Skocz do zawartości

RTL 7


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Teleturniej i seriale

 

Nową ramówkę proponuje swoim widzom RTL7 już od najbliższego poniedziałku. Wczesne popołudnie zainteresuje wielbicielki hiszpoańskojęzycznych telelenowel- stacja zaproponuje aż dwa seriale tego gatunku. Miłośnicy przygód ratowników z plaż Santa Monica na pewno włączą Siódemkę przez pięc dni w tygodniu o 17:40 o tej porze zaplanawano bowiem emisję "Słonecznego patrolu". Czyżby więc były to pierwsze rezultaty fuzji właścicieli kanału z producentem tego i wielu innych telewizyjnych hitów- Pearson PLC?

 

Zachęceni popularnością teleturnieju "Podaj dalej" emitowanego blisko dwa lata temu, szefowie stacji zdecydowali się wprowadzić do ramówki kolejny, tym razem muzyczny. O 18:30 Wojciech Malajkat zapraszać będzie do "Gry w przeboje". O 19:00 jak zwykle magazyn sensacji Zoom. Pół godziiny później w dni powszednie serial komediowy "W obcym mieście" znany polskim widzom z kanału ATV pod tytułem "Larry i Balki" O 20:00 z wyjątkiem czwartków filmy, a później znane już seriale, bądź druga projekcja wieczoru.

 

Na antenę wróci tez popularny magazyn erotyczny "Seksplozja", którzy uprzednio zniknął wraz z dziennikiem "7 minut". W weekendy polecamy zaś kolejną serię "Czynnika Psi", "Władcę zwierząt" serial na podstawie niezbyt ambitnych, acz wciągających filmów kinowych. Szkoda jednak, że stacja nie posłuchała próśb widzów iwyrażanych na forum

serwisu internetowego stacji i nadal nie wiemy czy i kiedy doczekamy się dalszych odcinków wielokrotnie powtarzanych sprodukcji jak choćby "Siódme niebo", "Kameleon" i "Ziemia: ostatnie starcie". Nie jesteśmy też pewni kiedy, i które z debiutujących w kwietniu polskich produkcji pojawią się w jesiennym programie- w sierpniu próżno szukać "Siedem na Siedem" czy "Wierzcie lub nie

żródło:tvmania.pl archiwum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

"Moje drugie ja" można powiedzieć, że było debiutem na małym ekranie Jerry'ego O'Connella. Później wysą

 

Serial "Moje drugie ja" to debiut Jerry'ego O'Connella w telewizji, bo była to chyba jego pierwsza główna rola. Świetny serial. Aktora można pamiętać również z serialu "Sliders", który także pokazywany był w RTL7 (chyba 4 serie), później w Polsacie i TV4 (2 czy 3 serie) i na koniec w AXN i AXN Sci-fi (wszystkie 5 serii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie zawsze był popołudniowy, chociaż najpierw był emitowano w porach wyższej oglądalności (np. o 9:00 i 18:00) a później był przesuwany na mniej korzystne godziny. Ostatecznie w roku 2000 był emitowany tylko rano, kilkanaście minut po godz. 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Anaruk, chłopiec z Grenlandii". Masz to nawet w Wikipedii, chociaż tytuł pamiętałem. Nie wiem nawet czyjej produkcji był ten serial, chociaż zainspirowany został książką polskiego autora Czesława Centkiewicza, którą wydano w 1937 roku. Nosiła ten sam tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tak, pamiętam go doskonale. Czy ten serial nie był przypadkiem dubbingowany? Pamiętam, jak raz oglądałem jeden z odcinków serialu. Po przerwie reklamowej zamiast kontynuacji, puścili ten sam fragment co przed przerwą. Było to chyba po drugim bloku reklam. Przez to nie obejrzałem końcówki, bo po kolejnych reklamach na antenie leciała już następna pozycja z ramówki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...