Skocz do zawartości

AB CRYPTOBOX 650HD PVR


zibi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś posiada ten tuner to proszę o opinie chcę odbierać starą kartę cyfry+ obecnie nc+ i nowy modułci+cyfrowego polsatu proszę oewentualne info jak to będzie działać :smile::smile::smile:

Gdy w tunerze AB Cryptobox 650 jest karta NC+ seca i moduł CAM polsatu czasem jest problem z dekodowaniem niektórych programów (tuner "nie wie " z jakiej karty ma dekodować dany kanał), sam moduł CP działa dobrze .

....nawet w tunerach z E2 i oscamem trzeba się sporo nakombinować, żeby karta NC+ seca i moduł CP działały "razem" poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wita.

Chciałbym kupić ten tuner u siebie, w Finlandii,ale nie wiem czy będę miał dostęp do polskiego menu.W opisie tunera w sklepie internetowym jest informacja że posiada menu w językach Słowackim.Niemieckim i Angielskim.Jak to jest w praktyce?Czy jest więcej języków do wyboru?Czy można wgrać inny soft z polskim językiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem tan tuner. Przy takich samych ustawieniach telewizora jakość porównywalna z DiGYBOXX HD C+ z tą różnicą, że wyświetla " cieplejsze " barwy i trochę lepszy obraz na SD.

Obsadzone oba czytniki, w CI nowy moduł CP CI+ a w CA karta SMART HD+.

Zmiana kanałów szybka, obojętnie czy z HD czy odwrotnie, brak zacięć i komunikatów o zakodowaniu jak w DiGYBOXX HD C+,

dowolność układania listy.

Mam uwagi co do obudowy pilota - rzecz gustu. Szybki start i jeszcze szybsze wyłączenie przy aktywnej funkcji HDMI-CEC system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ Fotodetektor

Jestem zainteresowany tym tunerem i chciałbym w nim zastosować moduł CP.Jest to starszy typ modułu:CI (bez plusa)i aktualnie używam go z telewizorem LCD firmy LG-47lb561v.Od czasu do czasu występuje lekkie mrożenie obrazu na kanałach HD.Czy ty masz w swoim tunerze moduł CP?Jak wygląda współpraca w/w tunera z tym modułem?Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie oczekuję na paczkę z tym tunerem.Przyłączę się do pytania powyżej,dotyczącego screenów z wyglądem OSD i paska infobar.Znalazłem w necie kilka fotek,ale nie są najnowsze, i nie wiem czy dziś wygląda to tak samo.Jest tam jakiś wykres z siłą sygnału,czy coś podobnego?Czy jest możliwa instalacja pluginów do zmiany wyglądu paska infobar,lub edycja wyglądu menu w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do rzeczy które nie działają w nim do końca poprawnie zaliczyłbym EPG, pokazuje program na góra pół dnia, na kanałach gdzie Digyboxx ma spokojnie na cały tydzień. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wczytał EPG na 2 dni chociażby. Funkcja fastscan dla nc+ pomija kilka kanałów, m.in. BBC HD i AXN White, inne kanały z tych tr. są widziane. Brakujące kanały trzeba dodać ręcznie. Mam nadzieje że te niedomagania znikną przy kolejnych aktualizacjach. Digyboxx też na początku kiepsko sobie radził z EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem CR 650HD , a CR 652 HD Combo i przeglądając specyfikacje zauważyłem że mają inne procesory . W CR 650HD jest Ali 3511 , a w CR652 jest Ali 3516 i zastanawiam się czy różnica ma wpływ na jakość obrazu , macie wiedzę na temat? Tak prawdę mówiąc mam dekoder naziemnej tv w lcd-ku i nie jest mi potrzebny dodatkowy dekoder .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fotodetektor

Jestem zainteresowany tym tunerem i chciałbym w nim zastosować moduł CP.Jest to starszy typ modułu:CI (bez plusa)i aktualnie używam go z telewizorem LCD firmy LG-47lb561v.Od czasu do czasu występuje lekkie mrożenie obrazu na kanałach HD.Czy ty masz w swoim tunerze moduł CP?Jak wygląda współpraca w/w tunera z tym modułem?Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

SW 13436 nie ma problemu z modułem CI + z komunikatem tuner bezproblemowo chodzi ładnie , trzeba wyłączyć blokadę rodzicielską w module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z pokrewnym modelem 600HD. Otóż co jakiś czas podczas oglądania następuje chwilowe zamrożenie obrazu na 1-2, głos leci normalnie. Raz zdarzyło się też, że obraz jak i głos zastygły całkowicie i pomogło dopiero przełączenie na inny kanał. Spotkał się ktoś z podobnymi objawami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...