Skocz do zawartości

RTL 7


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

a wracajac do bajek to byla taka bajka lecz nie pamietam jak sie nazywala moz ektos mi pomoze. Chodzilo w niej o to ze ludzie stworzyli nowa rase(tacy niebiescy ludzie) ktora miala za ludzi wykonywac cala prace. lecz ci niebiescy sie zbuntowali i przejeli kontrole nad ziemia i innymi planetami. no i pozniej byla wlaka miedzy ludzi a tymi niebieskimi;] i oni wlaczyi w takich roborach;] moz ektos pamieta tytul dzieki z gory;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

TVN 7 do pięt nie dorasta dla RTL 7, pamiętam jak oglądałem codziennie magazyn ZOOM, potem teleturniej PODAJ DALEJ, ciekawy był też magazyn informacyjny 7 MINUT, nie zapomniane anime - 3 serie DRAGON BALL, oraz co sobotę jakiś dobry horror.

 

A teraz same seriale na tym TVN 7, a RTL 7 to był kanał ze swoimi produkcjami.

 

Może kiedyś powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Hej dzieciaki, powiedzcie to innym, siedem dni w tygodniu świetna zabawa w Siódemce"

 

Czy ktoś pamięta ten tekst :?:

 

Myślę, że niniejszy link załatwi sprawę :arrow:http://pl.youtube.com/watch?v=P4muUY-wFZU

 

Słynny kominek w RTL7 :arrow:http://pl.youtube.com/watch?v=uO1xhsweK ... ed&search=

Bardzo dobra muzyka, aż chce się słuchać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no EXTRA sprawa :D Aż mi się łezka w oku kręci.Pamiętam gdy byłem młodszy i wstawałem rano i nie było jeszcze programu tylko ten kominek to czekałem nawet 1h czekając na bajki :D Aż się chce to oglądać :D Łezka mi się w oku kręci ,gdy to widzę ,bardzo chciałbym RTL 7 z powrotem ,ale to już niestety niemożliwe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na tym kanale leciał Wezyr Nicponim? Bo w komentarzach ktoś przypomniał mi bajkę Woody Woodpecker :D

 

Gdyby RTL 7 nawet się jakoś reaktywował, to nie wiem czy byliby tacy fajni jak kiedyś. Dzisiaj jest już mnóstwo innych stacji.

Ale z drugiej strony to kto wie - może byliby zdecydowanie lepsi od TV 4.

 

Swoją drogą - szkoda, że te linki z YouTube które są na stronie 2 (post @tumby) nie działają w większości. ITI chyba je usunęła niedawno :(

 

PS. Czemu to był Prima Aprilis ? :cry:http://media2.pl/media/7886-rtl-kupil-p ... rilis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball przez pewien czas leciał na TVN 7, ale później seriale animowane zdjęto z emisji, a w ich miejsce wstawiono teleturniej, serial komediowy lub telenowelę. Może Animax przywróci czasy, gdy Dragon Ball był na polskich ekranach.

Bzdura. Seriale animowane nigdy nie zeszły z anteny RTL7. Zostały zastąpione przez anime. Sam "Dragon Ball" emitowany był dwa razy w RTL7, potem trzeci raz w TVN Siedem. Wpierw skończono pierwszą serię, a potem puszczano równocześnie serię "Z" i "GT".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...