Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze logotypy były w okresie 2011-2014, a najlepiej wyglądały na ekranie przez tę parę godzin po ich wprowadzeniu. Po czym zepsuli to całkowicie :)

Ogólnie te logotypy byłe najjjjlepsze  :wub: , ale wtedy nie miałem tych kanałów i nie miałem przyjemności ich wiedzieć na ekranie.

Też myślę, że to tylko świąteczne logo, w zeszłym roku dorzucili chyba tylko czapeczkę mikołaja. Jednak z belką wygląda to lepiej, bo sprawdzałem, dziwne, że jest takie "inne" logo ekranowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Trochę takie mało widoczne, nawet jeśli to tylko na święta to mogli coś innego wymyśleć ;)

 

2017-12-07_071323.jpg


 
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

A teraz "wakacyjny" logotyp widnieje na ekranie. Rozumiem, że chcą jakiegoś odświeżenia, ale na ekranie widać tylko tel...... + HD, poprzez zastosowane kolory :D

 


PwpbFh4.jpg
(zdjęcie robione w trybie HDR, normalnie prawie tego napisu nie widać, :/

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Za nowego posta przepraszać nie musisz, minęło dość sporo czasu.

 

Co do zmiany grupy docelowej odbiorców - zgadzam się, generalnie pomysł na zmianę ZigZapa, który odróżniał się ramówkowo od MiniMini, na stację taką jak kilka innych na rynku, z podobną ofertą, był strzałem w stopę.

A "Kod Lyoko" to sam bym chętnie obejrzał, choć mam prawie ćwierć wieku na karku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o starych czasach, to Teletoon+ po ponad 9 latach nieobecności(oczywiście pomijając zmiany nazw kanału) przywraca na swoją antenę kreskówkę ,,Klub Winx", gdzie od 20 kwietnia o 10:15 i 17:30 będą emitowane (o dziwo!) premierowe odcinki ósmego sezonu.

Warto przypomnieć, że jeszcze jakieś dwa lata temu serial szedł na polskim Nickelodeonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2020 o 19:43, Kirk napisał:

Co do zmiany grupy docelowej odbiorców - zgadzam się, generalnie pomysł na zmianę ZigZapa, który odróżniał się ramówkowo od MiniMini, na stację taką jak kilka innych na rynku, z podobną ofertą, był strzałem w stopę.

A "Kod Lyoko" to sam bym chętnie obejrzał, choć mam prawie ćwierć wieku na karku ;)

A oto moje propozycje mogłoby wrócić do TeleToon+

 

1. W pierwszej kolejności mogliby przywrócić oprawę z TeleToonkami 

2. A także przywrócić serial Kod Lyoko i zlikwidować serial Siostry i Kuu Kuu Harajuku

3. Niektóre seriale przenieść do MiniMini+

4. Na stałe zlikwidować serial Mia i Ja

5. Mogliby pomyśleć nad reaktywacją Hypera+ z nową formułą i koncepcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 11:02, ad_am napisał:

Skoro już mowa o starych czasach, to Teletoon+ po ponad 9 latach nieobecności(oczywiście pomijając zmiany nazw kanału) przywraca na swoją antenę kreskówkę ,,Klub Winx", gdzie od 20 kwietnia o 10:15 i 17:30 będą emitowane (o dziwo!) premierowe odcinki ósmego sezonu.

Warto przypomnieć, że jeszcze jakieś dwa lata temu serial szedł na polskim Nickelodeonie.

A to czasem nie jest tak że Nickelodeonowi skończyły się prawa do "Klubu Winx"? Na Teletoon+ swego czasu emitowali "World of Winx", który jest produkcją Netflixa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Moja (subiektywna) opinia odnośnie aktualnej ramówki:

Większość bajek emitowanych na tym kanale jest tragiczna, jedyne normalne kreskówki na tym kanale (które były kiedyś emitowane) to: "Kod Lyoko", "Baranek Shaun", "Nowe przygody Lucky Luke'a", "Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki" i ewentualnie "Klub Winx".

 

Czy naprawdę ludzie zarządzający tą stacją nie myślą?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić. teleTOON+ traci na oglądalności cały czas. Kwiecień 2019 0.094% Kwiecień 2020 0.061% w przedziale 4+. Ciekawe jest to, że kanał stracił 35.11% na oglądalności, ale teraz Da Vinci, który jest poniżej zyskuje 35.29, czyli podobny wynik, ale na plusie. Kiedyś widziałem inne wyniki oglądalności i teleTOON+ był zawsze na przedostatnim miejscu. Na ostatnim był Da Vinci, który zalicza się do kanałów dziecięcych, lecz nie pokazuje kreskówek. Tutaj także liczy się zasięg. Kanał jest dostępny na Platformie Canal+ od najtańszego pakietu podstawowego za 19.90, ale jest w wybranych kablówkach i to także zależy od pakietu. W takiej Vectrze najtańszy pakiet za 17.49 jest tylko dostęp do MiniMini+. Aby mieć dostęp do teleTOON+ w Vectrze trzeba płacić już 37.49 złotych miesięcznie. Posiadam Netflix i widzę, że tam mam dostęp do prawie wszystkich kreskówek, które są puszczane na tym kanale. Osobiście ja mam naziemną i Cyfrowy Polsat. Po co mam wykupić dostęp do teleTOON+ np. poprzez Player jak na platformie Netflix mam prawie to samo, gdzie nie ma reklam i mogę obejrzeć w każdej chwili to co chcę. Jak dla mnie kanał powinien się zamknąć i to już mniej więcej w 2018 roku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...