Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

Była u was dzisiaj burza?

U mnie była o 5 rano i wtedy strasznie mocno wiało.

W dzień raz pada, raz nie i mocno wieje, ale nie za zimno, około 10 stopni.

Ja nie slyszalem i nie widzialem. Ale dzis oberwania chmury co godzinę. ;)

W tej chwili 8 stopniakow i pochmurno, ale bez deszczu od ok 16-17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś śnieg spadł.. :/ nie dużo, ale popadało..

Tutaj wymagana jest podanie jakiejś lokalizacji.

 

Dziś u mnie wieje bardzo badzo mocno, w pewnych mometach jak dmuchnie to nie można iść do przodu jeszcze dochodzące latające liście w twarz. Ale jakby nie ten wiatr to dzień fajny pogodowo. Ciepło, o 14:30 było 13,1 stopni. I do 14:30 słonecznie, potem popadało mocno przez godzinę i znów bezchmurne niebo. Teraz jest 7,8 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego  od roku   tylko że   baterie w zestawie wyrzuciłem szybko i wstawiłem swoje.

 

Czemu szybko zmieniłeś baterie? Rozładowały się? Ja, póki co, w termometrze tym mam włożone te "oryginalne", które dołączone były w zestawie.

 

 

Obecnie jest u mnie 5°C. Jest całkowicie pochmurno, brzydko i ponuro. :( Chwilami pada słaby deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...