Skocz do zawartości

Niespodziewana "konieczność odnowienia uprawnień"


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna ciekawostka w temacie: wracam do domu po długim urlopie (3 tygodnie), nie działa telefon (i internet), i oczywiście także TV-SAT, czyli jak ktoś wyżej pisał - odcięty od świata.

Najpierw reklamuję linię telefoniczną a potem prośba o odnowienie uprawnień do tv-sat, a tu pan ekspert mówi "uuu,internet panu nie działa, modem do dekodera nie podpięty, to nic z tego nie będzie". No to ja pytam - jak to? Przecież uprawnienia szły po SAT, nastawianie na 4FUN, potem na TVP1, to ściema? "No tak, ale bez internetu nie pójdzie". Znerwował mnie facet: zatwierdź pan te uprawnienia i zobaczymy! Zresztą w końcu może mi przywrócą linię (bo pewnie jakaś awaria na drucie lub w centrali).

Ekspert klepnął uprawnienia, ustawiłem na TVP1, po 15 minutach ruszyło i mogłem oglądać US Open :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znowu mi znikły pewne uprawnienia (i to jakoś tak dziwnie, np. tvp1/2 nie było, tv4 i Eurosporty były), ustawiłem na godzinkę na jakimś kanale, żeby zaktualizował, ale nie pomogło, więc dzwonię. A tu okazuje się, że nawet jest opcja automatyczna odnawiania uprawnień, chyba na podstawie numeru telefonu dzwoniącego, więc super nie musze tłumaczyć nikomu, czekam zadowolony a tu "automatyczne odnowienie uprawnień nie powiodło się"! No to teraz czekam na konsultanta, 10 minut czekam a w międzyczasie sprawdzam, bo może jednak... i wskoczyło :) To panu konsultantowi już dziękujemy.

Wniosek - czyżby ta automatyczna opcja odnawiania uprawnień to był kolejny pomysł na wydębienie paru groszy od klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...