Jump to content

Recommended Posts

Wiadomo może czy Paramount Channel zamierza pokazać oryginalne seriale swojego amerykańskiego odpowiednika Paramount Network, czyli Yellowstone (premiera 20 czerwca) oraz Waco (premiera 24 stycznia)? :huh:

W niedzielę jest ceremonia wręczenia nagród Europe Music Award  i będzie transmitowana również na tym kanale... MTV ma tyle muzycznych i tam ta transmisja oczywiście będzie, ale po kiego grzyba jeszcze tutaj?

W ubiegłym roku też było na Paramount Channel, jak i za równo na MTV i MTV LIVE HD.

4 godziny temu, KENZO napisał:

W niedzielę jest ceremonia wręczenia nagród Europe Music Award  i będzie transmitowana również na tym kanale... MTV ma tyle muzycznych i tam ta transmisja oczywiście będzie, ale po kiego grzyba jeszcze tutaj?

Żeby bardziej wypromować to już  niezbyt prestiżowe w PL wydarzenie.

4 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

W ubiegłym roku też było na Paramount Channel, jak i za równo na MTV i MTV LIVE HD.

Tak, nawet w czasie jego trwania było ładne mniejsze logo stacji.

Ciekawe kiedy nasz PC HD przejdzie rebranding na Paramount Network? :)

Godzinę temu, DarwinShow napisał:

od zeszłego poniedziałku (4 marca) o 16:00 i 16:40 od poniedziałku do piątku lecą ,,Pingwiny z Madagaskaru''

A po nich serial ''Cudowne lata'' ;)

Edited by Patjyk

Ciekawe kiedy nasz PC HD przejdzie rebranding na Paramount Network?

Niewykluczone, że już niedługo, gdyż 7 kwietnia na PC bedzie premiera serialu Yellowstone z Kevinem Costnerem. 

Takie kanały jak taśma produkcyjna w fabryce mają często przygotowane ramówki na x czasu do przodu. Nie raz się już o tym przekonywaliśmy w przypadku przeróżnych rebrandingów.

Od 7 kwietnia kolejny serial w ramówce - ''Yellowstone''

Premiera: Niedziela (od 7 kwietnia) o 20:00

Powtórki: Wtorek 20:00, Piątek 22:15, Sobota 0:20

Od 7 kwietnia kolejny serial w ramówce - ''Yellowstone''
Premiera: Niedziela (od 7 kwietnia) o 20:00

Pisałem to miesiąc temu.

Mnie na kanale Paramount denerwuje to obcinanie napisów końcowych, w filmach zwłaszcza nocą. W napisach bardzo często lecą fajne piosenki, wiele kawałków w ten sposób poznałem, a tu aktor coś mówi i nagle plansza z tytułem następnego filmu. :-)

• Upvote 2

Polecam używać funkcji PVR. :) Wystarczy zatrzymać film na 30 minut i w łatwy sposób można ten cały spam przewinąć w diabły. :)

• Haha 2

Obie te rzeczy (reklamy jak i cięcie napisów) sprawiają, że ten kanal do ogladania się nie nadaje ;).

• Like 1
  • Haha 1

Przez to ucinanie końca filmu nawet nie sprawdzam ramówki. Sam chcę podjąć decyzję, czy oglądać napisy końcowe.

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

7 godzin temu, SatExpert napisał:

Polecam używać funkcji PVR. :) Wystarczy zatrzymać film na 30 minut i w łatwy sposób można ten cały spam przewinąć w diabły. :)

Nagrywanie na WiFiBOXie bardziej denerwuje mnie niż ten cały Paramount 😂😂

Edited by nieczęstygość
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Aktualnie na Paramount Channel emitowany jest film "Yellowstone".W tle nadawane są napisy.Czy też tak macie? Nie ma możliwości wyłączenia tych napisów. Dekoder Evobox. 

• Confused 1

Napisy są integralnie w materiale filmowym. Niestety na Horizon GO i na IPLI nie da się włączyć dźwięku oryginalnego. Wszystko z lektorem i z napisami jednocześnie. Przez to szybciej znalazłem na pirackiej stronie wersję oryginalną z napisami i bez loga stacji. Od razu lepiej się oglądało. 

No właśnie. Gdyż nie było możliwości wyłączenia napisów już z góry zapewne narzucone przez nadawcę. W moim przypadku to nie dało rady tego oglądać,gdyż jeśli już oglądam to napisy z dźwiękiem oryginalnym, albo lektor i bez napisów. 

• Upvote 1

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale wczesnym rankiem (od 5 do 7) emitowany jest serial "Inna", znany z anteny MTV.

• Confused 1