Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

NC+ w tych ofertach prepaid tak namieszała że by trzeba dokładnie wiedzieć jaki to zestaw - oferta - dekoder.

 

W prepaid były zestawy gdzie można po okresie promocyjnym doładowywać pakiet:

Start+ nie działają w tym pakiecie Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD

Domowy HD - tu jest tylko jeden Eurosport 1 HD

Domowy HD+ tu zaś jest Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD

Inne różnice co do kanałów też są - drobne subtelne różnice ale są.

 

Spróbuj sprawdzić tutaj:

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/doladowanie

 

Może ci pokaże jaka jest twoja oferta.

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD - N na Kartę - 3 pakiety na doładowanie - Domowy HD - Premium HD - Extra HD.

NC+ Mix / Świat HD / NC+ Telewizja na kartę był pakiet Domowy HD+ albo Start+

 

Tak pomieszali że tylko na infolinii będą dokładnie wiedzieć jaka karta z jakiej oferty jest.

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+MIX "by default" nie było prepaidu - tylko pakiet na start (z Canal+ i HBO) na 1 miesiąc. TEORETYCZNIE ciągle jest aktywna promocja "Warunki promocji "nc+ telewizja na kartę - bez umowy", więc można próbować walczyć o włączenie pakietu Domowy HD+, ale czy się uda - to nie wiem. Ostatnio były problemy z wydostaniem numeru konta SMS-em dla kart kwalifikujących się na tą promocję, strona doładowań też nie rozpoznaje pakietu na tych kartach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem 3 karty NC+MIX "by default" na stronie doładowań i na dwóch z nich pokazuje pakiet Domowy HD+. Jedna była przez ostatnie 3 lata regularnie doładowywana. Druga leżała w szufladzie od 2017 roku (wykorzystany tylko darmowy miesiąc). Na trzeciej karcie (aktywowanej w 2015 również tylko na darmowy miesiąc) faktycznie jest problem ze sprawdzeniem. Także te problemy chyba nie dotyczą wszystkich kart (może tylko jakiejś partii). Albo po prostu skasowali z systemu karty nieaktywne przez ostatnie 2-3 lata.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem kartę po ofercie 3 miesiące na start Świat HD + HBO

 

15556.jpg

 

1) Na stronie brak informacji co mogę doładować po promocji.

2) SMS zwrotny z numerem konta nie przychodzi.

3) Na infolinii po podaniu numeru karty pełna informacja że mogę teraz doładować Domowy HD+ ( Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD ) - 24,90 zł na miesiąc oraz podali numer konta.

https://pl.canalplus.com/SKLEP/promocje/domowy

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

Dzisiaj rano pokazywałem w internecie dekodery z tejże oferty. Chyba mamie się spodobał Pace HDS 7245 i ITI 2850ST

Jak masz wybierać sprzęt na zasadzie który jest ładny, to nic z tego dobrego nie będzie. Sprzęt nie ma być ładny, bo nie taka jest jego rola i nie będziesz na niego ciągle patrzył i podziwiał tylko ma być funkcjonalny, ma mieć te opcje które Cię interesują i ma działać. Żartem - ładna to ma być kobieta, chociaż też nie zbyt bardzo, bo później będzie pożyczana.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MediaExpert są ITI-2850 z pakietem Start+ na 12 miesięcy za niecałe 165 zeta, jak kogoś to interesuje, to chyba w tej chwili jest to najtańsza oferta na ten zestaw. W Electro jest za parę złotych drożej.

Wychodzi ok. 14zł za pakiet miesięcznie.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za cenne uwagi w zakresie oferty NC+ MIX. Niestety osoba, od której chciałem zakupić zestaw startowy NC+ MIX z modułem CI+ nie podeszła ze zrozumieniem do moich oczekiwań w zakresie podania nr karty, tak aby móc sprawdzić jaka oferta pakietowa jest przypisana do tego konkretnego zestawu NC+ MIX, jak również nie odniosła się do mojej prośby o podjęcie we własnym zakresie próby sprawdzenia tej kwestii na infolinii, jeśli obawia się podać mi nr karty. Szukam w takim razie dalej.

Jeśli natomiast  okazałoby się, że ktoś z Was ma lub planuje w najbliższej przyszłości sprzedać kartę z pakietem DOMOWY HD+ (z plusem) sparowaną z modułem CI+, który jest w dobrym stanie, prosiłbym o kontakt na PW. Jestem skłonny zaproponować dobrą ofertę cenową ponieważ zależy mi na kanałach Disney XD oraz na paczce kanałów autorskich "z plusem", a taka konfiguracja w cenie do 20 zł występuje tylko w pakiecie DOMOWY HD+.

 

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 19:03, Darek z Ozimka napisał:

Czy za każdym razem jak się ma ofertę na kartę. To namawiają na umowę? jak odmówić jakby dzwonili?

 

Tak na marginesie to kiedyś poruszałem tu na temat zastanawiając się skąd mają numer użytkownika usługi, która jest przecież nierejestrowana. Moja teoria jest taka, że numer pozyskują dzięki wiadomości SMS, którą aktywuje się kartę (albo odświeża sygnał). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek z Ozimka

Gdybym był na Twoim miejscu to brał bym NC+ na kartę z modułem i kupił bym CryptoBoxa 750 z hollex bo do strony na A nie mam przekonania. Bez umowy tak jak chcesz i dekoder lepszy niż dedykowany.

Widzę jednak że masz już swoje zdanie i czekasz aż ktoś potwierdzi że dobrze wybrałeś. Jeśli chcesz to bierz Pace, przetestujesz i zobaczysz czy dobrze wybrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...