Jump to content

Recommended Posts

Mam nadzieje ze wlasnie pojawi się w nc+ zgodnie z tym co było w ankiecie ;)

I tak będą kwitnąć różne "opowiadania". I jeśli tak się stanie, to wątek ten zostanie "koszarowany".

Ciekawe, czy w ich ofercie znajdą się, oprócz filmów, popularne seriale, które produkował Viacom i są znane m. in. z anteny Polsatu, np. "Sabrina, nastoletnia czarownica"

Uzupełnię!

Czy to będzie kanał iście filmowy z filmami z wytwórni Paramount Pictures?! Czy też wszystko wymieszane razem? Mam tu na myśli własne programy i seriale dla dzieci? Oraz inne seriale? Czyli taki miszmasz! Których to kanałów jest już w nadmiarze.

Obie wersje korzystają z zasobów Paramount Pictures.

Znając życie nie ma się czym podniecać. Kolejny nasty kanał serialowy ech...

Oferta będzie podobna do tej która jest na rynku węgierskim i francuskim.
Pewnie bardziej będzie zbliżony do węgierskiej wersji niż do francuskiej :P

Dwa puste posty. Przywołać kraje i tyle. A uszczegółowienie, na których opieracie swoje opinie?

Miejmy nadzieję że profil stacji będzie bardziej filmowy niż serialowy

Tez mam taka nadzieje ze więcej będzie fimowy, z 2 do 3 seriali na dobe to jeszcze byłoby do zniesienia.

Oferta będzie podobna do tej która jest na rynku węgierskim i francuskim.
Pewnie bardziej będzie zbliżony do węgierskiej wersji niż do francuskiej :P

Dwa puste posty. Przywołać kraje i tyle. A uszczegółowienie, na których opieracie swoje opinie?

Widzę, że szczególowo będziesz każdy post sprawdzał :roll:

Wszystko co francuskie jest lepsze jakościowo i merytorycznie niż polskie czy węgierskie... nawet TCM ma lepszą jakość tam bo nadaje w HD :P

Znaczek HD i inne "naklejki" nie są wyznacznikiem zawartości merytorycznej w treści danego kanału.

To tak jakby stwierdzić, że stare kino jest złe tylko dlatego, że nie jest w kolorze.

Dla tych co nie wiedzą - Paramount Channel to kanał zbliżony do MGM czy TCM. Jak będzie od razu w HD, to plus, bo dużo starych filmów było kręconych w wyższej rozdzielczości od 1920x1080.

No i teraz mamy pełny obraz (no bynajmniej zbliżony) co do tego kanału. A nie jakieś podchody, że to będzie podobna oferta do francuskiej czy węgierskiej.

Jeśli będzie to faktycznie coś w stylu MGM i nie będzie tam durnych seriali oraz nie będzie dodatkowo płatny, to jestem jak najbardziej za. Ale poczekajmy do startu :]

Raczej nie będzie dodatkowo płatny, ale za to będzie dużo reklam i powtórek, ale to nic nowego. Tak, czy inaczej liczę na to, że CP będzie zainteresowany tym kanałem.

Póki co, to rzeczy z tej ankiety nc+ się sprawdzają, więc pewnie i Paramount Channel HD tam zawita.

:)

Wydaję mi się, że seriali chyba nie będzie na antenie Paramount Channel HD, chyba w Rosji też nadaje już o ilę się nie myle? :)

Ciekawi mnie, na jakiej zasadzie będzie nadawał ten kanał? Będą też seriale? To teraz jeszcze FOX musi dawać filmy ze swojej wytwórni. Disney też mógłby wprowadzić kanał dedykowany swoim filmom (nie-animowanym). ;)

"Naga Broń", "Czy Leci z Nami Pilot", "Spokojnie, to tylko awaria" :jupi:

Czekałem na kanał od Paramonut, gdyż spoglądając na ramówkę tego kanału w innych krajach, to z trójki MGM, TCM i Paramonut, najlepiej wygląda ten ostatni. Liczę, że nie zawiodę się na nc+ w tym temacie.

TCM naprawdę niech zacznie nieco urozmaicać ramówkę (patrz TCM we Francji), bo u nas to jakaś naprawdę bardzo biedna wersja w kiepskiej jakości. A szkoda, bo to kanał z naprawdę fajnym potencjałem. Może ta konkurencja w postaci MGM i Paramonut wymusi na nich jakieś zmiany.

@Senor_Siarra, fakt TCM już od dłuższego czasu zszedł na "psy", jakość i ramowka to padlina jakas, nie to co kilka lat temu jeszcze było, umnie ten kanal już nie jest oglądany przez jakies 2-3lata, i teraz już mu nawet ramowka i wersja HD nie pomoga, jak wystartuje Paramount Ch. HD a MGM HD jeszcze jako tako przędzie. Reasumujac, przy tych dwóch kanalach, TCM przestanie istnieć dla Wiekszosci.