Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2019 o 21:19, marrak napisał:

Może się mylę ale chyba w żadnej ofercie na kartę nie ma ani nie było możliwości zasilenia na mniej niż 31 dni. Jak wpłacisz mniej niż koszt za 1mc to środki będą ulokowane zgromadzone na koncie ale aktywacja pakietu nie nastąpi. To czy masz aktywny pakiet nie ma znaczenia.

 

No to teraz uwaga, bo przed weekendem puściłem 15zł na kartę, żeby skorzystać z bonusa 10zł (promocja doładowań). I te 15zł weszło i przedłużyło aktywne konto. Bonus jeszcze nie spłynął.

 

Moje pakiety to nc+ Komfort+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki Promocji 10 zł ekstra w przeciągu kilku dni zostały trzykrotnie zmienione.

 

Wersja 1

Okres obowiązywania promocji 18-30.11.2019

 

https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/regulamin-warunkow-promocji-10zl-extra-2019_11.pdf

 

Wersja 2

Okres obowiązywania promocji 25-30.11.2019

 

https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/regulamin-warunkow-promocji-10zl-extra-2019_11-v2.pdf

 

Wersja 3 (aktualnie umieszczona na stronie)

Okres obowiązywania promocji 27-30.11.2019

 

https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/regulamin-warunkow-promocji-10zl-extra-2019_11-v3.pdf

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś "wytarga" te 10zł niech się pochwali :-)

 

Na dezinfolinii oczywiście nic nie wiadomo ani o promocji ani o moich 10zł... W międzyczasie chyba ze 6 zgód udzieliłem ale ruchy drugiej strony mocno zawijaste. Konkurs: kto zgadnie, co znaczy ten ptaszek w kółeczku przy komunikacie o błędzie ?

 

Screensho_qarphsw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że bonus jest przyznawany do 72 h po zaksięgowaniu.

Ja czekam na efekt doładowania n na kartę. Takiej długo nie używanej.

Wpłaciłem 15...co oczywiście nie uruchamia pakietu (19,90) , ale dopłata  bonusu powinna dawać wystarczające środki na  38 dni. Czekam do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyskałam taką informację, że nowa wersja promocji startuje dziś, jednak doładowania wykonane między 18-26.11.2019 także będą brały udział w promocji. Trzeba czekać te 72 godziny, a jeśli nie uda się zyskać dodatkowych 10 zł, to należy kontaktować się w tej sprawie z dostawcą usług.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta promocja poniekąd odzwierciedla podejście Platformy Canal+ do klientów usługi na kartę. Zachowują się w myśl zasady "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi". Ja doładowałem kwotą 15 zł w piątek 22 listopada. Pakiet wygasł w niedzielę. Dzisiaj jest środa, a u mnie wciąż brak dodatkowej dyszki. Nie idzie nawet sprawdzić jaki jest stan konta, po prostu nie ma takiej opcji. Infolinia, jak działa, było już o tym wspomniane. Te 15 zł z piątku też nie wiadomo czy zaksięgowali, czy wylądowały [beep]a wie gdzie. Tragedia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się 4 wersja regulaminu promocji 10 zł extra.

 

https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/regulamin-warunkow-promocji-10zl-extra-2019_11-v4.pdf

 

Została usunięta ze strony i obecnie nie ma informacji o promocji... Istne szaleństwo...

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zniesmaczony dziadostwem operatora.

Po co obiecywać jak nie dotrzymuje się słowa.

Wpłata 15 zł pewnie nie wstrząsnęła niczyim budżetem, ale pokazuje z czym skojarzy się marka Canal+. Z lipą.

W wieloletnich obserwacji internetowa wpłata w pon. rano  uruchamiała usługę po 10-tej we wtorek j. Dodając 72 h  Powinno zadziałać w do piątku do południa. Nie zadziałało.

Prawdopodobnie system nie radzi sobie z doliczeniem 10 zł.

Ja poczekam 2 tygodnie i dopłacę 4,90. Kasa nie przepadnie. Niesmak zostanie.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilq79możliwe, że tak jest ? Wczoraj do nich zadzwoniłem z informacją, że od piątku to już dawno 72 godziny minęły. Konsultant sprawdził, przeprosił za zaistniałą sytuację i powiedział, że w ciągu 48 godzin uzupełnią mi konto i włączą pakiet start, czyli, cytuję: "w poniedziałek będzie Pan miał uruchomioną usługę". Nie omieszkał przy okazji do zachęcenia, żeby przejść na ofertę abonamentową. Naprawdę jestem pod wrażeniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito napisał:

Nie omieszkał przy okazji do zachęcenia, żeby przejść na ofertę abonamentową. Naprawdę jestem pod wrażeniem ?

Właśnie dlatego nie chce do nich dzwonić. Po doładowaniu karty u mnie pakiet kodowany ruszył po 24 godzinach. Czyli tutaj działa system jak powinien.Jeżeli nie dostanę promocji to pakiet skończy się ok.1 stycznia ,czyli po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wuzel napisał:

Po doładowaniu karty u mnie pakiet kodowany ruszył po 24 godzinach

W moim przypadku - po doładowaniu przez tą nową stronę doładowań -  nawet nie zdążyłem dojść do pokoju gdzie stoi nBox a dekoder już działał.

Ale co z tego, skoro oferta ITI w wersjach na kartę jest po prostu słaba. Najniższe pakiety (start + i jego klony) są warte max 10 pln. Komfort warty jakieś 25 pln.

?

Edytowane przez Max Taadjen
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

Mam pytanie. W październiku 2020 roku wygasa oferta nc+ na kartę, to co się stanie z zestawami z pakietem start+ na 12 miesięcy?

Było o tym wyżej napisane. Jeśli zestaw zostanie aktywowany przed 31.11.2020 r będzie działał 12 miesięcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...