Skocz do zawartości

Windows 10


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zapytam się jak wyłączyć zaznaczanie w Windows 10 bo pewnie jakaś opcja się włączyła i zaznacza na pulpicie /myszka/. A jak chce się włączyć dany program to trzeba naciskać kilka razy. Norton nie pokazuje żadnego wirusa. Czy ktoś ma jakąś propozycję co to za opcja mogła się załączyć i jak ją wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi? Mam "W10" od roku, wczoraj komp zaczął ściągać jakąś nową wersję (co dziwne pisało ze migruję na W10) i po całej aktualizacji nie mogłem połączyć się z internetem. Niby widział modem czy telefon, łączył się z nimi ale nie mógł nawiązać połączenia z internetem. Musiałem powrócić do poprzedniej wersji i tutaj już wszystko w porządku. Ktoś miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzi Wam Anniversary Update przez Media Creation Tool? Chciałem sobie machnąć ISO celem ułatwienia życia przy aktualizacjach, a tu pobiera mi cały czas stary build, choć niby w paru miejscach informują, że powinien lecieć nowy...

Wieczorem będzie dostępny nowy obraz ISO z  Anniversary Update przez Media Creation Tool. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A u mnie w laptopie po instalacji Anniversary Update pojawia się jakiś dziwny problem. Po jakimś czasie korzystanie nagle się wszystko zawiesza. Jedynie kursor myszki chodzi. Po kilkudziesięciu kliknięciach na ślepo również się zatrzymuje. Wyłączam komputer przyciskiem i później działa normalnie. Jak zostawię, to pojawia się blue screen, po czym uruchamiany jest system ponownie. Jednak gdy się włącza, to BIOS wydaje komunikat "Operating System Not Found". I znów muszę przyciskiem wyłączyć i włączyć laptopa. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Kompilacja to dzień wydania i miesiąc 1607 i 14393.51, tak mam obecnie w Windows 10 po instalacji z nowego ISO co Microsoft udostępnił tu https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 , pierwsze to Zaktualizuj teraz i można bez czekania (Windows Update) aktualizację zrobić, lub Pobierz narzędzie i po pobraniu utworzyć instalator win10 na pendrive przykładowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w laptopie po instalacji Anniversary Update pojawia się jakiś dziwny problem. Po jakimś czasie korzystanie nagle się wszystko zawiesza. Jedynie kursor myszki chodzi. Po kilkudziesięciu kliknięciach na ślepo również się zatrzymuje. Wyłączam komputer przyciskiem i później działa normalnie. Jak zostawię, to pojawia się blue screen, po czym uruchamiany jest system ponownie. Jednak gdy się włącza, to BIOS wydaje komunikat "Operating System Not Found". I znów muszę przyciskiem wyłączyć i włączyć laptopa. Bez sensu.

 

Aktualizacja ta zawiera jakieś poważne błędy. :roll:

Sprawę tę poruszył również miesięcznik "Komputer ŚWIAT". Artykuł o tym jest też na jego stronie internetowej: :arrow:http://www.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2016/33/zamrozenia-systemu-windows-10-anniversary-update-microsoft-szuka-rozwiazania.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po aktualizacji wyszła poprawka, nie mam jej bo z nowego instalatora korzystałem a ten wszystko już z poprawkami zainstalował, co do błędów to nie wszystkich dotknęły, ja na PC i Laptop tego nie doświadczyłem, podobnie brat i kuzyn, globalnie może być nieciekawie, roczek Windows 10 ma a tu aktualizacja zamiast Windows uatrakcyjnić, masakruje sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft to i tak trochę drogą hipokryzji jedzie, bo wiele rzeczy też zapowiadano w ramach tego Windows 10, wiele anulowano, Windows 10 Mobile wciąż nie wyszedł, ograniczono liczbę modeli do minimum, sprzedano dział mobile'u, i parę innych. No niestety. Długo pewnie im zajmie odbudowanie jakiejś dobrej marki czy zbudowanie sukcesu na miarę Windows XP i Windows 7, a w przypadku konsol podobnego do Xbox 360.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...