Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rafakow napisał:

Czyli jak kupię, to żeby sprawdzić czy działa muszę aktywować. A jeśli w moim TV nie będzie działać jak powinno to zostaję z ręką w nocniku???

Tak dokładnie zostajesz z kartą i ręką w nocniku. 

 

To czy działa moduł jest w gestii użytkownika. Nowe tv po 2019 roku mają obsługę modułów CI+.

 

W Sony to chyba normalne od lat że są probloblemy. Zwykle wystarczy pobrac aktualny firmware dla modułu i powinien działać. W razie problemu można uaktualniać na innym tv.

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafakow

Niekoniecznie 200 zł w błoto - zawsze można moduł wystawić na sprzedaż i odzyskać część środków. 

Inna opcja na sprawdzenie modułu to podpisanie umowy na odległość - moduł jest za 0 zł i masz 14 dni na rezygnację. Nie wiem jaki pakiet kanałów Cię interesuje i czy zamierzasz regularnie doładowywać, ale może warto jednak wybrać umowę i te 200 zł zaoszczędzone na module przeznaczyć na abonament ?

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maniek357 napisał:

@rafakow

\Inna opcja na sprawdzenie modułu to podpisanie umowy na odległość

Właśnie nie chcę już z nimi umowy podpisywać. Jestem z NC+ od 25 lat, chciałem przejść z wyższego na jakiś podstawowy pakiet za ok. 50 zł, jednak nie można !!! Nowa umowa na 2 lata mi się nie uśmiecha (nadzieja na światłowód i pakiet telewizyjny po nim). Dlatego zdecydowałem się na moduł, bez żadnych umów. Jak długo mam zamiar doładowywać? Hmm... Nie wiem, mam nadzieję, że nie dłużej niż rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też według mnie jest to beznadziejne rozwiązanie jeśli chodzi o wykupienie HBO + HBO Max w pakiecie Komfort+, gdzie musiałbym doładować potrójnie (czyt. 135 zł), ale to i tak nic, poczekam do Listopada b.r. Wtedy będę miał większe fundusze na doładowanie pakietu Komfort+ i wykupienie opcji HBO + HBO Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku paździrniku uruchomiłem pakiet start a w grudniu confort+ Hbo a po 2-3 tygodniach uruchomiłem Hbo go max bez dodatkowych opłat na 2 osoby . Pod koniec kwietnia wyłączyłem confort+ hbo a Hbo max wyłączył się 4 dni później . Jak jesień będzie nadal tak zimna to wkrótce uruchomie pakiet start a później confort hbo na ok 5 miesięcy na wiosnę po świętach wyłącze  bo nikt nie ogląda telewizji wiosną i latem . Miałem abonament ale po co 6 miesięcy płacić jak prawie nic się nie ogląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was działa C+ Family w pakiecie Start+ albo Komfort+? Na stronie C+ nic nie wskazuje na to, czy C+ Family jest w ofercie TNK czy nie?:

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta

 

PS: Aktualnie nie doładowuję do Listopada, dlatego się Was o ten kanał pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś wypróbowany schemat którego dnia doładować..?

Czy to obojętne którego się doładuje i zawsze będzie "równe" 5 miesięcy..?

Bo przed wczoraj wieczorem przez ING zapłaciłem no i już dziś po robocie zauważyłem że kanały idą.

Po sprawdzeniu przez sms  wychodzi że, jest o 7 dni więcej , emeryt zadowolony z tergo faktu :)

2022-09-29-201744.jpg

Przeskanowałem nasze Tp. by sprawdzić co wyszarpię z tej karteczki,to te parowane nie idą:

WP, Metro ,Zoom, HomeTV, Novelas+  , bajek i muzycznych nie sprawdzałem.

 

@Darek z Ozimka

Nie zauważyłem, aby C+Family w START+ ruszył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie kiedy mniej więcej spływają comiesięczne uprawnienia..?

Coś przypomina mi się , że do SMART HD+ puszczali koło dziesiątego..

Pytam, bo jeśli by się już z wiosny nie opłacało dalej karty,

to ze dwa dni wcześniej przed końcem w menu tunera zmieniło by się EMM na Wył.

Wtedy by jeszcze z niecały miesiąc pociągła..

Latem zaś z naziemnej by oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...