Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by było, gdy już obrazujecie stan pogody, aby podawać jakieś bliższe określenie miejsca, do którego to się odnosi.

Samo stwierdzenie, że "U mnie" nic nie mówi i niczego nie wyjaśnia! Jeśli obok awataru też nie ma podanej jakiejkolwiek lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 Jak się czyta wszystkie ostatnie posty to rzeczywiście dziwnie to ''wygląda''.

 

Dziś u mnie( wschodnia Wielkopolska) piekna pogoda i 16 stopni, na słońcu 23 stopnie.

W mojej okolicy w ostatnich dniach pogoda ''polska'', przed świętami ciepło i bezchmurnie, na święta pochmurno i chłodniej, a po świętach znowu bezchmurnie i bardzo ciepło (oczywiście jak na tę porę roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna była ta dziś pogoda przepleciona z wiatrem. Niby słonecznie ale, jak przywiewało, to odczucie chłodu dawało o sobie znać. A jeszcze bardziej kiedy tylko na chwilę przysiadło się na ławce. Będąc w ruchu tego tak się nieczuło. Tylko liści przybywało. Pod nogami było ich coraz więcej i więcej. Czyżby budził się halny? I zmiana pogody gotowa?

Aktualnie 8 stopni z tendencją spadkową. Wiatr słaby. Bezchmurnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Konina dziś przepiękna pogoda, bardzo ciepło (tak jak pod koniec września, nie pamiętam chyba tak ciepłego dnia listopada), bezchmurnie, dość słaby wiatr, ale teraz słońce zmierza ku zachodowi i robi się wyraźnie chłodniej.

 

@bogdan 425

Koło mojego domu większość drzew straciła dużą część liści, ale też znalazłem pewną lipę, która ma jeszcze ok. 95% liści, ktore w większości są jeszcze zielone, jak pamiętam na początku listopada drzewa nie miały jeszcze aż tyle liści, a może się mylę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje termometry zanotowały 19 stopnia. Wszędzie sucho. Liście ścielą się razem z kurzem. Drzewa coraz bardziej wyglądają na te rysowane ołówkiem. Co niektóre posiadają jeszcze szatę listną. Z takim listopadem mam smutne skojarzenia. Wtedy też z pogodą było pięknie. Właściwie, to chciałbym, aby była już zima. Mroźna! Śnieżna!

A tym czasem aura zachęca do spacerów. Tym bardziej, że wiatr stoi w miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w okolicach Konina od rana intensywne i ciągłe opady deszczu, w tym momencie już przestało padać. Dziś rano mocno padało, a ja słysze w radiu jak ktoś dzwoni do radia i się chwali, że u niego piękny poranek, bezchmurny a ja musiałem poruszać się w deszczu między kałużami. :evil::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...