Skocz do zawartości

karaiby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Praca jest ciężka... to wiele wyjaśnia... ale nie usprawiedliwia tego fatalnego logotypu na ekranie... :!: wystarczyłoby chwilkę popracować żeby zwykły napis "historia" miał taką samą strukturę jak w oficjalnym logo:

logotvpyy4.png

15821653sh7.th.png 26726248bk2.th.png

i już wyglądałoby to troszkę lepiej.

Obecnie logo to zwykły napis i do tego w niepasującym odcieniu pomarańczu. Do tego cały logotyp jest nieproporcjonalnie rozciągnięty :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo, w imieniu swoim, i jeśli mogę wszystkich forumowiczów (a przynajmniej tych, których TVP Historia interesuje).

Tak w ogóle to chyba mnie dotknęła jakaś ślepota i skleroza zarazem, kiedyś przecież (gdy startowała TVP Kultura) ten link "wyszpiegowałem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście za Wołoszańskim nie przepadam...

Jest tak, że w środowisku samych historyków nie jest lubiany! Uchodzi nie za historyka właśnie, a jedynie tzw. popularyzatora historii...

Stąd rzetelność i oryginalność Jego programów nie jest najwyższych lotów. A bierze się to stąd, iż "robiąc" jakiś tam program- najpierw stawia tezę, a potem dopasowywuje wygodne, zgadzające się z ową tezą fakty.

Oczywiście osobie interesującej się historią mało (jakkolwiek infantylnie by to brzmiało), nic się nie stanie, jeśli będzie oglądać Jego programy :)

 

Natomiast liczę, że na owym kanale zagoszczą na prawdę jakieś intrygujące programy. Tymbardziej, że TVP posiada ciekawe zbiory starych (też wojennych), zbiorów filmowych... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Jest tak, że w środowisku samych historyków nie jest lubiany! Uchodzi nie za historyka właśnie, a jedynie tzw. popularyzatora historii...

Stąd rzetelność i oryginalność Jego programów nie jest najwyższych lotów. A bierze się to stąd, iż "robiąc" jakiś tam program- najpierw stawia tezę, a potem dopasowywuje wygodne, zgadzające się z ową tezą fakty.

Oczywiście osobie interesującej się historią mało (jakkolwiek infantylnie by to brzmiało), nic się nie stanie, jeśli będzie oglądać Jego programy :)

 

Natomiast liczę, że na owym kanale zagoszczą na prawdę jakieś intrygujące programy. Tymbardziej, że TVP posiada ciekawe zbiory starych (też wojennych), zbiorów filmowych... :D

 

To fakt. Uwazam jednak, ze tego typu "lzejsze" programy powinny sie znalezc na antenie tego kanalu.

Mimo wszystko musimy dac TVP jeszcze troche czasu na rozwiniecie sie tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie przebije disoveryTVNhistoria :roll:

Nie byłbym taki pewien. Mówią, że w polityce nigdy nie powinno się mówić "nie". A tak w ogóle to dlaczego miałaby (tvp historia) nie przebić, może w myśl tej zasady, że podobno John brzmi ładniej niż Jan?

PS Nie jestem nacjonalistą ani klaustrofobem (itp. ostatnio modne, bez zastanowienia rzucane, określenia).

Steropian, dokładnie, bardzo wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie przebije disoveryTVNhistoria :roll:

Nie byłbym taki pewien. Mówią, że w polityce nigdy nie powinno się mówić "nie". A tak w ogóle to dlaczego miałaby (tvp historia) nie przebić, może w myśl tej zasady, że podobno John brzmi ładniej niż Jan?

PS Nie jestem nacjonalistą ani klaustrofobem (itp. ostatnio modne, bez zastanowienia rzucane, określenia).

Steropian, dokładnie, bardzo wiele.

 

 

w moim poscie nie było słowa "nigdy"

pozdrowienia malkotentowi, który nigdy nie oglądał discoveryTVNhistoria :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie przebije disoveryTVNhistoria :roll:

Nie byłbym taki pewien. Mówią, że w polityce nigdy nie powinno się mówić "nie". A tak w ogóle to dlaczego miałaby (tvp historia) nie przebić, może w myśl tej zasady, że podobno John brzmi ładniej niż Jan?

PS Nie jestem nacjonalistą ani klaustrofobem (itp. ostatnio modne, bez zastanowienia rzucane, określenia).

Steropian, dokładnie, bardzo wiele.

 

 

w moim poscie nie było słowa "nigdy"

pozdrowienia malkotentowi, który nigdy nie oglądał discoveryTVNhistoria :wink:

 

Miałem sobie dać spokój (między innymi dlatego że to właściwie nie temat, temat zresztą założony przeze mnie), ale jednak piszę.

W moich postach staram się nie schodzić poniżej pewnego poziomu (przynajmniej tak mi się wydaje), ciąg dalszy sobie "dopisz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia, nowy dokumentalno-historyczny kanał Telewizji Polskiej, rozpoczyna nadawanie. Program zadebiutuje w czwartek - 3 maja 2007 roku o godzinie 18.30, w rocznicę uch[beep]a Konstytucji 3 Maja.

Media2.pl

Niekodowany sygnał TVP Historia dostępny będzie bezpłatnie dla ponad miliona rodzin, odbierających programy z satelity Astra, a wkrótce znajdzie się także w sieciach kablowych, z którymi prowadzone są rozmowy o jego dystrybucji. Od 15 maja działać będzie specjalna infolinia (0 801-811-700), informująca o możliwości odbioru TVP Historia.

 

Nic nie piszą o HB, więc może kanał będzie tylko na Astrze??

 

Edycja Mr. Orbita: Poprawione cytowanie - cytujemy przez "quote", a nie "code" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ma być na HB skoro będzie FTA na Astrze, a pomyślcie jaka byłaby jakość tego kanału na którejść z polskich platform... okropność, a na Astrze obraz około 3 Mbps a dźwięk około 390 kbps a na HB pewnie nawet połowy tej jakości by nie było...

 

Pozdro 4 all 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego nie pisze tego na ich stronie. W ofercie są tylko jeszcze TVP Rozrywka i Film o o TVP Histroia nie ma nawet wzmianki. TVP Historia może być w ofercie n-ki jeśli operator da ja na listę kanałów z satelity Astra. Nawet przedstawiciele n-ki na łamach forum nic nie chcą mówić :

 

Niestety dzisiaj nie udzielę odpowiedzi na zadane wyżej pytania. Proszę jeszcze o cierpliwość, w ciągu kilku najbliższych dni wszystko się wyjaśni. źr. nhdtv.pl

 

Czyli nie mieli podpisanej umowy na konkretnie ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się tak dalej bezsensownie kłócić, natomiast pamiętam jak przedstawiciel N mówił o tym, że wszystkie kanały TVP mogą znaleźć się w N ze względu na umowę miedzy TVP a N. Byc sprawa z Historia wygladala tak, ze po 1 jest Discovery Historia, a po 2 byc moze TVP nie byla pewna startu kanału. W kazdym razie obecnosc Historii w N jest bardziej prawdopodobna niż brak kanału.[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...