Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Na plus Eurosport 2 HD, AXN HD, Discovery HD, TVP Sport HD, Travel Channel (tylko szkoda, że nie w HD) i kanały z plusem :)

Na minus brak nSport+ (choćby w SD), MiniMini+ HD, Trace Urban (był kiedyś w C+ na kartę)

Przydałyby się jeszcze Superstacja, Animal Planet czy TVP HD (jego brak dziwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że to, co było do tej pory (różne odmiany ze słowem 'KARTA") z czasem "umrze". Widać, że się pomyliłem i nc+ nadal w tym grzęźnie.

Powód może być tylko jeden, platformie nc+ się nie wiedzie?!

A przy okazji wysprzedaje stare dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć tych Francuzów - wprowadzili SMART+ HD, NC+ MIX a teraz następny produkt prepaidpodobny . Po co? Nie licząc pozostałości po ITI.

 

Do tego wolą dodać Eurosport 2 czy Disneya albo TVP ABC niż Mini Mini+ albo nSport+ - przecież to ich własne kanały! To może niech wyrzucą TVN STYLE i TVN TURBO a dodadza POLSAT PLAY I CAFE? Oni są jacyś dziwni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna oferta, której jedynym celem jest wypchnięcie starych po 'n'kowych dekoderów.

Jeśli seria sprzętu będzie się zgadzała, to zarobią handlarze przerabiający dekodery na E2, jeśli nie to będą zalegać w sklepach (jak NC+MIX)

nBox z E2 - polski Dreambox :lol:

Myślałem że się wysilą z ofertą a tu bęc - szału nie ma

Wg mnie Tnk HD/ N na karte najlepsze oferty bez umowy :smile:

Wyprzedają pozostałości po n'ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak w tej ofercie nSport+ i MiniMini+ niestety ją osłabia :/

W skali 1/5 daję 3+ :/

 

Zgadzam się całkowicie, niepełna oferta własnych kanałów tematycznych (brak nSport+ i MiniMini+) to spory minus. Konkurencyjne kanały sportowe i dziecięce są, a własnych nie dali - dziwne to posunięcie. Za brak karty nieparowanej też daję minus. Obecność AXN czy Discovery w HD nie robi mi różnicy, bo i tak za tymi kanałami nie przepadam i nie oglądam.

Moja ocena 2+.

 

Jejku, mam nadzieję, że ten nowy prepaid nie zwiastuje wycofania Smart HD+!!! Rezygnuję z umowy w nc+ i od stycznia planuję wziąć Smart HD+, oby wtedy jeszcze istniał!!! Dla mnie w Smart HD+ oferta jest ciekawsza, mimo że trochę droższa, i do tego Smart HD+ ma nieparowaną kartę, co też jest ogromną zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jak dla mnie oferta pakietu domowego lepsza, niż w TNK HD/NNK i jeśli miałbym brac TYLKO domowy, to wezmę ten z NC+ Na Kartę. Natomiast w zajawce na satkurierze nie ma NIC, co by mnie miało zmobilizowac do migracji z TNK HD - ta ZOSTAJE, nawet jeśli tylko po to, żeby za 19.90 uzupełnić NTC o kilka programów z tejże w wersji HD.

 

Z ciekawostek, wbiłem na tronie TNK HD numery dwóch kart Świat HD i jednej NC+MIX które były już "wyoglądane" i strona pokazuje 3 pakiety: Darmowy, Domowy i Premium, wszystkie nieaktywne, co w sumie jest zrozumiałe. Ciekawe jest to, że do każdej karty JUŻ jest przypisany numer konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne dzień przejścia na nagre coraz bliżej coraz więcej będzie takich ofert wyprzedażowych

 

@empy: Myślę, że się mylisz. Gdyby mieli zamiar wycofać w najbliższym czasie (powiedzmy za kilka miesięcy) Conaxa, nie wprowadzaliby teraz tej nowej oferty. Dla mnie logicznym jest, że wprowadzają ją po to, żeby ludzie z niej korzystali, a nie po to, żeby za chwilę wyłączyć Conaxa i zostawić użytkowników na lodzie, albo musieć wymieniać wszystkim użytkownikom karty (dodatkowe koszty dla operatora).

 

Mimo przejęcia przez Kudelskiego, Conax raczej nie pójdzie w odstawkę tak szybko, jak swego czasu poszedł Mediaguard (mylnie nazywany Seca). Conax jest jednym z najbadziej popularnych systemów dostępu warunkowego i w przeciwieństwie do Mediaguardu, z Conaxu korzysta wielu operatorów satelitarnych i kablowych na całym świecie. Tego systemu nie da się tak łatwo i tak szybko uśmiercić i jestem gotów uwierzyć w zapewnienia Kudelskiego (był wywiad na stronie Satkuriera), że Conax będzie nadal utrzymany. W Bułgarii właśnie jest uruchamiana nowa platforma satelitarna Mtel Sat, no i... będzie szyfrowana w Conax! Chyba wiedzą co robią i nie pchaliby się w Conaxa, gdyby Conax miał za chwilę skonać!

