Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Tam się daje spację po numerze karty... Pozostaje infolinia. 

 

Takie coś jeszcze wyczytałem:

 

Użytkownicy ofert przedpłaconych Dostawcy wprowadzonych do sprzedaży przed 5.10.2017 mogą aktywować Pakiet Komfort+, po upływie Okresu ważności, określonego w zestawie startowym.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma aktywny miesiąc promocyjny z ofertą z pakietem z C+ i może sprawdzić czy działają wtedy Eurosporty 3, 4, 5? Ja akurat aktywowałem SwiatHD na 3M bez paczki C+ to Eurosporty nie świecą :/ Tak z ciekawości chciałem wiedzieć czy w mix też je dali, wiadomo że to dają jak się pomylą podobnie jak z Elevenami, raz włączali otwarte okna a raz nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Aktywowałem dzisiaj zestaw NC+ telewizja na kartę (poprzednia oferta, nie aktualna: NC+ telewizja na kartę z pakietem Start+) i dostałem w prezencie pakiet Filmbox, w sumie nie wiem dlaczego (po prostu świeci). To są te same zestawy, których ostatnie sztuki można kupić w niektórych sklepach Euro AGD po 49 zeta...

 

Takiego pecha w piatek 13-go to ja lubię :).

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pakiet dodatkowy MULTI MAN PACK

Spis kanałów:

Motowizja HD (Kanał promocyjny nie stanowiący oferty), Adventure HD, History HD, H2, FightBox, Hustler HD, Blue Hustler, Private TV, Redlight HD, Zest TV.

 

Można dokupić do jednej z ofert:

- nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+

- nc+ telewizja na kartę z Pakietem Komfort+

Aktywacja wyłącznie przez infolinię.

 

Więcej informacji:

http://ncplus.pl/telewizja-na-karte

oraz
http://tvnakarte.eu/index.php/aktualnosci/43-multi-man-pack-w-nc-telewizji-na-karte


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lepiej chyba wybrać moduł z kartą prepaid. Po miesiącu telefon z NC+ z propozycją przejścia na abonament. Wtedy bierzemy Start+ za 9,99 zł, opcja Canal+ 25 zł. To jest najlepsza opcja. Koszt modułu z kartą 199 zł.

Jesteś pewny, że do pakietu Start+ można dobrać C+? bo na stronie kanały C+ tylko od pakietu Ekstra+. Wziąłem moduł za 199 pln, na pierwszą część Mundialu wystarczy, ale później może bym się skusił na przejście na umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że do pakietu Start+ można dobrać C+? bo na stronie kanały C+ tylko od pakietu Ekstra+. Wziąłem moduł za 199 pln, na pierwszą część Mundialu wystarczy, ale później może bym się skusił na przejście na umowę...

 

 

Pod koniec okresu promocyjnego dzwonisz na infolinię 224307777 i zgłaszasz chęć przejścia na abonament Start+ za 19,99 zł na 12 miesięcy. Do tego dobierasz 8xC za 25 zł na 6 miesięcy. Pod koniec 6 miesiąca wyłączasz i jak trafisz na kumatego konsultanta to ci sam zaproponuję następne 6 miesięcy w opcji za 25 zł miesięcznie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Wczoraj zamówiłem sobie "ZESTAW STARTOWY Z MODUŁEM CAM CI+ NA WŁASNOŚĆ Jednorazowa opłata 199zł". Dziś patrzę na maila z potwierdzeniem a tam:

Wybrałeś pakiet: Dostawa0 Extra Canal CAMCIplus 218,90 zł 
Koszt dostawy: 0 zł 
Kwota do zapłacenia przy dostawie: 218.90 zł 

Skąd się wzięło to dodatkowe 19.90, ktoś się orientuje co jest grane?

 

Pozdrawiam

 

Edit: Dzwoniłem dziś na infolinię, konsultantka twierdzi, że to błąd w informacji i płatność będzie 199zł. Niedługo się przekonam i dam znać jak było.

Edytowane przez 0_0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Wczoraj zamówiłem sobie "ZESTAW STARTOWY Z MODUŁEM CAM CI+ NA WŁASNOŚĆ Jednorazowa opłata 199zł". Dziś patrzę na maila z potwierdzeniem a tam:

Wybrałeś pakiet: Dostawa0 Extra Canal CAMCIplus 218,90 zł 
Koszt dostawy: 0 zł 
Kwota do zapłacenia przy dostawie: 218.90 zł 

Skąd się wzięło to dodatkowe 19.90, ktoś się orientuje co jest grane?

 

Pozdrawiam

 

Reklamuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...