Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już nikt rozumie zmian w tym Viacomie - to co oni robią jest sprzeczne z logiką - przechodzą do DVB-S2, ale zostają z MPEG2, robią z VH1 jakiegoś śmiecia, najpierw dodają r. shows do tv muzycznej, bo tego chcą Widzowie a później chyłkiem się z tego wycofują i do tego te chaotyczne roszady personalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu chwaliliśmy Paramount Channel za modyfkację loga i usunięcie z loga znaczka HD. To co dziś zrobili z logiem, woła o pomstę do nieba. Logo jest monstrualne i jeszcze bardziej białe. Szok i głupota ludzi z Viacom Polska!

Faktycznie jest większe co widać ;)

 

2016_10_03_195324.jpg

 

 

Moim skromnym zdaniem tak jak @Pawop napisał liczy się to co tam puszczają a tragedii nie ma tylko.... za często lecą filmy z Tony Curtis i Jerry Lewis taki "Boeing Boeing" wałkują go i wałkują ,film sam w sobie klasyka ale nie co kilka dni ;) 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób odbierających ten kanał z satelity (albo kablówek innych niż UPC) - czy macie możliwość wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej na tym kanale, czy u Was także nadawana jest tylko 1 ścieżka dźwiękowa (z lektorem)?

Wszędzie jest tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie film Bumerang. I tak zauważyłem, że do pierwszej reklamy, czyli do teraz, logotyp znikał i pojawiał się parę razy. Tak, jakby miała być reklama i wejście po niej. A pod logo podpisem z tytułem filmu. A najlepsze było z podpisem Za chwilę - Margot jedzie na ślub, a do tego filmu było jeszcze niespełna z dwie godziny. Od razu zaznaczam, że nie wiem jak było i jest, bo pierwszy raz oglądam coś dłużej na Paramount Channel ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

To chyba mało ważne, czy to oglądałem czy nie. Oglądałem, ale dość dawno, więc mogę nie pamiętać. Ja nadal uważam,że to głupie dawać 9 razy z rzędu ten sam film... 

Nie pamiętasz o czym był film i dlatego nie rozumiesz na czym polega dowcip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Paramount Channel dodał do loga znaczek HD i teraz wygląda to kiepsko. Trzeba przyznać, że umiejscowienie znaczka HD jest w idiotycznym miejscu. Poprzednie logo było ładniejsze, mniejsze i bardziej transparentne a obecne logo straszy. Widocznie w Viacomie uważają, że skoro na ekranie nie ma znaczka HD, to ludzie myślą, że oglądają kanał w SD. Ach te korpoludki...

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...