Skocz do zawartości

RTL 7


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz Dragon Ball leci czasem rano (okolo 11) na Kuwait TV, tylko zrypany dubbing jest. Jak ktos szuka Sliders'ow (taki gostek wynalazl "zegar" i otwiera nim taka dziure to innych wymiarow (swiatow) i szuka drogi do domu) to leca na AXN 3 sezon, a na AXN Sci-Fi 4 sezon byl z tydzien temu (teraz niewiem bo mi sie promocja skonczyla CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981
Kochany RTLu wróć. :D

 

To by oznaczalo, ze TVN7 musialby upasc, ale sprzedac sie RTLowi :shock: Jakos to malo prawdopodobne, tak samo jak powrot RTL do Polski i chec tworzenia tu nowych kanalow :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie miał nic przeciwko temu, obecny TVN Siedem to kompletna zapchaj dziura i do tego jest kodowany co już całkowicie przekreśla moje dobre słowo dla tego kanału, ponieważ aby go odbierać to trzeba płacić a i z obejrzeniem dobrego filmu czy serialu jest problem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TVN 7 nie jest ciekawy bo nie jest FTA a w zestawieniach z innymi kanałami z którymi jest dostępny czy to na platformach cyfrowych czy w sieciach kablowych to nie jest ciekawy.RTL7 był dobry teraz już niema żadnej polskiej stacji emitującej Dragon Ball i nad tym ubolewam :( no i był FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....RTL7 był dobry teraz już niema żadnej polskiej stacji emitującej Dragon Ball i nad tym ubolewam :( no i był FTA

Ciekawe jak dzisiaj w przekazie cyfrowym wyglądałaby sprawa z kodowaniem RTL7 gdyby kanał istniał dalej? Kiedyś niekodowali sygnału bo był tylko przekaz analogowy i nie było platform cyfrowych, zresztą nadawcy mieli zupełnie inne spojrzenie na widza, widz to był ktoś a dzisiaj króluje era telewizji płatnych, jest inaczej, ciekawe jakby to wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam krótki cyfrowy epizod RTL 7 - kanał był niekodowany i pojawił się w paczce TPSA Optocomp (tak, tak - TP SA miała swoją paczkę ;) na satelicie na tp. 81 - 12.322H SR=27500 FEC=3/4 - jeszcze przed Cyfrowym Polsatem), później krótko był też kodowany w ramach Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo to byl Yorin. :P

 

No ale to jest zaden problem, ze juz jest RTL5. RTL2 tez jest w Niemcach, w Luksemburgu i we Francji. A RTL5 sie tak nie nazywa bo jest piaty kanal RTL, tylko piaty niderlandzki kanal.

 

Kanaly sa tam numerowane:

Nederland 1

Ned 2

Ned 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

Veronica

NET5

Tien ( Dziesięć )

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...