoby się bardziej postarać o jakąś promocję tego kanału, np. autopromocje na autorskich kanałach, jakieś nowe produkcje, może nawet coś sprzed kilku lat. Byłoby dobrze, skoro na rynku pojawi się konkurent. I to nie mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie różnie, ale ogólnie powinno być bardzo dobrze. Różnie dlatego, że stare filmy będą raczej upscalowane. Ale jakością kanał nie powinien odbiegać od pozostałych kanałów HD VIMN. Obstawiam, że to będzie coś podobnego do Comedy Central HD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie prędzej zobaczymy "Inter Stellar" w Paramount'cie czy w C+

 

Wspomniane przeze mnie już w innym wątku - Paramount dystrybuuje Interstellar tylko w Ameryce Północnej, a w pozostałych krajach film ten rozpowszechniany jest przez Warner Bros. Więc polscy widzowie na 99,5% tego filmu nie obejrzą na Paramount Channel. U nas pojawi się on w HBO najprawdopodobniej w okolicach tegorocznej Gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...