Skocz do zawartości

Reklamy radiowe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dogryzania Lidla i Biedronki ciąg dalszy. Były już walki na różne promocje, rabaty. Teraz Biedronka oferuje promocje  (10% zniżki)na mięsa przy zarejestrowanej jakieś tam karcie, a Lidl błyskawicznie kontratakuje i daje 12% rabatu i to bez żadnej karty i jeszcze mówią o tym bez ogródek, jedynie co to nie mówią nazwy ''Biedronka''. Ale tak ta reklama brzmi, że jak ktoś jest obeznany w tych marketach to od razu wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Byłem dzisiaj w jednej z pizzerii w Toruniu i gdy tam grało sobie RMF FM to zauważyłem pewną rzecz. Jak leciały reklamy przed Faktami o 16:00 to praktycznie wszystkie dotyczyły leków czy innych suplementów diety. Aż dziwne to trochę było, cały blok reklamowy o tabletkach na zgagę, wzdęcia, przeziębienie i inne dolegliwości. Idealne pod jedzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ewelina Lisowska wróciła do śpiewania sloganu Media Expert pt. ''Włączamy niskie ceny''. Dzisiaj usłyszałem reklamę z jej głosem w RMF FM, jak śpiewała slogan na wzór piosenki pt. ''Na obcy ląd''.

 

Ponadto usłyszałem także reklamę Euro RTV AGD, która odnosiła się do... Świąt Bożego Narodzenia.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Skoro jest temat o reklamach telewizyjnych to niech też będzie o jeszcze bardziej irytujących spotach czyli tych pojawiających się w radiu. Ostatnio zauważyłem że RMF FM zaczyna mocno przesadzać z reklamami suplementów diety od firmy Polski Lek gdyż najpierw były hurtowo emitowane różne reklamy tej firmy a wczoraj doszło już do tego że jedna reklama idzie dwa razy pod rząd - chyba już właśnie przebili MediaExpert pod kątem irytacji swoich reklam. 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mnie szlag trafia w Nasze Radio z Sieradza.

W każdy piątek i sobotę przed 3 minuty przed 23:00 leci reklama... piwa radiowego to nie żart piwa radiowego o nazwie "Nasze radiowe piwo" i jest to jedyna reklama w tej porze (do 22:00 pojawia się wraz z innymi reklamami) przerywają piosenkę po 40 sekundach by nadać reklamę swojego piwa.

Post nie ma na celu reklamy piwa rozgłośni z Sieradza.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, Przemolo napisał:

Nie bardzo wiem czemu Ci denerwuje , nie możesz na nią popatrzeć w radiu a jest bardzo atrakcyjna ?

Denerwuje mnie, ponieważ rotacja jest nieznośna, Cleo nie śpiewa tak dobrze jak myślisz, do tego śpiewane "ceny w dół", a w rzeczywistości tego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...