Skocz do zawartości

WP Pilot


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie. Jestem dokładnym przykładem;) robisz tak wykupujesz na 30dni za 9,90 po chwili kolejne 9,90 i tak 24x;)Ważność ssumuje ( potwierdzam osobiscie, dwa na fb wp pilota również potwiedzili) A tu masz zapa z dowodem;)  To takie sumowanie nie opisane w regulaminach usługi.Ale potwierdzone przez pracowników WP Pilot. To jest jedno z kont mam jeszcze jedno na 24mieś.W sumie za dyszke nie majątek. 15zł sam Filmbox kosztuje w NC+ 2 adwenture juz mamy wtedy 17zl.  A tutaj za 10zł mam więcej:) Do tego spokojnie poza PL działa z pomocą roamingu i polskiego ip np w Czechach.( na moim telefonie odpalałem na chwile transmisje danych odpalałem kanał.Wyłączałem i odpalałem wifi i dalej kanał działał.)Można tez proxy sie bawić ale nie chciało mi się aż tak kombinować.

 

 

https://naforum.zapodaj.net/3a4c9167a090.jpg.html

 

 

3a4c9167a090.jpg

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do oferty WP Pilot dołączyły kanały Scripps Network Interactive oraz trzy darmowe "półkanały" oparte o mechanizm YouTube: Music, Kids i Show.

Mogłeś napisać od razu, że chodzi o Food Network, który w dodatku ma złe logo (z logotypami to oni mają od samego początku problem, bo TVP 1/2, czy TVN w ogóle ich nie mają) oraz Travel Channel, bo kanałami SNI są także od dwóch lat wszystkie kanały Grupy TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam! 

 

Kiedyś można było wyciągnąć link RTMP na Videostarze, a po zmianie w WP Pilot nie za bardzo wiem jak to się robiło, żeby kanały zadziałały na VLC na przykład...

I drugie pytanie: Otóż czy w ofercie programowej jest VIVA? Nie widzę już jej w sekcji "Kanały TV". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam straszne problemy z korzystaniem z WP Pilot. Sprawdzałem na dwóch komputerach (oba Windows 7, Firefox, łączą się z tej samej sieci) i nic nie odtwarza się poza reklamami. Kontaktowałem się z działem technicznym, ale zainteresowanie marne. Ma ktoś jakieś propozycje, co zrobić, żeby zaczęło działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Explorerze nawet nic się nie buforuje, ani nie ma reklamy, tylko czarny ekran. Spróbuję ściągnąć Chrome'a i zobaczyć jak tam to wygląda.


Na Chrome też nie działa, czyli na pewno nie wina przeglądarki. Już nie wiem o co tu może chodzić. Skoro nie działa na obu moich komputerach to chyba zostaje jedynie coś z siecią. Jakiś port, firewall, już nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Coś się dzieje z telewizją WP Pilot. Fun page WP Pilot na Facebooku ogłosił wydarzenie, że już po jutrze "czeka nas wielka rewolucja związana z odbiorem kanałów telewizyjnych online". Domyślacie się co to za niespodzianka? :)

 

https://www.facebook.com/events/459699311112024/?active_tab=about

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzą własny dekoder do odbioru na zwykłych TV. Ubiegliby wtedy Playera. Jak rewolucja to ma być to to jest prawdopodobne, bo nie wiem co innego skoro to ma być związane z odbiorem kanałów online. Chociaż podanie dokładnej godziny może sugerować co innego. Ciekawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliby wielką rewolucję w odbiorze kanałów online, gdyby udało im się wprowadzić do swojej oferty wszystkie ogólnopolskie kanały podstawowe. W ofercie WP Pilot brakuje TVN 7, TTV TVP Kultura, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP ABC i kilku innych dostępnych w DVB-T.

 

Widocznie nie jest łatwo dogadać się z nadawcami tych kanałów. Są wprawdzie dostępne TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, Puls, ale chyba tylko dlatego, że są to kanały must carry i nadawcy nie mogą zabronić komuś rozpowszechniać tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś chciał popróbować jak działa płatny pakiet WP Pilot to jest ku temu okazja, można aktywować pakiet rozszerzony na 14 dni za 1zł do 18 kwietnia. ;) Płatność cykliczna, więc trzeba pamiętać o rezygnacji przed upływem okresu ważności.

https://pilot.wp.pl/oferta/23

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...