Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Już znalazłem że obsluguje HEVC Codec, ale jest to 2014r. produkcji - żeby nie okazało się że są jakieś nowe wersje HEVC itp., którymi jest kodowany ten kanał TVP lub nc+ 4K.

W razie czego mam jeszcze ax-4kbox-hd51 twin - ciekawi mnie tylko czy można nagrywać na dysk zewnętrzny z takiego modułu CI - z telewizora albo z tunera sat - czy materiał będzie zakodowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywając przez dysk w TV ten materiał będzie zakodowany nawet dla tego telewizora?

Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: czy ten pakiet za 199zł jest jednorazowy na miesiąc a potem jeśli ktoś nie chce to nie musi kontynuować i płacić dalej nic?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywając poprzez TV materiał jest odtwarzany wyłącznie tylko na tym telewizorze, na którym został nagrany. Tak samo jak w przypadku nagrywania na sprzęcie / dekoderach dedykowanych od operatora.

 

Tak, to jest opcja typu pre-paid z promocyjnym pakietem na 30 dni - brak zobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w punktach NC+ stacjonarnych można bezpiecznie brać ten moduł CAM CI+ w opcji za 199zł i będzie dostęp do Canal+4k ? Chodzi mi o to czy w punktach mogą mieć jakąś starszą wersje tego pakietu startowego z modułem i bezpieczniej zamówić z hollex.pl albo bezpośrednio ze strony oficjalnej nc+ ?


Jeśli aktywuję ten moduł w moim telewizorze to on już będzie sparowany z TV i nie będzie działać w moim dekoderze na Linux?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie są te same oferty. Ważne żeby wziąć moduł CAM CI+ z kartą Nagra (Niebieska). W punktach nc+ zapewne mają już wyłącznie takie, bo mają parcie na kodowanie Nagra. Jeżeli chcesz oglądać 4K to unikają starszych modułów CI w systemie CONAX. 

 

Moduł nie paruje się z telewizorem. Tylko karta i moduł są ze sobą sparowane. Moduł możesz wkładać do dowolnego TV lub dekodera, które są w stanie go obsłużyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o aktywacje 2giego dnia mistrzostw zapomnialem dwójki wstawić. Można nawet dla pewnosci trzeciego aktywować - ten jeden dzień meczy grupowych w tą czy w tamtą mnie nie zbawi. Gorzej , że byłem dzisiaj w punkcie nc+ i nie udało mi się kupić tego modułu no i Pani w punkcie mnie pouczyła że według niej żaden punkt nc+ nie sprzedaje telewizji na kartę ale tyłko i wyłąćznie umowy na abonament. Czyli jeśli chce się czegoś dowiedzieć na temat TNK z oficjalnego źródła to zostaje tylko numer infolinii na który nie da się dodzwonić - 20 minut czekania i nawet nie ma "kolejkowania" nie wiadomo czy jest się pierwszym czy 101 w kolejce...


W takim wypadku chyb najlepiej zamówić z hollex.pl albo z oficjalnego sklepu nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prepaidy N/NC+ przyjmują, że miesiąc to 31 dni (jest to w regulaminach ofert, trzeba tylko chwilę poszukać).

 

Nie wiem, jak masz daleko do jakichś centrów handlowych, ale te moduły bywają w MediaMarkt, EuroAGD i Mediaexpert. Euro na pewno i Mediamarkt chyba umożliwiają sprawdzenie dostępności produktu w konkretnym sklepie przez Internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze w RTVEUROAGD. Generalnie to i tak najgorsze ale to NAJGORSZE jest to że nie będzie Gmocha w studiu  ( chyba ? ) - co to za mistrzostwa bez "szczeny". Bo Polsat nie bedzie pokazywał meczy więc studia nie będzie. Gmocha nie ma na liście "ekspertów" TVP ( jest za to nieśmiertelny Strejlau ). A na C+Sport 4k będzie kopia transmisji z TVP 4K z tymi samymi komentatorami jak sie domyślam.


W RTVEUROAGD są te zestawy startowe z modułem za 199zł - cały czas boję się tylko że "prezent" jak to jest napisane na stronce oficjalnej NC+ dostaje się tylko zamawiając u nich bezpośrednio ze sklepu. I weź sie teraz dodzwoń na infolinie żeby się upewnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Wczoraj zamówiłem sobie "ZESTAW STARTOWY Z MODUŁEM CAM CI+ NA WŁASNOŚĆ Jednorazowa opłata 199zł". Dziś patrzę na maila z potwierdzeniem a tam:

Wybrałeś pakiet: Dostawa0 Extra Canal CAMCIplus 218,90 zł 
Koszt dostawy: 0 zł 
Kwota do zapłacenia przy dostawie: 218.90 zł 

Skąd się wzięło to dodatkowe 19.90, ktoś się orientuje co jest grane?

 

Pozdrawiam

 

Edit: Dzwoniłem dziś na infolinię, konsultantka twierdzi, że to błąd w informacji i płatność będzie 199zł. Niedługo się przekonam i dam znać jak było.

 

Nie mogę edytować tamtego posta więc piszę jeszcze raz, bo może kogoś będzie ta sprawa interesować.

Dziś przyszła przesyłka płatna 199zł, więc błąd jest w informacji, która przychodzi na maila.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...