Skocz do zawartości

Wykazy kanałów na forum - sprawy organizacyjne


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

TV MN (Media Narodowe) rozpoczęło nadawanie u wybranych operatorów kablowych. https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv-mn-telewizja-media-narodowe-sieci-kablowe-jak-ogladac
- dlatego wydaje mi się stosowne ich uwzględnienie w wykazie.

A druga rzecz: mam pytanie - czy warto ewentualnie uwzględniać w wykazie kanały naziemne dostępne drogą hybrydową (HBBTv) jak TVP World, TVP Kultura2, Historia2, ABC2?

Nie przesądzam, tylko pozostawiam do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie kanału Baby First TV - cytaty z tematu "UPC Polska (Grupa Play)":

 

W dniu 15.05.2023 o 16:58, Mr. Orbita napisał(a):

Baby First TV wyleciał już 1-go marca ;)

 

W dniu 15.05.2023 o 18:55, truszek napisał(a):

UPC był prawdopodobnie jedynym operatorem, który oferował ten kanał i chyba zlecali samodzielnie tłumaczenia. Kanał wycofany z Polski?

 

W dniu 15.05.2023 o 20:08, Tomo21 napisał(a):

Dobre pytanie. W ogóle dziwne, że kanał znika i zero jakiegokolwiek komunikatu.

 

Jest ktoś w stanie stwierdzić czy ten kanał nadaje jeszcze gdziekolwiek w Polsce? U żadnego z operatorów sat tego kanału nie ma, podobnie więksi kablowi. U żadnego z internetowych wg mojej wiedzy też nie.

Może nie ma potrzeby go dłużej podtrzymywać w wykazie? @Tomo21

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Proszę o aktualizację listy Cyfrowego Polsatu- są tam nieistniejące kanały (np Superstacja albo LifeTime), brakuje nowych (Canal+, kanały 4K itp), a sama lista utknęła w 2020. Jest tam więcej błędów niż te, które wypisałem więc polecam przejrzeć spokojnie tą listę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

lv.jpg

 

To coś jeszcze istnieje? Znalazłem dwa artykuły traktujące o wstrzymaniu nadawania, pochodzące z... sierpnia 2022 roku.

https://satkurier.pl/news/220159/kanal-love-wstrzymal-nadawanie.html

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-love-wedding-tv-kanal-telewizyjny-sluby

Ich strona internetowa nie działa, profile na FB i TT ostatni raz aktualizowane w... 2016 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Do poprawy:

- TVP Kobieta, TVP Nauka, Alfa TVP i TVP World (w jakości HD) są w ofercie Canal+ (dostępne jedynie na dekoderach 4K podłączonych do internetu)

- Junior Music nie ma w ofercie satelitarnej Orange TV (został wyłączony z Hot Birda w 2022 roku)

- Private TV w Canal+ i Polsat Box jest w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...