Skocz do zawartości

AB CRYPTOBOX 650HD PVR


zibi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem w/w sprzętu od paru dni. Chciałem się szybko dowiedzieć, o co chodzi z tymi patchami i czy jest mi to potrzebne... Jak na razie ograniczam się do oglądania TV, ale i tak już w fajniejszym wydaniu bo HD ;)

btw czy po tych patchach będzie więcej programów albo coś?

Tak w zasadzie spojrzałem na tuner i wyszło, że mam 652HD proszę wybaczyć omyłkę albo przenieść bo zauważyłem, że jest temat i o moim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kanały jak bbc brit, comedy central hd i family, adventure, paramount channel i wiele innych nadal bez epg.
Wczoraj też bez epg było na 4 tunerach co mam w domu i to obstawiam problem u nadawcy a nie w tunerze, zresztą na innych kanałach ten problem też bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka w nowym SW nadal tuner nie wyszukuje axn white przy fastscan dla nc+., zapewne reszty kanałów z ktorymi był problem tez nie. EPG nie poprawione, takie kanały jak bbc brit, comedy central hd i family, adventure, paramount channel i wiele innych nadal bez epg.

 

Chciałbym dodać, że miałem różne modele od Fergusona i na nich też nie wszędzie było EPG, także nie wydaje się aby to wina leżała po stronie tunera.

Mnie zastanawia jak to jest, że EPG raz jest w pełnym wymiarze na kanałach a nieraz kilka dni jest brak lub częściowo :idea::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz zaczytać gotowej listy z wszystkimi kanałami póki co ?!

Ta lista gotowa jest zupełnie nie pod moje oczekiwania. Musiałbym ją ostro przerabiać, nie potrzebuje przy kanałach HD ich kopii w SD, kolejność kanałów też nie taka jaką chcę, miałbym z nią kupę roboty i to za każdym razem kiedy są jakieś zmiany. Po wszystkich kombinacjach z listami najbardziej mi odpowiada ta od nc+ w której robię jedynie usuwanie dubli. Wiem że jest mało intuicyjna ale się przyzwyczaiłem. Dlatego poprawnie działająca funkcja fastscan jest mi potrzebna. A idealnie byłoby mieć oryginalną numerację (z wolnymi miejscami), czego nie mogę uzyskać na tym tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyedytuj plik config w taki sposób żeby wyglądał tak:

[File0]

Inputfile=C:\recordings\CT1/000.ts

Outputfile=C:\recordings\CT1/Out001.ts

Key00=0x0d

Key01=0xda

Key02=0xda

Key03=0xda

Key04=0x9c

Key05=0x9c

Key06=0x9c

Key07=0x9c

Key08=0x66

Key09=0x66

Key10=0x66

Key11=0x66

Key12=0xb3

Key13=0xb3

Key14=0xb3

Key15=0xb3

Interesują Cię dwie linijki ze ścieżką dostępu, pierwsza to plik źródłowy (pobrany z tunera) a druga to plik który powstanie po zdekodowaniu. Procedurę powtarzasz dla każdego pliku z filmem, niektóre dłuższe nagrania są dzielone na dwa pliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem szczęśliwym(?) posiadaczem Cryptoboxa 600 HD. Przed zakupem wyczytałem na różnych forach, że odbiornik przełącza kanały w 1-2 sek, lub „przełączam i mam”. Ja muszę czekać 7-8 sek. Zgrałem moją listę na pena, wgrałem jeszcze raz najnowszy soft, przywróciłem ustawienia fabryczne, wgrałem swoją listę ponownie… i to samo – czekam na przełączenie kanału ok. 8 sek.

Szukałem rozwiązania problemu na różnych forach i nie znalazłem, więc zwracam się do Was o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie z czego korzystasz ?

na karcie nc+ Smart HD+ ~ 2sekund na przełączanie kanałów, , najszybciej dekoder działa na samej karcie, magiczny czas 1 sekundy to na kanałach niekodowanych, druga sprawa to najlepiej i najszybciej dekoder działa na Fabrycznym sofcie jak masz brandowany (nie firmowy) to nie narzekaj że coś krzaczy bo to wina softu nie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...