Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A propos abonamentu...

Jak to z tym jest w przypadku oferty "nc+ telewizja na kartę"? W przypadku tej oferty jest coś takiego, że po zakupie i aktywacji zestawu otrzymujemy przez pierwszy miesiąc dostęp do pełnego pakietu, w tym nawet i CANAL+. A po miesiącu możemy zdecydować: albo zostajemy przy formie prepaid albo przechodzimy na abonament. Jak to się wówczas odbywa? Jeśli chcemy pozostać przy prepaid to trzeba dzwonić na infolinię i to zgłosić, czy też wówczas forma prepaid zostaje "z automatu" i wystarczy potem tylko doładować sobie kartę na kolejny, wybrany okres? A jeśli zechcemy przejść na abonament to co wtedy? Trzeba się wówczas udać do APS-u, tam zgłosić taką chęć i podpisać umowę o abonament na posiadany już zestaw? Czy takie przejście na abonament z oferty prepaid można potem zrobić w każdej chwili, np. po kilku miesiącach, czy też tylko po tym pierwszym miesiącu od aktywacji zestawu "nc+ telewizja na kartę"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po okresie promocyjnym (1 miesiąc) z automatu przechodzi na prepaid. Nr konta sprawdza się SMS-em. Umowę można podpisać w dowolnym momencie (telefon na infolinię). Po zakończonej umowie nie ma już powrotu do doładowań prepaid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, maniek357 napisał:

Umowę można podpisać w dowolnym momencie (telefon na infolinię).

Rozumiem. A jak wówczas podpisuje się taką umowę? Wystarczy telefonicznie, tak jak przy przedłużaniu umowy np. w nc+ lub w Cyfrowym Polsacie? Czy trzeba udać się do APS-u nc+ i tam taką umowę podpisać?

Jak wygląda sprawa z późniejszym dostępem do CANAL+? Bo przez pierwszy miesiąc od aktywacji zestawu "nc+ telewizja na kartę" otrzymujemy również dostęp do CANAL+, ale co potem? Bo CANAL+ tak normalnie chyba nie jest dostępny w tej ofercie prepaid?

10 minut temu, maniek357 napisał:

Po zakończonej umowie nie ma już powrotu do doładowań prepaid.

Tak, o tym akurat to ja wiem. ;)  :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpisując umowę podaje się nr karty, nr dekodera i swoje dane. Do niedawna był nawet do tego formularz na stronie www. Teraz tylko telefonicznie lub w APS. Jeśli telefonicznie, to przyjeżdża kurier z umową. Pakiety są praktycznie te same, co w zwykłych ofertach, także można sobie podejrzeć na stronie gdzie i za ile można mieć C+. Na Canal+ są też chyba oferty już w trakcie umowy (np. 6 miesięcy po 25 zł lub opcja włącz/wyłącz).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są też zestawy bez CANAL+ na miesiąc, z aktywnym przez rok pakietem Start+. Dodam jeszcze, że w przypadku telefonicznej decyzji o przejściu na abonament, kanały z wybranego przez klienta pakietu włączają w ciągu 2h, potem kurier i już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam następujący problem

Kupiłem  zestaw nc+ na kartę po podłączeniu okazało się ze ów zestaw był aktywowany 2 miesiące temu .

co zrobić w takiej sytuacji .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklamacja. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to reklamacja w punkcie zakupu zapewne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy ktos moglby potwierdzic czy w ofercie nc+ telewizja na karte (pierwszy miesiac full). zestawy aktywowane po 01.lutym 2019 zawierają kanaly Polsat Sport Premium ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zestaw Nc+ aktywowany wczoraj i z tego co widzę to te kanały są zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę mówiąc to pierwszy raz słyszę o tym że, te kanały są dostępne w ofercie na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem dostępne te kanały przez pierwszy miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja również, a czy to przypadkiem nie było tak, że do końca 2018 te kanały są dostępne za f.r.a.j.e.r, jak się ma Canal+?

Edytowane przez Linz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W abonamencie tak było, że kanały PSP "świeciły" u posiadaczy opcji Canal+. Promocja skończyła się kilka dni temu. Być może to samo było w nc+ na kartę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo możliwe. Zestaw o którym mówię aktywowałem we wrześniu 2018. Przez pierwszy miesiąc miałem m. in. C+ i PSP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem dekoder miesiąc temu. A co się dzieje z dekoderem w ofercie na kartę, jeśli nie doładujemy karty, czy możemy oglądać TV naziemną i bezpłatne programy nadal i jak długo zanim nam zablokują dekoder?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Były - są dostępne oferty z TNK HD - 12 miesięcy za darmo - pakiet bez opłat czyli podstawowe kanały po ostatnim doładowaniu - takie jak w naziemnej.

N na Kartę to to samo co TNK HD tylko w N na Kartę pakiet bez opłat działa 1 miesiąc za darmo po ostatnim doładowaniu.

Świat HD - NC+ Telewizja na kartę i nowsze pochodne pakiet bez opłat działa 1 miesiąc za darmo po ostatnim doładowaniu.

Niektóre dekodery np ADB 2850ST umożliwiają odbiór naziemnych kanałów nawet jak karta nie doładowana jest.

Edytowane przez tweed77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że  niektóre, bo mam 2 stare w domu i działają bez doładowania przez lata, ale jak jest z tymi nowymi? Teoretycznie i praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pace o ile się nie mylę działają bez doładowania bez problemu (działały na pewno przed aktywacją, a po wygaśnięciu karty o ile pamiętam też).

Mydelniczki powinny działać bez doładowania, ale trzeba uważać, żeby nie zrobić reset-u do ustawień fabrycznych - po takiej akcji bez doładowania się nie odblokują.

Duże nBox-y i nRecordery chyba musiały mieć aktywną kartę - ale pewny tego nie jestem, bo przerobiłem na Enigmę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, tomkep napisał:

Mydelniczki powinny działać bez doładowania, ale trzeba uważać, żeby nie zrobić reset-u do ustawień fabrycznych - po takiej akcji bez doładowania się nie odblokują.

Ja ostatnio zresetowałem "mydelniczkę" do ustawień fabrycznych i się nie odblokował. Wpadłem na pomysł aby wysłać SMSa z numerem karty na numer telefonu 725 72 72 72. Otrzymałem zwrotny SMS i pisało tam do kiedy był ważny pakiet i było napisane, że "Odnowiono sygnał". Po tej operacji dekoder aktywował się ponownie i po chwili pojawila się zakładka o doładowaniach.

Czy u Was to zadziała to nie wiem. Jeśli zechce ktoś tak spróbować to moi drodzy robicie to na własne ryzyko. U mnie zadziałało, ale nie mam pewności czy u kogoś innego to zadziała.

PS. Dekoder ktory resetowałem był bez opłacanego już dość długo pakietu i wykorzystywałem go do oglądania FTA z satelity i do DVB-T. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Canal+ HD "odkodowany" także w ofertach na kartę :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

23:35 i nie posiadam uprawnień do Canal+ HD. Wczoraj też po 16 patrzyłem i też było ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, MediaPodkarpacia napisał:

23:35 i nie posiadam uprawnień do Canal+ HD

W trakcie meczu i studia miałem odkodowany Canal+ (nc+ na kartę z pakietem Start+)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi