Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad opcją nc+ Telewizja na kartę. Początkowo byłem zainteresowany ofertą z pakietem start+ na 12 miesięcy i dekoderem własnościowym za 199zł. Jednak z drugiej strony zastanawiałem się też nad modułem CAM. Z tego co widzę to w ofercie są tylko moduły CI+. Telewizor na którym miałaby być użytkowana telewizja na kartę to Manta Led3203. Jednak z tego co widzę ma on tylko złącze CI, a nie CI+. Rozumiem, że w związku z tym usługa telewizji na kartę nie zadziała na tym telewizorze? 

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, moduł CAM CI+ dla oferty "nc+ telewizja na kartę" jest typu CI+ bez trybu "legacy", co sprawia, że do jego działania wymagany jest odbiornik wspierający tzw. natywne CI+. Obecnie jest to chyba ten sam moduł, co dla oferty abonamentowej.

Jeżeli więc twój telewizor nie wspiera natywnego CI+ to niestety, ale z modułu CAM dla oferty "nc+ telewizja na kartę" na tym telewizorze nici. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem.

Mówi się trudno. 

Dzięki za informacje. 


Tak rozglądam się za ofertą pre-paid i zdecydować się nie mogę. Moduł CAM u mnie niestety odpada. Widzę też, że są oferty jeszcze na SMART HD+, ale zawartość pakietu jest jednak mniej atrakcyjna niż Start+. Stąd też z bieżących ofert chyba najkorzystniejsza wydaje się opcja START+ na 12m. z dekoderem na kartę za 199zł. Tylko trochę ten dekoder mnie zniechęca. Chociaż z drugiej strony już kiedyś z niego korzystałem przez 2,5 roku i problemów nie było. 

Co sądzicie o tej opcji? Co byście wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze poszukać modułu Conax ze wsparciem CI legacy w ofercie TNK HD, N na kartę, lub NC+ MIX. Ten na pewno działa w dekoderach CI, natomiast oferty są trochę inne. Co ważne - w ofertach TNK HD i N na kartę nadal jest promocja w której są dostępne w podstawowym pakiecie za 19.90 kanały z "plusem".

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tv, gdzie chce odbierać ofertę pre-paid sam moduł cam nie zadziała.

 

Z tunerem widziałem tylko ofertę smart HD+ bodajże za 169zł i chyba 2 miesiące pakietu w cenie. Podstawowy pakiet można mieć za 15zł (przy doładowaniu na rok) + 10zł za kanały z plusikiem (przy doładowaniu minimum na 3 miesiące).

Innych ofert nie znalazłem.

Chociaż z tego co wiadomo przy samym smart HD + też są cały czas kanały z Multi+ w promocji. Więc łączna cena 15zł miesięcznie to ciekawa opcja. Pytanie jak długo ta promocja przetrwa i sam smart HD. No i jeszcze kwestia konieczności ponawiania uprawnień - o czym pisano w innym wątku.

Zakładając na rok:

169 + 180 = 349 / 14 = 24,92zł smart HD

199 + 0 = 199 / 12 = 16,58zł Start+12m

 

Muszę się nad tym zastanowić.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś z Państwa zainwestował w dekoder "nc+ telewizja na kartę (Pakiet Start+ na 12 miesięcy) - dekoder HD ITI5800S"? Czytałem opinie, że przez pierwszy miesiąc rzekomo działają "wszystkie kanały" - orientuje się ktoś z Państwa, czy przez pierwszy miesiąc dają dostęp do Canal+ w tej ofercie?

Edytowane przez Barti
Zadane pytanie nie ma żadnego związku z samym dekoderem. W związku z tym przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder nie obsługuje Unicable. Jest to sprzęt używany po Nce i może mieć nawet do 12 lat. Ja na twoim miejscu bym zakupił dekoder ITI-2850ST , lub ITI-2851ST. Te też mogą pochodzić z odzysku od abonentów i być odnawiane. Cena w sklepach do 150 zł.

Mają one też wbudowany tuner DVB-T i port USB i można podłączyć dysk twardy na USB o pojemności od 80 GB i nagrywać, lecz nagrań poza dekoderem nie obejrzysz. Unicable ten dekoder chyba też nie posiada.

