Jump to content
_MICHAL_

Wykazy kanałów na forum - sprawy organizacyjne

Recommended Posts

Idąc za przykładem digital-forum.it, od dzisaj w wykazach (przynajmniej moich :P) będzie się pojawiała informacja o aktualizacji. ;)

Edited by Mr. Orbita
W moich było :P

PV NATURE i BOOM HD ;)

Dodane wraz z szeregiem innych zmian.

Brak: Polsat Games HD, Polsat Rodzina HD, Polsat Sport Premium PPV 3-6, BBC First HD.

Do usunięcia: TVP 4K i Wellbeing Networks.

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę wyłączyć Caps Lock podczas pisania postów.
  • Like 1

Po nowym roku ja wraz z @Tomo21 się tym zajmiemy. ;)

Edited by SatExpert

@nieczęstygość jak dla mnie to super przejrzysta grafika, dodatkowo dodałbym logotypy sieci kablowych, ale może zabraknąć na grafice miejsca i zrobi się za tłusto/mniej przejrzyście. Pierwszeństwo mają operatorzy satelitarni. Super robota!

@sharkDzięki, myślałem nad tymi operatorami kablowymi, ale poza bałaganem graficznym są jeszcze problemy z:

- nie wiadomo ile z nich zaliczyć do głównych i umieścić w wykazie,

- nie sposób samemu ogarnąć w której kablówce dany kanał jest na pewno, a gdzie nie,

Myślałem, żeby umieścić jeszcze format nadawania u danego operatora i o ile z platform sat nie będzie problemu większego, to w kablówkach jest chaos  i potrzeba by było zaangażować  co najmniej kilkunastu użytkowników z różnych kablówek, żeby podpowiedzieli :D :D

Edited by nieczęstygość

@nieczęstygość uważam, że w ogóle jeżeli się tego podejmiesz w tej formie jak zaprezentowałeś powyżej to i tak będzie mega odwalona robota, a później z czasem można uzbrajać w m. in. w numeracje kanałów u danego operatora. Odnośnie sieci kablowych ktoś z obecnych tutaj forumowiczów zamieszczał szczegółowe dane (kanały należące do danej sieci kablowej) - jak odnajdę to nadpisze się nad tym postem.

Godzinę temu, SatExpert napisał:

Yyyyy a może jeszcze frytki do tego? :lol2:

Pozwólcie koledze @nieczęstygość chociaż podjąć próbę skoro czuje się nasiłach, a nie wychodzicie z założenia „żeby było tak jak było” - już gdzieś to słyszałem😉

• Upvote 2

TVS HD w sieci Multimedia ma logo takie samo jak wersja SD z satelity, nie wiem jak u innych operatorów.

No raczej kanały nie mają na ekranie rożnych logotypów u różnych operatorów ;)

Inna sprawa, ze logo ekranowe bardzo często jest nieco inne niż logo nazwijmy to "oficjalne".

No i jeszcze dzisiaj zauważyłem że Nuta tv HD ma logo bez dopiska HD, inny kanał MWE już w logo ma  POWER TV HD.

Oba kanały z jednej rodziny więc nie wiem czemu na 1 jest HD w logo na 2 już nie 🤔.