Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej byłoby jak na początku, ale bardziej szare i transparentne (najlepsza transparentność ze wszystkich logotypów ekranowych spośród polskich i polskojęzycznych kanałów była podczas pierwszej transmisji w Eleven), bez żadnych zbędnych dopisków (skoro kanał wystartował i od samego początku nadaje tylko w HD) i przy samych krawędziach ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Niestety nie od dziś, ale od 1 czerwca

Z dniem 01.06. 2017 r. kanał Paramount HD został dodany od pakietu Comfort + platformie w nc+.

 

 

źródło: https://www.facebook.com/ncplus/photos/a.223481077791406.1073741828.211772962295551/866670466805794/?type=3&theater

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę podawać faktyczne źródła - info jest z FB nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ma dużo ciekawych klasycznych filmów, część z nich mam wrażenie nigdy nie była emitowana w polskiej telewizji. Ja osobiście mam duże pretensje że dużo filmów animowanych emitują z lektorem zamiast z polskim dubbingiem, skoro jakiś film jest emitowany jest kilkadziesiąt razy w roku, to chyba nie powinno być problemu ze zrobieniem dubbingu, albo chociaż jego odkupieniem, bo część z emitowanych animacji takowy już dawno posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu podczas filmów logotyp był właśnie mały i nie było tego zbędnego dopisku "HD". Po jakimś czasie ktoś pewnie uznał, że widzowie mogą być nieświadomi, że oglądają kanał w jakości HD, dlatego dodali "HD" i powiększyli logo, aby dopisek był bardziej widoczny. Niestety są osoby, które wręcz domagają się tego dopisku, a jak go nie ma to zarzucają nadawcom, że nadają w SD. :crazy:  Po prostu albo oglądają na kineskopach, albo nie patrzą na treść, a rajcuje ich tylko logotyp. Głupota i tyle. Logo faktycznie teraz wygląda paskudnie. :sad: 

Filmy emitowane na tym kanale są OK, ale obcinanie napisów końcowych, zaśmiecanie ekranu autopromocją i brak oryginalnej ścieżki dźwiękowej skutecznie zniechęcają mnie do oglądania tego kanału. :/

Jest to chyba jedyny kanał filmowy, który obcina napisy końcowe. Dla mnie jest to nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej logo ekranowe tez miało dopisek HD, lecz nie w tak idiotycznym miejscu jak teraz, tylko tak :
87fddc6c575a1.jpg
Co mi osobiście się podobało, teraz logo jest za duże i za bardzo " wyostrzone" .Mogłoby być w poprzedniej formie i wielkości takiej jak na autopromcji, ewentualnie fajnie by było jak by w logo ekranowym pojawił się symbol góry ( kiedyś taką propozycje dodałem w wątku grafik...) , to taka moja sugestia.

Dodam jeszcze że denerwuje mnie czasem ,że filmy w EPG nie zgadzają się z rzeczywistoscią.

Edytowane przez nieczęstygość99
Usunięto błędnie wstawiony link do obrazka w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy wiecie, ale od jakiegoś czasu Paramount Channel Polska ma swój oficjalny profil kanału na Facebooku :!::)

Poniżej podaję link do oficjalnego profilu kanału Paramount Channel Polska w serwisie Facebook:

 

https://www.facebook.com/paramountchannelpolska

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak widać...jak się chce to można...Podczas EMA 2k17 na Paramount Channel HD, mamy ładne logo takie jak powinno być zawsze, może nie aż tak bardzo do środka ekranu umiejscowione, ale lepsze niż normalnie :) 

48a0445f1bb51.jpg

PS. Trochę nwm po co ta gala na tym kanale też...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...