 

Jestem przekonany, że w nc+ system Conax spokojnie będzie funkcjonował jeszcze przez ładnych kilka lat, obok Nagry. W przyszłości może Conax zniknie i zostanie sama Nagra, ale to nie jest najbliższa przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku wszystko ładnie pięknie tylko nc+ nie stać na płacenie za dwa systemy kodowania dlatego pożegnają się z conaxem na pewno zauważyłeś że nie sprzedają dekoderów z nagrą

ci co kupią dekodery za nie wielką opłatą będą mieli możliwość zmiany softu na nowy oczywiście genialne rozwiązanie po co ludzie mają raz płacić raz za dekoder jak mogą 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim razi naiwność obliczeń co niektórych "speców". Jeśli Comfort+ razem z Multi i dekoderem za free mozna mieć ponizej 15 zł/m....to reszta wyliczeń zainteresuje wyłącznie jelenie. Oferta nedza...lepiej wziąć abonament nc+ po prostu.

Brak nSport, jakieś przymuszenie do 3. miesięcznych opłat, dekodery szrot z warczacymi dyskami (dziwne, ze ludzie nie widza kosztów 220zł na start i co...liczą, ze ten tuner wytrzyma lata?) No i koszt prądu doliczcie bo te cudeńka ITI są stale włączone (nawet jak są wyłaczone,he,he)

Zgadzam się z@bogdanem co do oceny sytuacji...nc+ wcale nie jest pewna do kogo należeć będzie za 2 lata.

Ciekawe tylko jak karta z zestawau zachowa się w innym dekoderze conax np.Ariva....ile kanałów bedzie nierozkodowanych (parowanie)?. ...bo wtedy oferta MOŻE stać się ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały nieparowane, sprawdzone 2-09-2014 na karcie NC+MIX w okresie promocyjnym:

 

  1. TVP 1 HD
  2. TVP 2 HD
  3. TVP INFO
  4. TVP Regionalna
  5. TVP Seriale
  6. TVP Rozrywka
  7. TVP Historia
  8. TVN HD
  9. TVN 7 HD
  10. TVN Style HD
  11. TVN Turbo HD
  12. TVN 24 HD
  13. TVN 24 Biznes i Swiat
  14. TVN Meteo
  15. TTV
  16. Polsat HD
  17. Polsat 2
  18. Polsat News 2
  19. TV 4
  20. TV 6
  21. TV Puls
  22. Puls 2
  23. TVP ABC
  24. Disney Channel
  25. MINIMINI+ HD
  26. teleTOON+ HD
  27. ALE KINO+ HD
  28. Planete+ HD
  29. KUCHNIA+ HD
  30. DOMO+ HD
  31. Kino Polska
  32. Stopklatka TV
  33. 13 Ulica
  34. SciFi
  35. nSport+ HD
  36. Orange Sport
  37. Polsat Sport News
  38. Viva
  39. Religia.TV

 

Lista jest NIEKOMPLETNA, nie sprawdzałem odpowiedników SD wymienionych wyżej kanałów HD (na 95% też są nieparowane).

 

TVP Sport SD najprawdopodobniej też jest nieparowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Ulicy i Sci-fi nie ma w SmartHD+. Ciekawe czy to zwyczajne przeoczenie, czy celowe nieparowanie tych kanałów. Mnie ciekawi, czy Discovery HD, TVP Sport HD i AXN HD nadal są parowane. Tak cicho liczę, że wraz z nową ofertą rozparują te kanały i będą dostępne w SmartHD, skoro są już dostępne ich odpowiedniki SD. Coś się na pewno wydarzy w SmartHD+, bo obecna promocja na 5 kanałow z multi+ jest oznaczona jako "cz.1", więc czekamy na ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport HD było na pewno parowane te 3 tygodnie temu.

 

Sci-fi i 13 Ulica też wzbudziły moje zdziwienie, obstawiam, że to jest jednak błąd konfiguracyjny.

 

Na innym wątku ktoś wspominał, że w CP SD ma zostac wyłączone stosunkowo szybko, może się więc okazać, że powyższe kanały zastąpią ich odpowiedniki SD w ofertach prepaid. Dla mnie zaskoczeniem jest, że w NC+ na kartę w pakiecie podstawowym pojawiły się Eurosporty i Discovery w wersji HD. To może potwierdzać, że coś się będzie działo w kwestii wyłączania przynajmniej części dubli SD.

 

Brak pakietu premium w NC+ na kartę (przynajmniej wedle news-a na satkurierze) też może wynikać z tego, że nie bardzo mają co do niego włożyć, tak, żeby było i HD i odpowiednia liczba kanałów i cena do przełknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...