Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Artur912 napisał:

Moim zdaniem nie ma sensu wywalać 200 zł na moduł, a potem na umowę. Poza tym musisz mieć wejście CI+, a dekodery przeważnie są z CI.

Ja zakupiłem moduł CI+ 2 lata temu i nie uwazam abym wyrzucił pieniądze w błoto. Moduł mam w dekoderze Technisat i wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyny brak, jaki zauważyłem po przesiadce na moduł CI+ (pierwszy miesiąc Extra+Cx8), to brak Sportklub. Ciekawe, czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kanał SportKlub HD w ofercie NC+ jest do właczenia w opcji dodatkowej. Nie ma go w pakiecie Extra+ i w żadnym innym ogólnym pakiecie. W Extra+ jest kanał siostrzany FightKlub HD. Stąd masz brak SportKlub HD w Extra+ na module CI+.

Edytowane przez pablo21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy.Kiedyś kanał był w pakiecie Extra+ i może mu się jakoś "cudem" uchował ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.10.2018 o 14:01, kacy napisał:

Kończy mi się jutro umowa z dwoma cameleonami. W związku z tym, że nie chcieli mi ich wymienić na jednego caymana z modułem, kupiłem tenże moduł w sklepie. Chcę go aktywować 1-go listopada. Pakiet będzie działał do 1-go grudnia  włącznie rozumiem. Potem chcę przejść na abonament. Kiedy najlepiej? Czy gdy zrobię to 1-go to do końca grudnia będzie za darmo? Cz np. lepiej 2-go? Czy nie ma to znaczenia?

Pakiet będziesz miał przez 30 dni więc do 30 listopada. 

Podpisując umowę 1 grudnia masz za grudzień płatność, podpisując 2 grudnia będziesz miał pierwsza płatność w styczniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywowałem 1-go listopada. Mam do 2-grudnia, przynajmniej tak pani przez telefon powiedziała. A uprawnienia na karcie są do 2-go stycznia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uprawnienia są pobierane na jeden miesiąc więc to raczej nie możliwe żebyś widział daty styczniowe.

Na pewno 2019? Może styczeń ale 2018 :D

Karta działa przez 31 dni a nie 30. A do styczna to jeszcze będzie działać pakiet darmowy, jeśli masz odpowiednią karte, ale to uprawnienia spłyną od 1.12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Caymany dostają uprawnieia na 60 dni do przodu. Więc jesli to NC+ na kartę z Pace, to by się zgadzało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam. Czy dobrze pamiętam, że oferta miała paść lub zostać przedłużona po 31.10.2018? Jeśli to ta data, to czy nadal działa?

/E: To chyba jednak był 31.10.2019. Nieważne :)

Edytowane przez Linz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi