Skocz do zawartości

Reklamy radiowe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie wzorem popularnego tu wątku o reklamach telewizyjnych porozmawiamy sobie o tym co można w przerwie usłyszeć na antenach stacji radiowych.

Mnie ostatnio irytuje nowa reklama sklepu Mediaexpert w której to Ewelina Lisowska śpiewa hasło sklepu w rytm swojej piosenki "W stronę słońca" często wałkowanej zresztą przez rozgłośnie. Szczyt przesady natomiast kiedyś wykonało Radio Zet emitując po godzinie 20:00 ogłoszenie należące do jednego z internetowych sex-shopów. Moim skromnym zdaniem ta reklama poleciała nieco za wcześnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak a propos reklam Toyoty, to coś mi się kiedyś obiło o uszy, że reklama nie może być stylizowana na audycję, a reklama z Zientarskim w "programie motoryzacyjnym" moim zdaniem mogła bardzo wiele osób wprowadzić w błąd. Moim zdaniem takie reklamy są nieetyczne, tym bardziej gdy reklama takiej "audycji motoryzacyjnej" puszczana jest w radiu publicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mnie też ta reklama denerwuje, bo leci m.in. w Pierwszym Programie Polskiego Radia i Trzecim Programie Polskiego Radia (w Radiu Szczecin i Radiu Koszalin na szczęście nie leci).

 

Denerwują mnie także reklamy ''Lidla'' w Polskim Radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwują reklamy Media Expert. Na końcu śpiewa Ewelina Lisowska: "Media Expert! Włączamy niskie ceny.".

Tej reklamy mam dość właśnie ze względu na tego wyjca.

Jednak najbardziej denerwująca jest reklama suplementu diety na nietrzymanie moczu, gdzie po odesłaniu kuponu można dostać kulki analne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje reklama radiowa, już nie pamiętem czy Media Markt czy Media Expert, w ktorej jak gdyby zmusza się rodziców do kupienia np. tabletu bo tak to dziecko nie pójdzie do szkoły.

 

..........................................

A w Radiu Zet wczoraj jak i dzisiaj reklamują turniej koszykarski w Bydgoszczzy, który już się odbył w ostatni weekend. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od dobrej półtorej roku w Radiu Merkury leci reklama pewnej firmy meblarskiej ze Swarzędza.Występują w niej dwaj tzw. "typowi Poznaniacy".Jest to jedna z najbardziej wkurzających reklam jakie widziałem w życiu,przede wszystkim dlatego,że ci co czytają ich kwestie brzmią,jakby byli w stanie wzkazującym(jak jakieś żule z Wildy,oczywiście pozdrawiam wszystkich mieszkańców Wildy :D).Jeden z nich czyta także w innej reklamie nadawanej w tej rozgłośni,gdzie chyba jest jeszcze gorzej,bo jest mówiona gwarą i trzeba się wysilić,by coś zrozumieć.A poziom tych reklam to już w ogóle żenada nad żenadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...