Skocz do zawartości

AB CRYPTOBOX 650HD PVR


zibi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nadzieję szlag trafił. Po cichu myślałem, że po przesiadce na "polsatowski" transponder (12,015 H) znikną problemy z EPG na kanałach Viacom'u, ale niestety nic się nie zmieniło. Nadal "Brak EPG".

 

Czy ktoś zna konkretny adres e-mail'owy producenta, na który można napisać w tej konkretnej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie widziałem na forum, więc napiszę - Cryptobox 650HD pozwala na jednoczesne nagrywanie dwóch kanałów z tego samego transpondera.

Pozwala też na rozkodowanie nagrań (programem na PC), u mnie na Windows 8.1  występuje jednak problem ze znakami specjalnymi w ściezkach do nagrań, przez co nie mogę ich zgrać na dysk laptopa i skonwertować - pomaga zmiana nazwy katalogu pod Linuxem/skopiowanie pliku na dysk pod Linuxem. 

Rozkodowanie 2,5GB nagrania zajmuje u mnie 23 minuty (Intel Core i7 3630QM).  Samo użycie CPU przez decrypter na poziomie 18% na każdym z ośmiu wątków.

Edytowane przez lukaszuk1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, czy spotkaliście się z problemem opisywanym przez Pana lukaszuk1995?

A mianowicie - dekoder po włączeniu na zaplanowane nagranie każe potwierdzić nagrywanie pilotem, w przeciwnym razie nagranie się nie zrealizuje.

 

Czy wie ktoś, jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, mam pytanie, a raczej upewnienie się w przekonaniu, że o to chodzi. Mam dekoder Cryptobox 650HD z nowym modułem od nc+ (umowa z końca 2018 roku) i niestety moduł nie działa mi z tym dekoderkiem. Czy to jest przyczyna w tym, że jest to moduł CI+?

Edytowane przez Barti
Ponieważ sprawa tyczy się bardziej wspomnianego w poście tunera, a nie samego modułu CAM platformy nc+, przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramirez napisał:

Chyba na palcach jednej ręki można policzyć tunery z oficjalną obsługą CI+. Reszta to taka partyzantka półlegalna to się nie dziw, że nie działa.

Żadna partyzantka i w pełni legalna. Tyle, że nie przystosowane do tego standardu Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, jemu chodzi o to, że ten sprzęt nie jest oficjalnie wspierany przez producenta i ma niestety rację. Takie VU+ oficjalnie nie wykupiło certyfikacji dla CI+ i bez instalacji oprogramowania alternatywnego (Enigma2) nie uruchomisz modułu na ich sofcie, bo go zwyczajnie nie wspiera i wspierać nie będzie. A samo wsparcie w Enigmie2 jest słabe. Działać działa, ale nie da się chociażby zainstalować aktualizacji modułu udostępnianego przez operatora, tylko trzeba szukać certyfikowanego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rockrider napisał:

Witam, mam pytanie, a raczej upewnienie się w przekonaniu, że o to chodzi. Mam dekoder Cryptobox 650HD z nowym modułem od nc+ (umowa z końca 2018 roku) i niestety moduł nie działa mi z tym dekoderkiem. Czy to jest przyczyna w tym, że jest to moduł CI+?

Na sat.edu masz wszelakie patche do tunerów z serii CR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...