Skocz do zawartości

AB CRYPTOBOX 650HD PVR


zibi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sw do modelu 650 w załączeniu ;)

Znaczy się nie wiem jak dodać załącznik to tylko informuję, że jest dostępny ;)

 

650HD_V1.09.13627_11-02-2015_A

 

The latest update sw:1.09.13627

fixed BBC channel search issue;

use Finnish language replace language ES (Spannish , Spain )in language package C;

fixed LAN problem(DLNA DMP, Grooveshark,Google map,IPTV) Affected by server cfg file;

fixed [beep] client connects max 2 servers, no more

fixed [beep] client connects max 1 servers, no more

fixed restarted while connecting to servers

fixed UPC card update issue

fixed LAN problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. czyli rozumiem, że te chwilowe zamrożenia to raczej wina splitera.

 

Mam zatem jeszcze drugie pytanie: czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć ile ten tuner realnie pobiera prądu w Standby przy wyłączonym trybie głębokiego uśpienia? Z szybkości włączania wnioskuję, że wtedy jest on de facto cały czas włączony. Pytam dlatego, bo zastanawiam się czy nie lepiej działało by to gdybym zrezygnował ze splitera, a jego rolę przejął by Cryptobox?

 

Edit:

Testuję dzisiaj jak działa z oryginalną kartą C+ w czytniku i o dziwo też wystąpiło zamrożenie obrazu na 1-2s. Co prawda tylko jeden raz, do tej pory, ale wystąpiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem i testuje na nowym sofcie :)

Narazie wszytsko ok i jestem zaskoczony szybkością działania na +

Polepszyła się funkcja IPTV tak na szybko co zauważyłem.

Karta nc+ i moduł Polsatu.

A możesz powiedzieć, czy możesz porównać do dekodera Peca z NC+ odnośnie szybkości działania (przełączania kanałów)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem i testuje na nowym sofcie :)

Narazie wszytsko ok i jestem zaskoczony szybkością działania na +

Polepszyła się funkcja IPTV tak na szybko co zauważyłem.

Karta nc+ i moduł Polsatu.

A możesz powiedzieć, czy możesz porównać do dekodera Peca z NC+ odnośnie szybkości działania (przełączania kanałów)?

Tu nie ma co porównywać dekodera peca z tym tunerem, przełączanie kanałów cr650 to 1-2 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A jak mam 2 inne nietypowe pytania odnośnie funkcjonalności tego tunera. Otóż jak sprawdzić w jakich systemach jest kodowany dany program, bo jak wyświetlę listę kanałów to pokazuje mi zawsze tylko 1 system, co nie jest prawdą. Druga kwestia to timeshift. Mam go ustawione na włączony i przy tym ustawieniu na wyświetlaczu świeci się wskaźnik rec, co nie do końca jest prawdą, bo nie nagrywam aktualnie nic. Przez takie coś nie wiem w danej chwili czy np. nagrywa mi się coś co zaprogramowałem, czy nie i bez włączenia telewizora tego się nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaliśmy urządzenia do testów, więc testu nie było, był opisywany bezpośredni klon - modele Opticuma HD 405 Plus/HD 506 (oprogramowanie może różnić się graficznie - posiadacze 652HD musieliby zerknąć na zrzuty ekranowe z HD 506, a modele mogą różnić się wyposażeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały kłopot z moim egzemplarzem. Otóż co kilka dni mam zakodowane wszystkie kanały (karta C+ Cameleon). Pomaga wyjęcie karty i jej ponowne włożenie do czytnika. Zwykle udaje się to za pierwszym podejściem, ale czasem dopiero za drugim, bo przy pierwszej próbie na ekranie mam komunikat błąd inicjalizacji karty (czy coś podobnego). Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o ten tunerek mam. Jaka jest jego przewaga w stosunku do Arivy 200 ?

1.Czy EPG wczytuje sie poprawnie dla wszystkich kanalów?

2.Czy przełączanie kanalow jest na porownywalnym poziomie (CZAS)?

3.Jakość obrazu w stsounku do tunerow od Fergusona?

4.Stabilność softu, wieszanie sie itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały kłopot z moim egzemplarzem. Otóż co kilka dni mam zakodowane wszystkie kanały (karta C+ Cameleon). Pomaga wyjęcie karty i jej ponowne włożenie do czytnika. Zwykle udaje się to za pierwszym podejściem, ale czasem dopiero za drugim, bo przy pierwszej próbie na ekranie mam komunikat błąd inicjalizacji karty (czy coś podobnego). Spotkał się ktoś z czymś takim?

W 652 HD mam tak samo. Po wyjęciu i włożeniu karty przez 2-3 dni jest spokój. Dekoder jest nowy - ma 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...