 

Jeśli chodzi o pakiet Canal+ to gdy kilka miesięcy temu aktywowałem sąsiadce dekoder ITI-5800S to aktywowała się cała full oferta NC+(bez erotyki), ale na pudełku o tym tak pisało. Teraz nie mam o tym pojęcia jak jest z pakietami N na kartę bo owej oferty nie posiadam. Przed zakupem przeczytaj co pisze na pudełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam u siebie Cryptoboxa 752HD Combo i połączenie przez Unicable, więc zastanawiało mnie, czy przez pierwszy miesiąc będę miał możliwość oglądania tych kanałów premium, ale skoro ich w tej ofercie nie ma, to nie ma tematu.

 

Jeszcze mam jedno pytanie - gdy "Smart HD+" padnie, oferta "nc+ telewizja na kartę" będzie działała tylko na dekoderach "sparowanych"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie - gdy "Smart HD+" padnie, oferta "nc+ telewizja na kartę" będzie działała tylko na dekoderach "sparowanych"?

A to jest bardzo dobre pytanie, na które nikt tu pewnie odpowiedzi nie zna. Ale jak na razie, to zapowiadano koniec "nc+ na kartę z pakietem Start+" (na koniec października przyszłego roku), o SmartHD+ mowy nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za info, chociaż nie wiadomo, czy na 100% będzie taka opcja z dopełnieniem dostępna. Dla cierpliwych osób przedłużających abonament jest opcja Comfort+ do wyrwania za 22,5 zł i to byłoby dla mnie najlepsze, tylko czy w ogóle chcą ją dawać przy przejściu na abo z karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje/może komuś udało się przejść na abonament po darmowym miesiącu nc+ na kartę, na lepszych warunkach, niż są na stronie? Comfort+ poniżej 29,99 zł, czy Extra+ poniżej 49,99 zł?

Nie spotkałem się z takim przypadkiem. Możesz próbować jedynie sposobu opisanego przez kolegę ezequiel93. Dodatkowo, jeśli Cię interesuje, możesz dobrać paczkę Canal+ za 25 zł / 6 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to interesuje mnie podstawa, żeby coś było, ale mam dwa moduły na kartę, starszy w opcji Domowy i nowy kupiony na Mundial w 4K. Na starszym za 19,99 zł mam przynajmniej Discovery i Travel (czasem coś tam można zobaczyć ciekawego pomiędzy reklamami), w nowym Start+ już nie ma, dlatego na nowym chciałem przynajmniej Comfort+. Nowszy moduł lepiej współpracuje mi z TV, dlatego też wolałbym ten zostawić - ale polityka NC+ jest beznadziejna. Na umowę moduł CAM masz za free i najniższy pakiet w tej samej cenie, co z własnym modułem. Comfort+ dają przy przedłużaniu umowy za 22,5 zł, więc czemu tego samego nie zaoferują w opcji przechodzę z karty na abo, tym bardziej, że tu używam własnego sprzętu, a nie bezpłatnie dzierżawię od nich? Miałam kilka lat umowę z dekoderem i już miałem dość tego, że przy każdym przedłużaniu umowy, ciągle trzeba negocjować, wysyłać wypowiedzenia, żeby cokolwiek zaproponowali - i w zależności od tego, na kogo trafiłeś na infolinii, dostawałeś lepsze lub gorsze warunki, a szczytem było to, jak wmawiali mi, że to, co mam obecnie już nie ma w tak niskiej cenie i zamiast negocjować lepsze warunki, negocjowałem gorsze ;) Powinny być jasne oferty i dla każdego te same, ewentualnie uzależnione od stażu, a nie humoru konsultanta. Do tego świat idzie do przodu, w TV zupełnie nic nie ma, więc zamiast płacić abonament za TV, lepiej płacić za Netflixa, czy inne konkretne VOD, gdzie masz większość pozycji w HD, sporo w 4K - a w TV jedynie na C+ 4K serial "Kruk", trzy uspcalowane koncerty i dwa filmy miesięcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od dekodera. Jak kupisz z opłaconym pakietem Start+ na 12 miesięcy, to nie ma tam Canal+. Ale są przez miesiąc inne kanały, ale nie pamiętam jakie. Miałem na pewno choćby Fox Comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam kilka pytań:

1. Czy po wysłaniu SMS-a aktywacja tejże oferty długo potrwa?

2. Czy są jakieś określone godziny, kiedy te SMS-y można wysyłać i uprawnienia będą nadawane?

3. Po "zaświeceniu" TVP1 HD jak długo trzeba jeszcze poczekać na komplet uprawnień?

4. Czy trzeba nastawić kanał na TV Puls w celu aktualizacji oprogramowania? Jeśli tak, to kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...