Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.08.2021 o 16:16, styro napisał:

Za to zauważyłem, że zniknął mi:

Discovery Historia na 79.

Podobnie 13 Ulica na 65,

Romance TV na 59

NatGeo People na 151

NickMusic na 160 (zamiast MTV Music 24)

AXN Spin na 194

TV Republika na 216

MTV Music 24 na 160

 

Doszedł:

NickMusic na 160 (zamiast MTV Music 24)

Super Polsat kanał 43

nSport+ na 112

Eurosport 2 na 114

Antena na 154

Museum 4K na 197 (podobnie jak w Eurosport 2 pojawia sie plansza, że kanał kodowany, którą trzeba zamknać)

 

History i History 2 w Smart HD+ nie działa.

Coś namieszałeś z tym spisem. AXN Spin, Romance TV, 13 ulica, Discovery Historia, NatGeo People nie były dostępne w SMART HD i nie są dostępne.

Nick Music (MTV Music), nSport, Discovery HD, Disney Channel, AXN HD - były i są dostępne nadal w SMART HD.

 

MUSEUM 4K - jest od kilku dni odkodowane. Działa bez karty na dowolnym sprzęcie 4K. Okresowo kodują na kilkanaście minut po czym znowu jest odkodowane.

Eurosport 2 HD - jest odkodowany od prawie 2 miesięcy - działa na każdym sprzęcie HD bez żadnej karty.

Antena - jest kanałem FTA - działa na dowolnym sprzęcie bez żadnej karty.

W dniu 19.08.2021 o 21:26, Darek z Ozimka napisał:

CANAL+ Polska S.A. informuje, że Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.12.2023 r:

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta

 

YES YES YES.

Dla mnie to bardzo dobra wiadomość, chyba wiadomość roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2021 o 09:42, Zibin4 napisał:

NC+ na kartę prepaid: czy jest możliwe oglądanie kanałów Polsat Sport? Jeśli tak to jak to zrobić (opłacić).

pozdrawiam

Zbigniew

Jeśli 20zł to dla Ciebie nie jest za dużo, to wszystkie Polsaty Sport z wyjątkiem premium są w pakiecie S przy umowie na 2 lata albo szukać zestawu prepaid. Przy umowie można wybrać moduł i mieć jako dodatek do oferty tnk.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta się sprzedaje, w sklepach jest ciągle bardzo dużo dekoderów w tej ofercie, abonenci płacą, interes się kręci nie ma powodu by nie przedłużać = tracić klientów.

Jeśli oferta zostanie wycofana nie ma pewności że klienci wrócą. JEst duże prawdopodobieństwo że znaczna część nie przejdzie na abonament i wybierze NTC bo tam od przyszłego roku wszystkie kanały będą w jakości HD. 

Drugim powodem może być zmiana standardu nadawania w NTC która odbędzie się w 2022 roku. Część klientów zostanie w ofercie na kartę lub ją wybierze bo nie będzie gotowa do wymiany telewizora. C+ zapewne szacuje że część abonentów NTC kupi pudełko w sklepie by dalej mieć podstawową ofertę bez ponoszenia znaczących kosztów z tego tytułu. 

Nie wiemy też jaki wpływ na decyzje ma TVP. A być może ma i jest ona znacząca.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleciesz bzdury! Zmiana standardu w NTC z obecnego DVB-T/MPEG-4 na DVB-T2/HEVC nastąpi w czerwcu 2022 roku czyli za mniej niż rok w przyszłym roku. Jedynie co to potwierdzam że po tej zmianie wszystkie kanały będą w NTC już tylko w jakości HD i dodatkowo TVP planuje jeden kanał w 4K. Kanałów w jakości SD już nie będzie. :-)

NTC jest konkurencją dla TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pablo21 napisał:

Pleciesz bzdury! Zmiana standardu w NTC z obecnego DVB-T/MPEG-4 na DVB-T2/HEVC nastąpi w czerwcu 2022 roku czyli za mniej niż rok w przyszłym roku. Jedynie co to potwierdzam że po tej zmianie wszystkie kanały będą w NTC już tylko w jakości HD i dodatkowo TVP planuje jeden kanał w 4K. Kanałów w jakości SD już nie będzie. :-)

NTC jest konkurencją dla TNK.

Napisałem że od przyszłego roku kanały będą w HD. A że czas tak zasuwa to się palec omsknął na 3 zamiast 2 :-)

Za to teraz ty pleciesz bzdury bo zmiana standardu rozpocznie się 28 marca 2022 i zakończy 27 czerwca. 

Pzełączenie podzielone jest na 4 etapy  i nie nastąpi w jednym terminie. W czerwcu 3/4 Polski będzie już miało HEVC :-) 

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Robert03 napisał:

Pzełączenie podzielone jest na 4 etapy  i nie nastąpi w jednym terminie. W czerwcu 3/4 Polski będzie już miało HEVC :-) 

Pisałem o końcowym etapie przejścia na DVB-T2/HEVC w przyszłym roku czyli w czerwcu 2022 roku. To że będzie to etapami robione to wiem ale finalnie zakończy się to w czerwcu 2022 roku.

7 godzin temu, bartek67 napisał:

 

Drobna uwaga. To, że muxy przejdą na DVB-T2/HEVC nie oznacza obowiązku nadawania w HD. Czesi nadają w HD i SD.

Niestety ale w rozporządzeniu Prezesa UKE jasno wskazuje dane wytyczne jakie formaty roz. i standardów mają być wdrożone w przyszłym DVB-T2/HEVC w Polsce. Tylko kanały w HD i 4K będą w DVB-T2/HEVC.

To rozporządzenie kształtuje kształt przyszłego DVB-T2/HEVC czyli ile ma być MUX-ów ogólnopolskim itd. Techniczne wymogi sprzętu do odbioru DVB-T2/HEVC.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje pakiet Start+ z Ekstraklasa? Na ich stronie jest że Start+ 24,95 i dodatkowo 35zł więc powinno być ~60zł. A jak wejdę w doładowanie karty to mam kwotę 44,95 za pakiet Start+Ekstraklasa. Aktywowałem w marcu to wtedy była promocja i chyba właśnie łącznie 45 ale teraz już nie widzę żadnej informacji o promocji na ich stronie. Czy to ich błąd i jak raz skorzystałem z promocji to teraz już zawsze będzie po 45 a nie 60 ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te 44,95 zł miesięcznie to może być promocja przy doładowaniu za 3 miesiące z góry. Czyli razem za 3 miesiące wychodzi 134,85 zł choć to nie prawdopodobne.

Za miesiąc doładowanie to może być +/- 60 zł czyli w takim przypadku wychodzi 180 zł za 3 miesiące.

 

Tu masz wyciąg z regulaminu:

 

3a892b30a1472fac.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś na tej stronie po wpisaniu numeru karty ?

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/doladowanie

 

Promocja albo błąd systemu.

Zauważ że średnio za 1 miesiąc a za 3 miesiące wychodzi tyle samo czyli 44.95 zł.

Tak samo z góry za 5 miesięcy a 12 miesięcy średnio wychodzi tyle samo czyli 39.99 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...