Jump to content
bogdan425

nc+ telewizja na kartę

Recommended Posts

22 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

Mam pytanie. W październiku 2020 roku wygasa oferta nc+ na kartę, to co się stanie z zestawami z pakietem start+ na 12 miesięcy?

Było o tym wyżej napisane. Jeśli zestaw zostanie aktywowany przed 31.11.2020 r będzie działał 12 miesięcy.

Lepiej 31 listopada niż 30 lutego

3 godziny temu, wuzel napisał:

Samoczynnie czy dzwoniłeś na infolinię ? U mnie przedłużyło pakiet na razie tylko na miesiąc ,czyli tyle ile wpłaciłem.

Dzwoniłem i to nie raz, ale i tak czekałem te 9 dni na bonus :-)

Witam. Czy dziala wam kanał WP? U mnie brak uprawnień. Co ciekawe tylko na tym kanale. Wcześniej działał.

No i oczywiście BBC Lifestyle ale to pewnie błąd na stronie. :)

Edited by MediaPodkarpacia
Poprawka

23 godziny temu, wilq79 napisał:

Dzwoniłem i to nie raz, ale i tak czekałem te 9 dni na bonus :-)

Na ten numer dzwoniłeś 22 430 77 77 czy inny ? Sprawdziłem konto smsem i nic. Taka sama data jak wcześniej. Jeżeli czas połączenia będzie krótszy niż 10 minut ,to spróbuję się połączyć. Jeżeli będzie dłuższy ,to odpuszczę.

Czas połączenia 3 minuty ,to jest rekord. Jeszcze nigdy się nie połączyłem tutaj tak szybko. Promocja ma wpłynąć na konto w ciągu 24 godzin. Nie wiem czy tu bardziej nie chodzi o namawianie na ofertę abonamentową ,przy połączeniach z infolinią.

Czy komus wpadla promocja (10zl na konto) z automatu czy trzeba dzwonic i sie upominac ? Nie wiem czy ktos juz zauwazyl ale jak sie wejdzie na stronce C+ i kliknie kup oferte na karte to wyskakuje strona z informacja o pracach technicznych . Tak od kilku dni.

U mnie Eska Rock TV, Polo TV i VOX Music TV zakodowane. Eska TV działa. Eska TV Extra też ale to FTA.

Pakiet KOMFORT+ i MULTI MAN PACK za 65 zł.

Edited by MediaPodkarpacia
Poprawka

Obecne parametry techniczne VOX Music TV i Eska Rock TV (FTA): Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/186575/vox-music-tv-i-eska-rock-tv-koncza-z-fta.html

Przecież VOX MUSIC TV I ESKA ROCK TV  jeszcze nadają FTA.

Obecne parametry techniczne VOX Music TV i Eska Rock TV (FTA):

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Obecne parametry techniczne VOX Music TV i Eska Rock TV (FTA): Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/186575/vox-music-tv-i-eska-rock-tv-koncza-z-fta.html

W pakiecie startowym NC+ na kartę z pakietem Start+ z miesięcznym pakietem startowym z Canal+ aktualnie świeci History i H2.

10 godzin temu, MediaPodkarpacia napisał:

U mnie Eska Rock TV, Polo TV i VOX Music TV zakodowane. Eska TV działa. Eska TV Extra też ale to FTA.

Pakiet KOMFORT+ i MULTI MAN PACK za 65 zł.

Polo TV nie dziala w pakiecie za 65zl a dziala w TNK HD w pakiecie za 19.90... Zalosne...

Tak przy okazji to NOWA TV jest nieparowana i działa z karty Start+ na własnym sprzęcie.

Edited by DanielK

Dodatkowe kanały widzę u siebie, a mam tylko START+. 

Mikołaj sprezentował  KOMFORT+ , a może i więcej ....     jest dostępny też Eurosport2 .

Na pozostałych zestawach TNK HD tylko DOMOWY HD : (

Ciekawe czy tylko dzisiaj , czy na miesiąc?

Edited by JanuszM
  • Upvote 1

Rzeczywiście do Start+ jest jakaś promocja. Jakby nie pełny pakiet Komfort - bez nSport. Bez parowania jest m.in. TVP HD, oraz National Geographic Wild.

Dzisiaj poniedziałek i nadal świecą. Po dokładniejszym przejrzeniu dostępnych kanałów to  raczej " Extra+" , bez  nSport+HD : )

Edited by JanuszM

Rozumiem, że oferta TNK HD i Smart HD+ nadal zostaje ?

Raczej domniemanie....

Bałaganiarze z PC+ sami nie wiedzą jak to wszystko się skończy.

Powyższy komunikat dotyczy jedynie Start+...choć i tak nikt nie wie co on oznacza bo kłóci się z zapewnieniem, ze zestawy uruchomione przed 31.10.20  wyczerpią w pełni 12 mięsieczny okres startowy.

Totalną głupotą operatora byłaby konieczność nadawania dla garstki  "12-to miesięcznych" . A reszta nie mogłaby doładowywać swoich kart.

W odniesieniu do TnK HD napisali:

Oferta dostępna do wyczerpania zapasów w sklepach RTV/AGD i satelitarnych  Ciekawe skąd obecny klient ma wiedzieć kiedy oferta zniknie ze sklepów.

W odniesieniu do Smart HD w ogóle  nie wysilili się na komunikat. Tu niepokoić może parowanie kanałów  przeniesionych na tp. CP.

2 godziny temu, Burito napisał:

Rozumiem, że oferta TNK HD i Smart HD+ nadal zostaje ?

Miejmy taką nadzieję. :]