Skocz do zawartości

Nbox Streeming przez wifi na PC (NC+ na Kartę) ITI-2849ST


marek200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam dekoder ITI-2849ST

https://satkurier.pl/uploads/9099.jpg Nc+ na Kartę

 

Chciałbym aby można było oglądać TV mobilnie w domu przez wifi na Pc, Fonie, tablecie wm jak tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=Q3kDoi4OnrA

 

Z tego co ktoś gdzieś pisał to bym musiał na pewno zmienić soft na Enigme 2

 

Pytanie czy jest to możliwe ( streaming na pc ) z tego dekoder i co bym musiał ew dokupić / zmienić ? w rozsądnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ktoś gdzieś pisał to bym musiał na pewno zmienić soft na Enigme 2

 

Enigma 2 to oferuje. Nie wiem jak z mocą procesora w tym tunerze. Ale zakładam ze jest większa niż z BSKA i BSLA.

Może nie być super hiper..... ale powiedzmy ze da radę. Wyjściem jest zmniejszenie rozdzielczosći na PC. Zwaz że WiFi nie ma zbyt wielu wolnych kanałów do transmisji a tych 14 OIDP, "zachodzą" na siebie.

 

Generalnie E2 to ma. Jest plugin do XBMC obłsugujący tuner z Enigmą jako dawcę multimediów przez sieć. Były już dawno temu aplikacje dla smartfonów jeszcze sprzed ery Androida.

 

Drugi problem to karta. Powinenes już wiedzieć że praktycznie zerowe koszty pewnej czynności dotyczą kart Conax przypisanych do konkretnej liczby typów nboxów (nie ten co posiadasz). Jeśli masz kartę Nagra MA (cameleon) to wiedz że streamowany kanał to kolejny dekodowany jednocześnie kanał to ważne info z racji wdrożenie tego limitu w Polsce. Oczywiście może tez mieć rozparowaną kartę z Cyfrowego Polsatu. Zakładam po cichu że nie pytasz o to dla oglądania TVP Polonia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W tym dekoderze pod E2 trzeba wymieniać niemal wszystko. Mało opłacalne. Cena w granicach ~150zł.

2) Oficjalnie N-ka, czy teraz NC+ a właściwie producent tych dekoderów zabrania je przerabiać, bo jest to traktowane jako nielegalny proceder(niby sprzęt własnościowy, ale..).

3) Kolejny problem to z kartą na dekoderze z E2, ale to już ładnie opisał kolega wyżej.

 

Ciężko będzie cokolwiek z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę Conax możesz kupić z ofertą Smart HD+ lub z zestawu NC+ Mix na portalu aukcyjnym. Do tego dekoder z 2 głowicami i linuxem. Np taki: AMIKO ALIEN 2 TRIPLE PLUS. Tu już musisz poczytać recenzje, opinie i coś wybrać.

 

- SmartHD+_ to chyba nie oferta na jakiej zależy pytającemu.

- AMIKO i inne wynalazki - ja bym był ostrożny, wiele firm próbuje się załapać na modne hasło linuks a potem jest płacz jak z IPBox 9000HD (popełniłem taki błąd, skusiłem się na niską w sumie cenę a potem się cieszyłem jak dziecko że znalazł się [beep] który to to za grosze już odkupił ode mnie).....

 

Co do recenzji - jak kto płaci to taką recenzję mu się przygotowuje. Już od dość dawna tzw prasa tematyczna (oraz portale tematyczne www) ma poważny problem z finansowaniem siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...