Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

@Darek z Ozimka wszystko można zrozumieć ( twój wiek ) lecz czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

W dniu 21.09.2019 o 15:44, Darek z Ozimka napisał:

@tweed77 Ten ITI 2849 jest z logotypem N czy nc+?

 

20 godzin temu, g0nz0s napisał:

To zalezy od partii ktora maja, nie przejmuj sie oba juz nieaktualne :)

 

 

Nie ma już platformy N czy NC+ teraz jest PC+ ( Platforma Canal+ )

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2019 o 21:32, tomkep napisał:

Przemyśl to... Wziąłem 3 sztuki, jak były w promocji z ciekawości jak to działa. I działa - słabo. Wszystkich się pozbyłem, szkoda mi było nerwów, tym bardziej, że żona też narzekała.

 

ITI-2850 lub 2849 to moim zdaniem lepszy wybór.

Dziwna sprawa. Bo na stronie MediaExpert niektórzy piszą że dekoder im do dzisiaj działa

Teraz się waham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek z Ozimka zwróć się do @g0nz0s po jego postach widać zna ofertę ,to Ci doradzi ,który dekoder wybrać i dlaczego ten a nie inny. Dopytaj o Canal+ czy jest na  miesiąc w promocji,jeżeli tak to w której ofercie ? Czy dekoder bez opłat będzie działał jako FTA czy będzie zablokowany ? Czy z prepaida można przejść na abonament (można)  , czy z abonamentu można przejść na prepaid i.t.d.

Dwa miesiące już szukasz i nie możesz wybrać a tu zima za pasem. Będziesz w zimę  po balkonie chodził i ustawiał antenę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Darek z Ozimka napisał:

W ogóle nie rozumiem tych rzeczy:

1. Czy za każdym razem jak się ma ofertę na kartę. To namawiają na umowę? jak odmówić jakby dzwonili?

2. PC+ ma swój mini salonik w MediaMarkcie. Czy by mi tam sprzedali telewizję na kartę?

1. Robisz aktywację dekodera ,czekasz na odbiór kanałów i to wszystko. Propozycje umowy mogą pojawić się gdy na przykład dzwonisz w sprawie ponowienia uprawnień.W Twoim przypadku bardzo prosto możesz odmówić.

Korzystam z dekodera ale jestem osobą niepełnoletnią a tata jest w pracy. Dziękuję i do usłyszenia.

Na więcej pytań konsultanta nie odpowiadaj i potem możesz się rozłączyć.

2. Możesz przejść ,zadzwonić i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość zakupu nieaktywowanego jeszcze zestawu - karta sparowana ze sprzętem w ramach niedostępnej już w sprzedaży oferty NC+ MIX. Orientujecie się, czy po wykorzystaniu miesięcznego pakietu "startowego" będę mógł doładować kartę pakietem Domowy HD, czy będę musiał skorzystać z aktualnie oferowanych pakietów na doładowanie, tj. START+ lub KOMFORT+ ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...