Jump to content
bogdan425

nc+ telewizja na kartę

Recommended Posts

Patrząc na Ich niezdecydowanie i "bałagan" w ofertach na kartę myślę, że z 2lata jeszcze pociągniemy :)

Najbardziej mi zależy na TNK HD i 12mcach za free.

Potem prawdopodobnie skończymy w abonamencie za 20zł (pakiet Start+).

Może za przejście będą dawali jakieś PROMO dla kartowców.

Zawsze mogę wygiąć z druta BIQUADa mieć tylko polskie kanały z DVB-T : )

7 minut temu, an10ka napisał:

Potem prawdopodobnie skończymy w abonamencie za 20zł (pakiet Start+).

Ja na pewno nie! :P Zaoszczędzone dwie dyszki pójdą albo na HBO w CP, albo na browary. :rofl:

• Haha 1
  • Upvote 1

TNK HD to oferta parowana,także raczej nie powinna zniknąć,chyba  że się zmieni system kodowania.Prędzej na Smart HD pojawi się promocja typu : Wymień kartę na dekoder. Użytkownik otrzyma "nowy" dekoder ,karta Smart HD wygaśnie ,a jak dekoder "padnie " po gwarancji pojawi się oferta na abonament.

20 godzin temu, an10ka napisał:

Najbardziej mi zależy na TNK HD i 12mcach za free.

Nie masz dostępu do DVB-T :?:

:-D

20 godzin temu, wuzel napisał:

Użytkownik otrzyma "nowy" dekoder ,karta Smart HD wygaśnie ,a jak dekoder "padnie " po gwarancji pojawi się oferta na abonament.

Nie wiem, czemu niektórzy tak narzekają na ITI-5800 - miałem kilka i żaden nie padł. A jak pada wystarczy za 20 pln wymienić kilka elektrolitów, ewentualnie za 50 pln przerobić na E_2 i cieszyć się FTA. To jedne z najlepszych dekoderów, jakie pojawiły się w dystrybucji od operatorów sat.

:-D

@Max Taadjen

mam a raczej mogę mieć dostęp do DVB-T.

Tylko po co mi pajęczyny jak wystarczy wszystko z satelity.

W dniu 11.12.2019 o 17:52, wuzel napisał:

TNK HD to oferta parowana,także raczej nie powinna zniknąć,chyba  że się zmieni system kodowania.Prędzej na Smart HD pojawi się promocja typu : Wymień kartę na dekoder. Użytkownik otrzyma "nowy" dekoder ,karta Smart HD wygaśnie ,a jak dekoder "padnie " po gwarancji pojawi się oferta na abonament.

Karta nie musi być w cam. Kiedyś włożyłem samą kartę do Arivy i programy też "świeciły".

No chyba, że coś się zmieniło. Albo coś przeoczyłem.

@an10ka jak samą kartę od TNK HD włożysz do czytnika dekodera to odbierasz kanały nieparowane, wchodzące w skład pakietu Smart HD+.

W dniu 2.12.2019 o 23:19, MediaPodkarpacia napisał:

Witam. Czy dziala wam kanał WP? U mnie brak uprawnień. Co ciekawe tylko na tym kanale. Wcześniej działał.

No i oczywiście BBC Lifestyle ale to pewnie błąd na stronie. :)

U mnie również nie działa,po telefonie na infolinię i ponowieniu uprawnień mimo zapewnienia konsultanta nadal ciemno🙁 BBC lifestyle działa

WP ostatnio patrzyłem i działa. :)

Z BBC muszę się upewnić czy coś się zmieniło.

Update 23.12.19:

Witam.

Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię ws. BBC Lifestyle i Polo TV i ponowią mi uprawnienia. Zobaczymy co to da.

Co ciekawe konsultant powiedział mi także, że uprawnienia były odświeżane kilka miesięcy temu.

Ale tak czy tak przed telefonem sprawdziłem WP i działa.

Edited by MediaPodkarpacia
Update

W dniu 23.12.2019 o 06:34, MediaPodkarpacia napisał:

WP ostatnio patrzyłem i działa. :)

Z BBC muszę się upewnić czy coś się zmieniło.

Update 23.12.19:

Witam.

Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię ws. BBC Lifestyle i Polo TV i ponowią mi uprawnienia. Zobaczymy co to da.

Co ciekawe konsultant powiedział mi także, że uprawnienia były odświeżane kilka miesięcy temu.

Ale tak czy tak przed telefonem sprawdziłem WP i działa.

Podobno jest to związane z wykupieniem całego transpordera przez nowego operatora,i są cyt.,,przejściowe problemy,,jak twierdzi konsultant

Cały tp? Nowy operator? Ale że ktoś go przejmuje od pc+? Nieeee, ale sorry bo to się kupy nie trzyma. :P

W dniu 16.12.2019 o 19:22, Vsat napisał:

@Max Taadjen Darek kupuje TnK odc. 7659 😀

Ja czekam na premierę tasiemca "Darek kupuje dekoder z CI+". To będzie tak długie, że trzeba będzie podzielić na sezony. :)

• Haha 5

Są uprawnienia do nowych przekazów Eska Rock TV i VOX Music TV z 10758 w obu wersjach nc+ TNK (Domowy HD+, Start+)? :)

Aha, i jeszcze w jakich pakietach w nc+ TNK dostępny jest MTV Music? :)

Edited by SatExpert

4 godziny temu, tail# napisał:

Ja czekam na premierę tasiemca "Darek kupuje dekoder z CI+". To będzie tak długie, że trzeba będzie podzielić na sezony. :)

Teraz jest nowy serial "Darek kupuje Evoboxa". Gdyby posłuchał wcześniejszych rad ,to byłby w połowie umowy z CP i mógłby wkrótce negocjować promocyjne cenowo pakiety. Do tego prepaid nc+ i jest idealna podstawowa oferta tv.

• Like 1

Witam,  kupiłem jakiś czas temu z serwisu aukcyjnego zestaw ITI-2850ST z niebieską kartą N. Niestety nie dopytałem sprzedawcy i okazało się, że nie da się doładować i cały zestaw jest zablokowany. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi, że karty nie ma w systemie. Mam pytanko czy da radę coś z tym fantem zrobić czy zestaw nadaje się do kosza lub jako podstawka pod kwiatka :sciana:

Bez sensu, to albo nie ma w systemie albo jest zablokowany. Idź do punktu i niech konkretnie powiedzą o co chodzi. Miałem podobny przypadek z tym że bezpośrednio z punktu nc+ - był zestaw na sklepie, a nie było go w systemie. Mieli wyjaśnić o co chodzi ale nie chciało mi się czekać, bo byłem na drugi dzień i dalej nie wiedzieli i się wkurzylem i kupiłem w innym miejscu.

Edited by tail#

Przepraszam, źle napisałem. Pisząc zablokowany miałem na myśli, że przy uruchomieniu mam ekran aktywacyjny i przez to cały zestaw jest "zablokowany".

To nie zmienia faktu, że powinni go mieć w systemie i wyjaśnić jaka jest przyczyna. Łaski nie robią. Chcesz być ich klientem, to niech się ogarną. To mi wygląda na ten sam przypadek jaki ja miałem.

Edited by tail#

OK, muszę podejść i zapytać. Dzięki 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy można bez obaw kupić n na kartę z modułem nie aktywowaną jeszcze? Będzie można ją aktywować? Sprzedawca twierdzi, że jest zapakowana i nie była nigdy używana.